Navigovať do miesta
Kúpeľný hotel Pax
T. G. Masaryka 21
91451 Trenčianske Teplice
Slovenská republika
Turistický región
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Považský Inovec
Obľúbené
Poloha Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín, Trenčianske Teplice
Zavolajte nám - 02 21 02 57 57
Počet zobrazení: 86800×
Navigovať do miesta
Kúpeľný hotel Pax
T. G. Masaryka 21
91451 Trenčianske Teplice
Slovenská republika
Turistický región
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Považský Inovec

Akciové pobyty

O ZARIADENÍ

Kúpeľný hotel Pax sa nachádza priamo v centre Trenčianskych Teplíc. Zrekonštruovaná šesťposchodová budova je prepojená s budovami, kde sa podávajú liečebné procedúry (budovy Kaštieľ, Sina a Poliklinika). Lekárske ordinácie a niektoré procedúry sú hosťom k dispozícii priamo v LD. Na 6. poschodí je kaviareň Pax Panoráma s možnosťou stravovania a´la carte. Vďaka svojej ideálnej polohe v blízkosti kúpeľného parku, ako i kultúrnej pamiatky, historickej odpočivárne Hammam, liečebný dom poskytuje klientom príjemnú atmosféru a  ideálne podmienky na liečbu a relax. Kúpele Trenčianske Teplice patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Špecializujú sa na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu, stavoch po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochorení u niektorých civilizačných chorôb, chorôb z povolania, ale aj ochorení z oblasti internej medicíny, gynekologické a kožné ochorenia vrátanie psoriázy. V liečbe sa využívajú prírodná termálna voda a široká paleta liečebných metód z oblasti liečebnej rehabilitácie a fyziatrie. Súčasťou kúpeľného komplexu je aj európsky unikát Hammam, postavený v roku 1888,  ktorý bol v 19. storočí atrakciou a svojho času najdrahším kúpeľom v Trenčianskych Tepliciach. Slúžil ako vaňový kúpeľ pre bohatú šľachtu a finančných magnátov. V rámci voľného času kúpele organizujú pre svojich klientov rôzne kultúrne podujatia, pravidelné prehliadky mesta a Hammamu a fakultatívne výlety. Kúpele sú v júni aj dejiskom multižánrového Festivalu umenia ART IN PARK, ktorý je určený širokej verejnosti od detského návštevníka, cez mládež, rodiny s deťmi až po kúpeľných hostí. O všetkých kultúrnych podujatiach a výletoch sa môžu kúpeľní hostia informovať na recepciách jednotlivých liečebných domov alebo priamo v Informačnom stredisku, ktoré sa nachádza v KH Pax. Trenčianske Teplice sú pre svoju polohu dobrým východiskovým bodom pre spoznávanie kultúrnych pamiatok a prírodných krás Považia. Okolité zalesnené stráne a ideálna chránená poloha kúpeľov vytvárajú vhodné podmienky pre celoročnú prevádzku kúpeľov a mnoho voľnočasových aktivít. Aj kúpeľný park poskytuje jedinečné prostredie na oddych nielen klientom, ale aj obyvateľom a návštevníkom mesta či ostatných zariadení v Trenčianskych Tepliciach. Príjemné prostredie hotela tak umožňuje jeho široké využitie a to od kúpeľných a liečebných pobytov, firemných akcií, pobytov s deťmi až po krátkodobé ubytovania.

UBYTOVANIE

Hotel poskytuje ubytovanie v jedno-a dvojlôžkových izbách, v komfortných apartmánoch a k dispozícii sú aj 3 bezberierové izby. Hotel nedisponuje v izbách manželskými posteľami, ale ponúka spojené postele s dvomi matracmi (nie sú to manželské). Počet izieb kde sa takéto postele nachádzajú je 19. K dispozícii je aj 7 apartmánov, kde sa však už nachádza veľká manželská posteľ.

POLOHA

Nachádza sa priamo v centre mestečka na pešej zóne.

STRAVOVANIE

Reštaurácia je situovaná na prvom poschodí. Raňajky sa poskytujú formou bufetových stolov, pozostávajúcich zo studeného, teplého bufetu a ponuky nápojov (káva, čaj, kakao, studené nápoje). Obedy a večere výberom z piatich jedál (2 mäsité, vegetariánske jedlo a sladké jedlo, ovocný balíček). Možnosť výberu z reštauračného lístka za doplatok. Sezónne sa pripravujú grilované špeciality, kačacie hody a pod.

TYPY IZIEB

 • Jedno- a dvojlôžková izba Comfort
 • TV-SAT, WiFi pripojenie, rádio, telefón, chladnička, WC, sprcha
 • Apartmán De Luxe
 • TV-SAT, WiFi pripojenie, rádio, telefón, chladnička, varná kanvica, trezor, fén, sprcha/vaňa, WC, obývacia a spálňová časť

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

PARKOVANIE

Parkovanie pri hoteli Slovakia (chránené rampou) za poplatok 3 € / deň a strážené parkovanie na hospodárskom dvore (od KH Krym cca 200 m) za poplatok 3 € / deň - vjazd a výjazd je možný len s platnou parkovacou kartou, pri príchode ubytovaného klienta je umožnený krátkodobý vjazd, parkovanie je umožnené len ubytovaným hosťom, ďalej možnosť parkovania na parkovacích miestach patriacich mestu, tu je možné zakúpiť si momentálne iba parkovaciu kartu na 7 dní za zvýhodnené parkovanie (50 % zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov (parkovacie karty pre ubytovaných hostí budú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní pri cene 3,00 € / 1 deň).

VYBAVENIE KÚPEĽNÝ HOTEL PAX

VYBAVENIE IZBY

 • TV so SAT programami
 • Chladnička
 • Internet Wi-Fi na izbe

PARKOVANIE

 • Parkovanie
  Parkovanie pri hoteli Slovakia (chránené rampou) za poplatok 3 € / deň a strážené parkovanie na hospodárskom dvore (od KH Krym cca 200 m) za poplatok 3 € / deň - vjazd a výjazd je možný len s platnou parkovacou kartou, pri príchode ubytovaného klienta je umožnený krátkodobý vjazd, parkovanie je umožnené len ubytovaným hosťom, ďalej možnosť parkovania na parkovacích miestach patriacich mestu, tu je možné zakúpiť si momentálne iba parkovaciu kartu na 7 dní za zvýhodnené parkovanie (50 % zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov (parkovacie karty pre ubytovaných hostí budú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní pri cene 3,00 € / 1 deň).

SLUŽBY

 • Kozmetický salón
 • Animačný program
  Infromačené stredisko v KH Pax alebo bulettin, na každej recepcii - organizovanie výletov, predaj vstupeniek, organizovanie prehliadok a iné.
 • Lekárska služba
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Zmenáreň

MASÁŽE

 • Masáže
  Klasické, liečebné a relaxačné masáže sa poskytujú v budove Hammam, slúži aj ako odpočinok po kúpeli. Niektoré masáže aj priamo v KH Krym.

PROCEDÚRY OSTATNÉ

 • Procedúry
  Poskytujú sa v KH Krym a Pax, alebo v samostatných balneo budovách Kaštieľ, Sina, Poliklinika.

KÚPELE - VODOLIEČBA

 • Zrkadlisko
  Kúpeľ Sina s teplotou vody až 39°C sa nachádza v samostatnej budove, ktorá je prepojená sklenenou chodbou s KH Pax.

JEDLO A NÁPOJE

 • Reštaurácia
 • Bezlepková strava
 • Diétny program
 • Raňajky formou bufetu
  Podávajú sa v čase od 7:00 hod. do 9:00 hod.
 • Obed formou menu
  Podáva sa v čase od 11:45 hod. do 13:30, v dvoch etapách. Výber z 5 jedál.
 • Večera formou menu
  Podáva sa v čase od 17:15 hod do 18:30 hod.,v dvoch etapách. Výber z 5 jedál.
 • Á la carte reštaurácia
 • Kaviareň
  Na 6. poschodí.

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP

 • Izby / zariadenie pre telesne postihnutých

KONGRESY A ŠKOLENIA

 • Kongresová sála

VYBAVENIE ĎALŠIE

 • Výťah

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE
Zrekonštruovaný hotel, ktorého súčasťou je reštaurácia, kaviareň Panoráma s výhľadom na 6. poschodí a aj lekárske ordinácie. Niektoré procedúry sa podávajú priamo v hoteli a niektoré v budovách, ktoré sú s hotelom prepojené. Parkovanie je zabezpečené pri hoteli Slovakia.
PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • v centre mesta na pešej zóne, v blízkosti kúpeľného parku
 • možnosť bezbariérových izieb
 • kultúrne a informačné centrum


Liečebný pobyt MINIRELAX vhodný pre krátkodobý oddych nielen cez víkend 2 procedúry denne, Malý wellness okruh ... od 92,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: polpenzia zobraziť Liečebný pobyt RELAX určený na elimináciu stresu a načerpanie novej energie 2 procedúry denne, Veľký wellness okruh ... od 82,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 4 nocí Možnosti stravovania: polpenzia zobraziť Liečebný pobyt DR.KLASIK - Najobľúbenejší pobyt s liečebnými procedúrami pod dohľadom lekára 3 procedúry denne, wellness okruhy ... od 76,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Liečebný pobyt DR.SENIOR spojený s profesionálnou lekárskou starostlivosťou a liečebnými procedúrami 2 procedúry denne, termálny kúpeľ, rašelinový zábal, čiastočná masáž ... od 68,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Pobyt DR. SpaKlasik To najlepšie z najlepšieho Procedúry, denne veľký wellness okruh a vstup do bazéna Grand ... od 118,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Liečebný pobyt MINIRELAX vhodný pre krátkodobý oddych nielen cez víkend 2 procedúry denne, Malý wellness okruh ... od 92,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: polpenzia zobraziť Liečebný pobyt RELAX určený na elimináciu stresu a načerpanie novej energie 2 procedúry denne, Veľký wellness okruh ... od 82,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 4 nocí Možnosti stravovania: polpenzia zobraziť Liečebný pobyt DR.KLASIK - Najobľúbenejší pobyt s liečebnými procedúrami pod dohľadom lekára 3 procedúry denne, wellness okruhy ... od 76,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Liečebný pobyt DR.SENIOR spojený s profesionálnou lekárskou starostlivosťou a liečebnými procedúrami 2 procedúry denne, termálny kúpeľ, rašelinový zábal, čiastočná masáž ... od 68,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Ideálny pobyt pre milovníkov wellness a moderného životného štýlu Denne veľký wellness okruh ... od 104,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: polpenzia zobraziť Pobyt DR. SpaKlasik To najlepšie z najlepšieho Procedúry, denne veľký wellness okruh a vstup do bazéna Grand ... od 118,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť
5,0Priemerné
Slovensko Peter - 9.7.2024
7.5 Ubytovanie
2.5 Stravovanie
5 Personál
7.5 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 01.07 - 07.07.2024
Počet dospelých/detí: 1/1
Mínusy: nedostatočná strava, žiadny večerný program, žiadne vyžitie pre deti
8,0Vynikajúce
pobyt, ktory stoji za to odporucit Slovensko Boguslaw - 2.7.2024
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 25.06 - 29.06.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: cistota, personel, priatel'sky' personel
Mínusy: dierovite chodniky
9,0Vynikajúce
Slovensko Branislav - 20.6.2024
7.5 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 11.06 - 18.06.2024
Počet dospelých/detí: 1/0
10,0Vynikajúce
Super Slovensko Ľuboš - 5.5.2024
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 21.04 - 27.04.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Všetko pod jednou strechou
Mínusy: Nič
8,0Vynikajúce
Slovensko Ján - 30.4.2024
7.5 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
7.5 Čistota
7.5 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 16.04 - 28.04.2024
Počet dospelých/detí: 1/0
10,0Vynikajúce
Vynikajúci veľkonočný minirelax v hoteli PAX Trenčianske Teplice vďaka Domalenke, ktorá námvšetko zorganizovala a zariadila. Úprimná vďaka! Slovensko Anna a Marta - 2.4.2024
10 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
7.5 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 28.03 - 31.03.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Všetko bolo počas nášho predvelľkonočného pobytu v čase od 28.03 -31 03. 2024 vynikajúce. V hoteli PAX v Trenčianskych Tepliciach som bola so svojou priateľkou. Každá sme mali útulnú a vvyhovujúcu izbu jednotku, plnú penziu, vernostnú zľavu od Domalenky, predtým Sorger. Každý deň dve procedúry, napr. termálny bazén (zrkadlisko) s teplou vodou, masáž tela, rašelinu, bublinkovú vaňu s bylinkovou prísadou, všetko procedúry upokojujúce na nervy a dobré na pohybové ústrojenstvo. Hodnotím to veľmi vysoko. Vo voľnom čase sme si pozreli bohatý veľkonočný trh na prízemí hotela PAX, (kraslice, paličkované výrobky, ručne maľované hodvábne šály, levanduľové bábiky, bižutéria, amatérske maľby) , večer klavírny koncert, posedenie pri tanečnej diskotéke, mali sme možnosť ochutnať slovenské vína a dobré zákusky v početných okolitých cukrárňach, zaplávať si v otvorenom bazéne s teplou vodou na čerstvom vzduchu, vidieť interiér tureckého kúpeľa s vystúpením brušnej tanečnice a napokon aj pochodiť po rôznych butikoch na hlavnej ulici, ale aj ísť do kostola, kto mal záujem. Celý pobyt ma posilnil zdravotne a hneď by som ho absolvovala znova. Kuchyňa dobrá, bolo na výber, poobede zákusok, nikto sa nemôže sťažovať. Ďakujem Domalenke, že nám perfektne vybavili tento pobyt !
9,0Vynikajúce
Minirelax Slovensko Zdeněk - 27.3.2024
7.5 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
10 Personál
7.5 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 20.03 - 23.03.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Pobyt na hotelu Pax se nám velmi líbil. Procedury skvělé, všechny v komplexu hotelu. Velmi pěkné bonusy v rámci pobytu, hotel Slovakia WellMed, bazén Grand. Strava pestrá. Ubytování vyhovující. Klidné prostředí. Personál vstřícný, ochotný .Doporučujeme, rádi se vrátíme.
Mínusy: Nic nás nenapadá, vše bylo ok.
10,0Vynikajúce
Vegan friendly hotel v centre Trenčianskych Teplíc Slovensko Tommey - 20.3.2024
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 07.03 - 13.03.2024
Počet dospelých/detí: 1/0
Plusy: Ako vegána ma mimoriadne potešil ústretový prístup diétnej sestry a kuchárov, ktorí mi pripravovali vegánske jedlá podľa chuti (tempeh, rastlinné nátierky na raňajky, sójové kúsky, kuskus, grilovaná zelenina, strukoviny atď). To bol pre mňa úplný highlight. Hotel aj jeho personál sa mi veľmi páčil, bol som ubytovaný v jednolôžkovej izbe, ktorá bola dostatočne priestranná, s veľkým oknom a dostatkom denného svetla s výhľadom na námestíčko v Trenčianskych Tepliciach. Aj s procedúrami som bol mimoriadne spokojný (pobyt Klasik - 3 procedúry denne). Lekár mi po konzultácii vyskladal balíček procedúr podľa mojich predstáv. Obzvlášť príjemné boli prísadové vaňové kúpele a reflexné masáže. Takisto oceňujem, že v miestnostiach s procedúrami bolo buď úplné ticho alebo hrala relaxačná hudba. Pobyt aj hotel hodnotím vysoko pozitívne.
Mínusy: Odporučil by som automatický late check-out pri pobytoch s odubytovaním ráno o 10, končiacich obedom (obed začína 11:45).
10,0Vynikajúce
Slovensko Pavel - 3.3.2024
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
5 Okolie
7.5 Poloha
5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 26.02 - 29.02.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
8,0Vynikajúce
Slovensko Daniela - 19.2.2024
7.5 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
5 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 11.02 - 17.02.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Výborné je,že sú všetky procedúry pod jednou strechou, personál ústretový, strava chutná.
Mínusy: Trošku viac dbať na čistotu celkovo a vymeniť vrzgajúce,nepohodlné postele /pacienti sú pohybovo hendikepovaní čo nepridáva k náprave zdrav.stavu po kúpelnom pobyte./
8,0Vynikajúce
Slovensko Antonín - 27.10.2023
7.5 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
7.5 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 19.10 - 22.10.2023
Počet dospelých/detí: 4/0
Plusy: dobré umiestnenie miest pre absolvovanie procedúr. Z PAX-u suchou nohou
Mínusy: Termín záverečných procedúr bol časovo nastavený tak, že kolidoval s časom pre uvoľnenie izby

Všetky pobyty v kúpeľoch

Liečebný pobyt MINIRELAX vhodný pre krátkodobý oddych nielen cez víkend

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 2 Nocí
Polpenzia
2 procedúry denne, Malý wellness okruh ...

Liečebný pobyt RELAX určený na elimináciu stresu a načerpanie novej energie

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 4 Nocí
Polpenzia
2 procedúry denne, Veľký wellness okruh ...

Liečebný pobyt DR.KLASIK - Najobľúbenejší pobyt s liečebnými procedúrami pod dohľadom lekára

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 6 Nocí
Plná Penzia
3 procedúry denne, wellness okruhy ...

Liečebný pobyt DR.SENIOR spojený s profesionálnou lekárskou starostlivosťou a liečebnými procedúrami

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 6 Nocí
Plná Penzia
2 procedúry denne, termálny kúpeľ, rašelinový zábal, čiastočná masáž ...

Pobyt DR. SpaKlasik To najlepšie z najlepšieho

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 6 Nocí
Plná Penzia
Procedúry, denne veľký wellness okruh a vstup do bazéna Grand ...

Ideálny pobyt pre milovníkov wellness a moderného životného štýlu

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 2 Nocí
Polpenzia
Denne veľký wellness okruh ...

Najčastejšie otázky o zariadení Kúpeľný hotel Pax

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3