Navigovať do miesta
Dependance Cyril
034 82 Kúpele Lúčky
Slovenská republika
Turistický región
Liptov, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy

Dependance Cyril

Obľúbené
Poloha Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Ružomberok, Lúčky
Zavolajte nám - 02 21 02 57 57
Počet zobrazení: 34364×
Navigovať do miesta
Dependance Cyril
034 82 Kúpele Lúčky
Slovenská republika
Turistický región
Liptov, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy

Akciové pobyty

O ZARIADENÍ

Dependance Diana, Adam, Maja a Cyril  *** sa nachádzajú v tichom horskom prostredí Kúpeľov Lúčky, na rozhraní Oravy a Liptova, len 14 km od Ružomberka. Dependance Diana predstavuje novopostavené kúpeľné ubytovacie zariadenie, spĺňajúce najvyšší štandard a Dependance Adam, Maja a Cyril sú novozrekonštruované ubytovacie zariadenia bez recepcie. Nna stravu a liečebné procedúry je potrebné dochádzať do hlavnej budovy kúpeľov, KH Choč. Kúpeľný hotel Choč je prepojený s budovou balneoterapie, kde sú termálne bazény, lekárske oddelenie, sauna, elektroliečba a vańové oddelenie, presklennou spojovacou chodbou. Termálna voda kúpeľov s vysokým obsahom vápnika a železa lieči pohybový aparát, gynekologické ochorenia, stavy po onkologických operáciách, nervové choroby i choroby z povolania a prispieva aj k prevencii a podpornej liečbe osteoporózy. V kúpeľoch sa nachádza aj celoročne otvorený Aqua-Vital Park, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s rozličnými atrakciami, vonkajší sedací bazén, delený vnútorný liečivý minerálny bazén a vitálny saunový svet. V blízkosti vonkajších bazénov sa nachádzajú aj atrakcie ako obrovské šachy, volejbalové ihrisko, detská trampolína, detské hojdačky, detské preliezky. V areáli kúpeľov je k dispozícii aj Športpark Lúčky, ktorého súčasťou sú tenisové kurty a bowling. Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie a ponúkajú rôzne druhy pobytov a to liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské a programové pobyty pre ženy a pre mužov. Prekrásne prírodné horské prostredie spojené s liečivou minerálnou vodou zaručí dokonalý oddych a relax.

UBYTOVANIE

 • Dependace Diana poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou WiFi. V dependance sa nachádzajú aj apartmány, ktorých súčasťou je obývacia izba, spálňa a kúpeľňa, tá je vybavená sprchovacím kútom.
 • Dependance Adam poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových a jednolôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou s vaňou, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou WiFi.
 • Dependance Cyril poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových a jednolôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou so sprchovacím kútom alebo vaňou, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou pevnej prípojky. Všetky dvojlôžkové izby majú k dispozícii balkón.
 • Dependance Maja poskytuje ubytovanie v dvojlôžkových izbách. Izby sú vybavené kúpeľnou so sprchovacím kútom, WC, TV, rádiobudíkom, chladničkou, telefónom a pripojením na internet pomocou pevnej prípojky.

POLOHA

Dependance Diana je vzdialený cca 250 - 300 m, Dependance Adam pod lesom, cca 250 m, Dependance Cyril 150 m a Dependance Maja 350 m od hlavnej budovy kúpeľného hotela Choč.

STRAVOVANIE

Strava sa podáva v KH Choč formou bufetových stolov. Kúpele poskytujú takmer všetky druhy diét a klientom, ktorí majú indikovanú špeciálnu diétu, pripravujú jedálny lístok individuálne. K dispozícii sú aj Kúpeľná dvorana Restaurant & Piza, Denný bar v KH Choč a Snack bar v Aqua-Vital Parku.

TYPY IZIEB

 • Diana - dvojlôžkové izby.
 • Adam - jednolôžkové a dvojlôžkové izby. Možnosť prístelky. 
 • Maja - dvojlôžkové izby.
 • Cyril - jednolôžkové a dvojlôžkové izby.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

VYBAVENIE DEPENDANCE CYRIL ***

VYBAVENIE IZBY

 • Balkón
  V izbách v Dependance Cyril a Diana.

SLUŽBY

 • Zariadenie nemá recepciu
  Recepcia sa nachádza v KH Choč.

JEDLO A NÁPOJE

 • Raňajky formou bufetu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 7:00 hod. do 7:45 hod. alebo 8:00 hod do 8:45 hod.
 • Obed formou menu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 11:30 hod do 12:00 hod. alebo 12:30 hod. do 13:30 hod. Výber z 5 jedál.
 • Večera formou menu
  Podáva sa na 2 zmeny v čase od 17:15 hod do 18:00 hod. alebo 18:15 hod. do 18:45 hod. Výber z 5 jedál.
 • Zariadenie nemá vlastnú reštauráciu
  Reštaurácia je v KH Choč.

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE
Dependence Maja, Cyril, Adam a Diana sú ubytovacie zariadenia bez recepcie. Na stravu a procedúry je potrebné dochádzať do centrálnej budovy Choč (150 - 350 m). Dependence Maja, Cyril, Adam sú zrekonštruované a Diana je novopostavená budova. Odporúčame pre nenáročnú klientelu.
PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • príjemné horské prostredie
 • blízkosť AQUA-VITAL parku


Víkendový wellness pobyt pre pracovne zaneprázdnených 3 alebo 4 liečebné procedúry za pobyt, vstup do bazénov ... od 95,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Pobyt KLASIK - najobľúbenejší pobyt zameraný na liečbu a prevenciu chorôb 2 procedúry denne, 1x vstup do bazénov denne ... od 87,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Špeciálny pobyt Senior s balíčkom služieb za zvýhodnenú cenu 2 liečebné procedúry denne, vstup do bazéna ai... od 76,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Aqua-Vital pobyt kúpele na skúšku. Relaxujte a ponorte sa do liečivej termálnej minerálnej vody Liečebná procedúra denne, vstup do bazénov ... od 91,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Víkendový wellness pobyt pre pracovne zaneprázdnených 3 alebo 4 liečebné procedúry za pobyt, vstup do bazénov ... od 95,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Pobyt KLASIK - najobľúbenejší pobyt zameraný na liečbu a prevenciu chorôb 2 procedúry denne, 1x vstup do bazénov denne ... od 87,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Špeciálny pobyt Senior s balíčkom služieb za zvýhodnenú cenu 2 liečebné procedúry denne, vstup do bazéna ai... od 76,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Aqua-Vital pobyt kúpele na skúšku. Relaxujte a ponorte sa do liečivej termálnej minerálnej vody Liečebná procedúra denne, vstup do bazénov ... od 91,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť
10,0Vynikajúce
Slovensko Jaroslav - 28.5.2019
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 20.05 - 26.05.2019
Počet dospelých/detí: 1/0
Plusy: Všetko bolo super.
9,0Vynikajúce
Kupele Lúčky Slovensko Jaroslav - 7.8.2018
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 30.07 - 05.08.2018
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Všetko.Hlavne by som chcel poďakovať vedúcej smeny v jedálni Zuzane,ktorá sa postarala o to aby sme sa s manželkou stravovali spolu,keď že som celiatik a mal som sa stravovať v inej jedálni a v iný čas. ĎAKUJEM.
Mínusy: Žiadne pripomienky,až na ceny do bazénov ktoré riadne zdraželo, zrušili celú rezervu na preoblečenie. Za čo vy nemôžete.
9,0Vynikajúce
Slovensko hosť - 17.1.2018
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 12.01 - 14.01.2018
Počet dospelých/detí: 2/0
9,0Vynikajúce
Cyril Slovensko Vladimír - 13.11.2016
7.5 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
7.5 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 07.11 - 11.11.2016
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: procedury, ubytovanie, strava
Mínusy: -

Všetky pobyty v kúpeľoch

Víkendový wellness pobyt pre pracovne zaneprázdnených

bath
Kúpele Lúčky
Od 2 Nocí
Plná Penzia
3 alebo 4 liečebné procedúry za pobyt, vstup do bazénov ...

Pobyt KLASIK - najobľúbenejší pobyt zameraný na liečbu a prevenciu chorôb

bath
Kúpele Lúčky
Od 5 Nocí
Plná Penzia
2 procedúry denne, 1x vstup do bazénov denne ...

Špeciálny pobyt Senior s balíčkom služieb za zvýhodnenú cenu

bath
Kúpele Lúčky
Od 3 Nocí
Plná Penzia
2 liečebné procedúry denne, vstup do bazéna ai...

Aqua-Vital pobyt kúpele na skúšku. Relaxujte a ponorte sa do liečivej termálnej minerálnej vody

bath
Kúpele Lúčky
Od 2 Nocí
Plná Penzia
Liečebná procedúra denne, vstup do bazénov ...

Najčastejšie otázky o zariadení Dependance Cyril ***

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3