Navigovať do miesta
Kúpeľný hotel Slovakia
T. G. Masaryka 21
91451 Trenčianske Teplice
Slovenská republika
Turistický región
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Považský Inovec

Kúpeľný hotel Slovakia

Obľúbené
Poloha Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín, Trenčianske Teplice
Zavolajte nám - 02 21 02 57 57
Počet zobrazení: 88533×
Navigovať do miesta
Kúpeľný hotel Slovakia
T. G. Masaryka 21
91451 Trenčianske Teplice
Slovenská republika
Turistický región
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Považský Inovec

Akciové pobyty

O ZARIADENÍ

Kúpeľný hotel Slovakia ****  sa nachádza priamo v centre Trenčianskych Teplíc, na pešej zóne. Hotel prešiel v roku 2020 kompletnou rekonštrukciou a ponúka pod jednou strechou širokú paletu služieb. Klientom je k dispozícii komfortné ubytovanie, moderné wellness-medicínske centrum WellMed s bazénovým a saunovým svetom (relaxačný bazén, parné a suché sauny, tématické odpočivárne, tepidárium, zážitkové sprchy, vírivky a ponuka masáží) a to na ploche až 1000 m². Nechýba klimatizovaná reštaurácia a kaviareň, slnečná terasa, kongresová sála, PC kútik, herňa s biliardom, spoločenskými hrami a malou knižnicou. Pre najmenších je je pripravený detský kútik. Hotel je navyše prepojený spojovacou chodbou s kúpeľným hotelom Krym, v ktorom sa podávajú tradičné kúpeľné a liečebné procedúry. Klienti si môžu celoročne dopriať aj kúpeľ vo vonkajšom bazéne Grand s atrakciami a to pod holým nebom nezávisle na počasí. Samozrejmosťou je WiFi pripojenie na internet a vlastné spoplatnené parkovanie zabezpečené priamo pred hotelom. V blízkosti hotela je množstvo reštaurácií, kaviarní, obchodov a kúpeľný park.

Kúpele Trenčianske Teplice patria k najstarším a najnavštevovanejším kúpeľom na Slovensku. Špecializujú sa na liečbu a prevenciu ochorení pohybového aparátu, stavoch po operáciách a úrazoch, chronických reumatických ochorení u niektorých civilizačných chorôb, chorôb z povolania, ale aj ochorení z oblasti internej medicíny, gynekologické a kožné ochorenia vrátanie psoriázy. V liečbe sa využívajú prírodná termálna voda a široká paleta liečebných metód z oblasti liečebnej rehabilitácie a fyziatrie. Súčasťou kúpeľného komplexu je aj európsky unikát Hammam, postavený v roku 1888,  ktorý bol v 19. storočí atrakciou a svojho času najdrahším kúpeľom v Trenčianskych Tepliciach. Slúžil ako vaňový kúpeľ pre bohatú šľachtu a finančných magnátov. V rámci voľného času kúpele organizujú pre svojich klientov rôzne kultúrne podujatia, pravidelné prehliadky mesta a Hammamu a fakultatívne výlety.Kúpele sú v júni aj dejiskom multižánrového Festivalu umenia ART IN PARK, ktorý je určený širokej verejnosti od detského návštevníka, cez mládež, rodiny s deťmi až po kúpeľných hostí. O všetkých kultúrnych podujatiach a výletoch sa môžu kúpeľní hostia informovať na recepciách jednotlivých liečebných domov alebo priamo v Informačnom stredisku, ktoré sa nachádza v KH Pax. Trenčianske Teplice sú pre svoju polohu dobrým východiskovým bodom pre spoznávanie kultúrnych pamiatok a prírodných krás Považia. Okolité zalesnené stráne a ideálna chránená poloha kúpeľov vytvárajú vhodné podmienky pre celoročnú prevádzku kúpeľov a mnoho voľnočasových aktivít. Aj kúpeľný park poskytuje jedinečné prostredie na oddych nielen klientom, ale aj obyvateľom a návštevníkom mesta či ostatných zariadení v Trenčianskych Tepliciach. Príjemné prostredie hotela tak umožňuje jeho široké využitie a to od kúpeľných a liečebných pobytov, firemných akcií, pobytov s deťmi až po krátkodobé ubytovania.

UBYTOVANIE

Hotel poskytuje komfortné ubytovanie v zrekonštruovaných jedno-, dvojlôžkových izbách a apartmánoch s balkónom alebo terasou. Všetky apartmány sú klimatizované, izby majú klimatizáciu za príplatok. Možnosť zapožičania detskej postieľky. Celková kapacita hotela je 150 lôžok na štyroch poschodiach.

POLOHA

Hotel je situovaný priamo v centre kúpeľného mestečka a otvára bránu do pešej zóny v Trenčianskych Tepliciach.

STRAVOVANIE

V klimatizovanej reštaurácii, ktorá je situovaná na prízemí hotela, sa podávajú raňajky, obed i večera formou bufetového menu. Hosťom je k dispozícii aj kaviareň s terasou a výhľadom priamo na Kúpeľné námestie.

TYPY IZIEB

 • Jedno- a dvojlôžková izba Comfort
  Vybavenie izieb: TV/SAT, WiFi pripojenie, rádio, telefón, WC, sprcha, župan, fén, varná kanvica, chladnička, bezpečnostná schránka, klimatizácia za príplatok 5 € / deň / izba.
 • Apartmány
  Vybavenie apartmánov: 1x dvojlôžková spálňa, 1x obývacia miestnosť, 1x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 1x WC, TV/SAT, WiFi pripojenie, rádio, telefón, župan, fén, varná kanvica, chladnička, bezpečnostná schránka, klimatizácia.
 • Apartmán de Luxe
  Vybavenie apartmánu: 2x dvojlôžková spálňa, 1x obývacia miestnosť, kuchynský kútik, 1x kúpeľňa s vaňou, sprchovacím kútom a WC, 1x kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC, 1x WC, 3x TV(SAT, WiFi pripojenie, rádio, telefón, bezpečnostná schránka, fén, varná kanvica, chladnička, mikrovlnná rúra, varná doska, župan, veľká terasa s lehátkami, klimatizácia.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

PARKOVANIE

Parkovanie pri hoteli Slovakia (chránené rampou) za poplatok 3 € / deň a strážené parkovanie na hospodárskom dvore (od KH Krym cca 200 m) za poplatok 3 € / deň - vjazd a výjazd je možný len s platnou parkovacou kartou, pri príchode ubytovaného klienta je umožnený krátkodobý vjazd, parkovanie je umožnené len ubytovaným hosťom, ďalej možnosť parkovania na parkovacích miestach patriacich mestu, tu je možné zakúpiť si momentálne iba parkovaciu kartu na 7 dní za zvýhodnené parkovanie (50 % zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov (parkovacie karty pre ubytovaných hostí budú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní pri cene 3,00 € / 1 deň).

VYBAVENIE KÚPEĽNÝ HOTEL SLOVAKIA ***

WELLNESS & SPA

 • Bazén
 • Bazén plavecký vnútorný
  S kľudovou časťou a teplotou vody 29 °C, rozmery 16 x 5 m a hĺbka 1,3 m.

VYBAVENIE IZBY

 • TV so SAT programami
 • Balkón
  V každej izbe je balkón alebo terasa.

PARKOVANIE

 • Parkovisko platené
 • Parkovanie
  Parkovanie pri hoteli Slovakia (chránené rampou) za poplatok 3 € / deň a strážené parkovanie na hospodárskom dvore (od KH Krym cca 200 m) za poplatok 3 € / deň - vjazd a výjazd je možný len s platnou parkovacou kartou, pri príchode ubytovaného klienta je umožnený krátkodobý vjazd, parkovanie je umožnené len ubytovaným hosťom, ďalej možnosť parkovania na parkovacích miestach patriacich mestu, tu je možné zakúpiť si momentálne iba parkovaciu kartu na 7 dní za zvýhodnené parkovanie (50 % zľava) zakúpením parkovacích kariet priamo na recepciách kúpeľných hotelov (parkovacie karty pre ubytovaných hostí budú vystavené na 7, 10 alebo 15 dní pri cene 3,00 € / 1 deň).

SLUŽBY

 • Animačný program
  Infromačené stredisko v KH Pax alebo bulettin, na každej recepcii - organizovanie výletov, predaj vstupeniek, organizovanie prehliadok a iné.
 • Nočný klub, diskotéka
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Zmenáreň

EXTERIÉR

 • Terasa
  Slnečná terasa.

MASÁŽE

 • Masáže
  Klasické, liečebné a relaxačné masáže sa poskytujú v budove Hammam, slúži aj ako odpočinok po kúpeli. Niektoré masáže aj priamo v KH Krym.

PROCEDÚRY OSTATNÉ

 • Procedúry
  Poskytujú sa v KH Krym a Pax, alebo v samostatných balneo budovách Kaštieľ, Sina, Poliklinika.

KÚPELE - VODOLIEČBA

 • Zrkadlisko
  Kúpeľ Sina s teplotou vody až 39°C sa nachádza v samostatnej budove, ktorá je prepojená sklenenou chodbou s KH Pax.

JEDLO A NÁPOJE

 • Reštaurácia
 • Raňajky formou bufetu
  Podávajú sa v čase od 7:00 hod do 9:00 hod.
 • Obed formou menu
  Podáva sa v čase od 11:30 hod do 13:30, v dvoch etapách. Výber z 5 jedál.
 • Večera formou menu
  Podáva sa v čase od 17:30 hod do 19:15 hod,v dvoch etapách. Výber z 5 jedál.
 • Kaviareň

KONGRESY A ŠKOLENIA

 • Kongresová sála
  S kapacitou 80 miest.

VYBAVENIE ĎALŠIE

 • Výťah

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE
Hotel otvorili po kompletnej rekonštrukcii 01.06.2021. Hosťom ponúka skutočné komfortné ubytovanie a komplexné služby pod jednou strechou (wellness, reštaurácia, kaviareň, detský kútik, herňa s biliardom, knižnica). Navyše je prepojený spojovacou chodbou s kúpeľným hotelom Krym, kde sa podávajú liečebné procedúry a s celoročne dostupným vonkajším bazénom Grand a to úplne nezávisle na počasí. Už aj v minulosti klientami dobre hodnotený hotel odporúčame pre milovníkov wellness, rodiny s deťmi a pre všetkých, ktorí potrebujú absolvovať nejaký liečebno-relaxačný pobyt.
PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • priamo v centre kúpeľov
 • termálne liečivé pramene
 • komfortné zrekonštruované ubytovanie
 • moderné wellness-medicínske centrum WellMed
 • európsky unikát Hammam kúpele
 • kaviareň, terasa, knižnica, herňa s biliardom


Liečebný pobyt MINIRELAX vhodný pre krátkodobý oddych nielen cez víkend 2 procedúry denne, Malý wellness okruh ... od 92,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: polpenzia zobraziť Liečebný pobyt DR.KLASIK - Najobľúbenejší pobyt s liečebnými procedúrami pod dohľadom lekára 3 procedúry denne, wellness okruhy ... od 76,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Ideálny pobyt pre milovníkov wellness a moderného životného štýlu Denne veľký wellness okruh ... od 104,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: polpenzia zobraziť Pobyt DR. SpaKlasik To najlepšie z najlepšieho Procedúry, denne veľký wellness okruh a vstup do bazéna Grand ... od 118,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Liečebný pobyt MINIRELAX vhodný pre krátkodobý oddych nielen cez víkend 2 procedúry denne, Malý wellness okruh ... od 92,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: polpenzia zobraziť Liečebný pobyt RELAX určený na elimináciu stresu a načerpanie novej energie 2 procedúry denne, Veľký wellness okruh ... od 82,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 4 nocí Možnosti stravovania: polpenzia zobraziť Liečebný pobyt DR.KLASIK - Najobľúbenejší pobyt s liečebnými procedúrami pod dohľadom lekára 3 procedúry denne, wellness okruhy ... od 76,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Liečebný pobyt DR.SENIOR spojený s profesionálnou lekárskou starostlivosťou a liečebnými procedúrami 2 procedúry denne, termálny kúpeľ, rašelinový zábal, čiastočná masáž ... od 68,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Ideálny pobyt pre milovníkov wellness a moderného životného štýlu Denne veľký wellness okruh ... od 104,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: polpenzia zobraziť Pobyt DR. SpaKlasik To najlepšie z najlepšieho Procedúry, denne veľký wellness okruh a vstup do bazéna Grand ... od 118,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť
10,0Vynikajúce
Veľmi, veľmi sa mi tam páčilo Slovensko Eva Balážová - 14.5.2024
10 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
10 Poloha
5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 07.04 - 13.04.2024
Počet dospelých/detí: 1/0
Plusy: Ochota, srdečnosť personáli. Všeobecne pohoda. Celkove atmosféra môjho pobytu. Veľmi som spokojná. Vrelo budem doporučovať svojim známym.
9,0Vynikajúce
Vynikajúci personál Slovensko Eva - 29.4.2024
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
7.5 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 21.04 - 27.04.2024
Počet dospelých/detí: 1/0
Plusy: Do kúpeľov som šla oddýchnuť si, zrelaxovať a odskúšať si Trenčianske kúpele ako liečebné zariadenie. Čo sa týka zdravotnej starostlivosti, bola na vysokej úrovni - osobitne starostlivosť a ústretovosť personálu, ich empatia voči klientom. Strava bola pestrá, kvalitná a chutná, ubytovanie kvalitné. Ocenila som župany na izbe. Vysoko som si cenila personál - boli ozaj nielen vysoko profesionálny, ale aj priateľskí, empatickí - takí naozaj ľudskí. Ďakujem im aj takto za príjemne strávený týždeň.
9,0Vynikajúce
Slovensko Vladimír - 19.3.2024
10 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 15.03 - 17.03.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
10,0Vynikajúce
Slovensko Ján - 14.3.2024
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
7.5 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 06.03 - 12.03.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
10,0Vynikajúce
Slovensko Anna - 10.3.2024
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
7.5 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 03.03 - 06.03.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
9,0Vynikajúce
Vyborne vzhladom na pomer sluzby versus cena Slovensko Anna - 10.3.2024
10 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 06.03 - 08.03.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Novovybudovane welness na vysokej urovni a rekonstrukcia ubytovania povysila tento kupelny hotel na vyssiu uroven. Strava bola primerana, na veceru mi chybal dezert.
Mínusy: Bolo by treba doplnit dezerty na veceru, aspon pre samoplatcov.
8,0Vynikajúce
dobré Slovensko Elena - 10.1.2024
7.5 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
10 Personál
7.5 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 15.12 - 20.12.2023
Počet dospelých/detí: 1/0
Plusy: ubytovanie, welnes,
9,0Vynikajúce
Relax Slovensko Jozef - 5.1.2024
10 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
7.5 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 27.12 - 03.01.2024
Počet dospelých/detí: 1/0
Plusy: Ubytovanie, možnosti výberu stravy, ochotní personál, výber procedúr. Wellnes priamo v hoteli. Procedúry boli priamo v hoteli, mohlo sa chodiť len v župane a nebolo sa treba stále prezliekať.
Mínusy: Na recepcii nás neinformovali o demontáži nábytku v deň odchodu. Začali robiť veľkú výmenu kobercov. Ak by som to vedel, odchádzam hneď po raňajkách.
10,0Vynikajúce
Bola som spokojná.Procedury mi vyhovovali. Slovensko Kristína - 3.1.2024
10 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
7.5 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 28.12 - 01.01.2024
Počet dospelých/detí: 1/0
10,0Vynikajúce
Bola som spokojná.Procedury mi vyhovovali.Dve 50 min.masáže som si dokúpila. Slovensko Kristína - 3.1.2024
Navštívené v termíne: 28.12 - 01.01.2024
Počet dospelých/detí: 1/0
10,0Vynikajúce
Pobyt v Slovakii hotel Slovensko Antonia - 15.12.2023
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
7.5 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 03.12 - 09.12.2023
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Moderný hotel,príjemná už vianočná atmosféra,recepcia ochotná poradiť,welnes priamo v hoteli aj milá obsluha v bare.
Mínusy: Tentokrát trochu chladnejšie na izbe aj na procedúrach voda vychladla a všade bolo zima/chodby/a napriek žiadosti o procedúry v Kryme sme mali procedúy mimo zariadenia !!!

Všetky pobyty v kúpeľoch

Liečebný pobyt MINIRELAX vhodný pre krátkodobý oddych nielen cez víkend

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 2 Nocí
Polpenzia
2 procedúry denne, Malý wellness okruh ...

Liečebný pobyt DR.KLASIK - Najobľúbenejší pobyt s liečebnými procedúrami pod dohľadom lekára

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 6 Nocí
Plná Penzia
3 procedúry denne, wellness okruhy ...

Ideálny pobyt pre milovníkov wellness a moderného životného štýlu

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 2 Nocí
Polpenzia
Denne veľký wellness okruh ...

Pobyt DR. SpaKlasik To najlepšie z najlepšieho

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 6 Nocí
Plná Penzia
Procedúry, denne veľký wellness okruh a vstup do bazéna Grand ...

Liečebný pobyt RELAX určený na elimináciu stresu a načerpanie novej energie

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 4 Nocí
Polpenzia
2 procedúry denne, Veľký wellness okruh ...

Liečebný pobyt DR.SENIOR spojený s profesionálnou lekárskou starostlivosťou a liečebnými procedúrami

bath
Kúpele Trenčianske Teplice
Od 6 Nocí
Plná Penzia
2 procedúry denne, termálny kúpeľ, rašelinový zábal, čiastočná masáž ...

Najčastejšie otázky o zariadení Kúpeľný hotel Slovakia ***

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3