Logo zo Sorger na Domalenka

Od sorger.sk k domalenka.sk

Za sorger.sk a teraz domalenka.sk stoja dve kľúčové mená. Manželia Paula a Peter Sorgerovci. V roku 2010 vypustili do internetového sveta predchodcu Domalenky. Portál sorger.sk, ktorý časom riadne vyrástol.

Jeho služby využilo približne 150 tisíc dovolenkárov. Svoje skúsenosti zhrnuli vo viac ako 500 recenziách na Google.

Zakladatelia však chceli, aby ich hlas bolo počuť ešte hlasnejšie. Po trinástich rokoch odštartovali novú éru s novým názvom.

Náš tím, naše naj zásady

12 sŕdc, 24 rúk, 120 prstov a tisíce hodín skúseností spája v Domalenke® jedna z našich najdôležitejších hodnôt. Človečina. Ľudia, ktorí nám zveria svoju dôveru, sú naším všetkým. Každou bunkou nášho tela sa snažíme slúžiť im najlepšie ako vieme, pretože sme tu iba vďaka nim. Ich názory si môžete prečítať v časti - Napísali o nás.

Sme presvedčení, že maličkosti neraz urobia najväčší rozdiel. Veríme, že aj úsmev je v telefóne počuť.

Nie vždy sa nám všetko podarí tak, ako by sme chceli. Je to neraz náročné a únavné, no neprestávame hľadať spôsoby ako byť značkou, ktorá má v tomto segmente najlepší zákaznícky servis.

Peter Sorger

Peter Sorger

konateľ

Paula Sorgerová

Paula Sorgerová

konateľka

Majka Koštialová

Majka Koštialová

manažérka zákazníckeho servisu

Ľubka Valášková

Ľubka Valášková

manažérka zákazníckeho servisu

Táňa Žifčáková

Táňa Žifčáková

manažérka zákazníckeho servisu

Paulína Jerdoneková

Paulína Jerdoneková

manažérka zákazníckeho servisu

Inga Jackovičová

Inga Jackovičová

manažérka zákazníckeho servisu

Zuzka Žačoková

Zuzka Žačoková

tvorba cenníkov

Volám sa Domalenka,

som jedna z piatich sestier. Áno, presne tá, s ktorými sa stretávate v recenziách . Práve tie nám tak veľmi pomáhajú pri výbere vysnívanej dovolenky.

Precestovala som Slovensko krížom krážom, aby som vám poradila, kde si viete dobre oddýchnuť. Od hotelov cez wellness pobyty až po kúpele. Vyhľadáte a rezervujete si ich pár klikmi podľa termínu, lokality alebo ceny.

Môžete so mnou počítať aj keď budete potrebovať s niečím pomôcť. A je jedno či riešite výber dovolenky, zmeny v rezervácii alebo storno. S mojimi kolegami zo zákazníckeho servisu sa už nejeden z vás spojil hoci aj v nedeľu večer alebo počas Štedrého dňa.

Star

Prečo Domalenka®?

Krátky a jednoduchý názov Domalenka® vychádza z DNA portálu, ktorý chce byť synonymom dovolenky na Slovensku. DOMA (domáca) LENKA (dovolenka).

Star

Kontaktujte nás

Naša zákaznícka podpora je tu pre vás 7 dní v týždni.
Predtým, než kontaktujete našu zákaznícku podporu, pozrite si najčastejšie otázky.

Zobraziť kontakt