Bardejovské KúpeleBardejovské Kúpele
Detailné informácie o kúpeľoch
Zavolajte nám - 02 21 02 57 57
Navigovať do miesta
Vilky
086 31 Bardejovské Kúpele
Slovenská republika
Turistický región
Východné Slovensko, Šariš, Prešovský kraj, Čergov, Ondavská vrchovina

Ubytovanie vo vilkách **, Bardejovské Kúpele

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Bardejov, Bardejov
Dovoľujeme si vám oznámiť,
 • že v termíne 17.11. - 19.11.2023 sú hlavné budovy už komplet vypredané. Voľné sú posledné miesta vo vilkách FONTÁNA, FRANTIŠEK, SRNKA, LUZA a MIER.
 • uzatváranie viliek a hotelov bude nasledovne:
 1. Diana 31.10.2023
 2. Blanka 31.10.2023
 3. Valentína 31.10.2023
 4. Lívia 31.10.2023
 5. Mier 30.11.2023
 6. Srnka 30.11.2023
 7. Lujza 30.11.2023
 8. František 08.12.2023
 9. Alexander 17.12.2023 Koniec pobytov OBEDOM, otvorenie 27.12.2023
 10. Fontana 1 20.12.2023 Koniec pobytov RAŇAJKAMI
 11. Fontana 2 20.12.2023 Koniec pobytov RAŇAJKAMI
 12. Fontana 3 20.12.2023 Koniec pobytov RAŇAJKAMI
 13. Alžbeta 20.12.2023 Koniec pobytov RAŇAJKAMI
 14. Astória 20.12.2023 Koniec pobytov RAŇAJKAMI
 15. Ozón 20.12.2023 Koniec pobytov RAŇAJKAMI, otvorenie 23.12.2023
Bardejovské KúpeleBardejovské Kúpele
Detailné informácie o kúpeľoch
Zavolajte nám - 02 21 02 57 57
Navigovať do miesta
Vilky
086 31 Bardejovské Kúpele
Slovenská republika
Turistický región
Východné Slovensko, Šariš, Prešovský kraj, Čergov, Ondavská vrchovina

O ZARIADENÍ

V areáli kúpeľov sa nachádzajú aj menšie depandance hotelov, nazývané vilky. Sú roztrúsené po celom areáli a teda sú v rôznej vzdialenosti od hlavného kúpeľného hotela Ozón. Niektoré ubytovacie zariadenia ponúkajú ubytovanie aj pre väčšie skupiny (Helios, Fontána, Lívia), iné vilky majú menšiu kapacitu (Blanka, Migňon, Srnka, Eta, Marína, Iveta, Matilda, Carola, Palmíra). Stravovanie je poskytované v kúpeľnom hoteli Ozón a liečebné procedúry sú poskytované v kúpeľnom dome, Balneoterapii. Absolvovanie liečebného pobytu v týchto ubytovacích zariadeniach zahŕňa ubytovanie, ale taktiež lekárske prehliadky a procedúry na základe odporúčania lekára. Niektoré z nich napr. Carola a Palmíra sú novorekonštruované vily, poskytujú nadštandardné služby ubytovania a sú určené aj pre tých najnáročnejších klientov. Fontána a Lívia sú menšie dvojposchodové vilky bez výťahu, ktoré prešli kompletnou rekonštrukciou a patria preto k najobľúbenejším vilkám.


V Bardejovských Kúpeľoch je možné liečiť onkologické choroby, choroby pohybového, obehového a tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, nervové ochorenia, ženské choroby a choroby z povolania. Čaro kúpeľov spočíva aj v tom, že ktokoľvek ich už raz navštívil sa sem vracia znova a znova. Neodmysliteľným zážitkom v kúpeľoch je prechádzka krásnymi kúpeľnými parkami a rôznymi lesnými cestičkami, ktoré sa nachádzajú priamo v areáli kúpeľov.

UBYTOVANIE

Izby vo vilkách sú jednolôžkové a dvojlôžkové a každá z izieb má TV, rádio a vlastnú kúpelňu s WC. Vila Carola ponúka 3 dvojlôžkové apartmány, jej služby využíva množstvo známych osobností kultúrneho a spoločenského života. Nachádza sa 200 m od hotela Ozón. Vila Palmíra ponúka viacero apartmánov a izieb, celková kapacita je 18 lôžok  (7 dvojlôžkových izieb štandard *** a 4 jednolôžkové izby štandard ***). Recepcia pre Palmíru je v hoteli Astória, kam sa dochádza aj na stravu (400 m).  Lívia sa nachádza 250 m od hotela Ozón, za Kúpeľným domom - Balneoterapiou. V Lívii sa nachádza 34 lôžok (17 dvojlôžkových izieb štandard s balkónom). Recepcia pre Líviu je v hoteli Ozón, kam sa dochádza aj na stravu. Vila Fontána bola v roku 2023 kompletne zrekonštruovaná a patrí k najobľúbenejším vilkám pre svoju výbornú polohu priamo v centre kúpeľov, v blízkosti hotela Ozón (cca. 100 m). Ponúka ubytovanie v 21 dvojlôžkových a 8 jednolôžkových izbách (kapacita 50 lôžok).

POLOHA

V areáli kúpeľov v rôznych vzdialenostiach od hlavného kúpeľného hotela Ozón a kúpeľného domu, Balneoterapie.

STRAVOVANIE

Stravovanie je zabezpečené v jedálni hotela Ozón alebo Astória formou bufetových stolov. Možnosť objednať špeciálne diéty ako bezlepková, diabetická, vegetariánska.

TYPY IZIEB

 • jedno- a dvojlôžkové
  K štandardnému vybaveniu izieb patrí televízor, telefón, chladnička, WC, sprcha / vaňa. Na každé lôžko - nočný stolík alebo polička s nočnou lampou, sklenený pohár, kreslo alebo stolička, v skrini 4 ks vešiakov, poduška a obliečka, prikrývka a obliečka, 1 osuška, 1 uterák, sklenený pohár, toaletné mydlo, vlasový šampón. Súčasťou vybavenia je otvárač na fľaše, hubka na čistenie obuvi.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

PARKOVANIE

Monitorované parkovisko pri hoteli Ozón za poplatok (zľavy z parkovného platia pre držiteľov parkovacieho preukazu pre fyzickú osobu so zdravotným postihnutím, zľava je 50 % z cien parkovného). Možnosť prenájmu garáže za poplatok resp. platené parkovisko pri vilke Matilda.

VYBAVENIE UBYTOVANIE VO VILKÁCH **

WELLNESS & SPA

 • Bazén
  V liečebnom dome Ozón.

ŠPORT

 • Tenisový kurt
  Tenisový areál za kolonádou celoročne k dispozícii.

DETI

 • Detská postieľka zadarmo

VYBAVENIE IZBY

 • TV so SAT programami

PARKOVANIE

 • Parkovisko monitorované kamerovým systémom
  Pri liečebnom dome Ozón a za doplatok.
 • Parkovanie
  Monitorované parkovisko pri hoteli Ozón za poplatok (zľavy z parkovného platia pre držiteľov parkovacieho preukazu pre fyzickú osobu so zdravotným postihnutím, zľava je 50 % z cien parkovného). Možnosť prenájmu garáže za poplatok resp. platené parkovisko pri vilke Matilda.

SLUŽBY

 • Animačný program
  V hlavných budovách.
 • Lekárska služba
  V liečebnom dome Ozón.
 • Zariadenie nemá recepciu
  Nachádza sa v liečebnom dome Astória, klienti vilky Eta majú k dispozícii recepciu v liečebnom dome Ozón.

MASÁŽE

 • Masáže
  V liečebnom dome Ozón.

JEDLO A NÁPOJE

 • Raňajky formou bufetu
  Podávajú sa v čase od 7:00 hod. do 9:00 hod.
 • Obed formou bufetu
  Podáva sa v čase od 11:30 hod. do 13:00 hod.
 • Večera formou bufetu
  Podáva sa v čase od 17:30 hod. do 18:30 hod.
 • Zariadenie nemá vlastnú reštauráciu
  Nachádza sa v liečebnom dome Astória, klienti vilky Eta majú stravu v liečebnom dome Ozón.

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP

 • Zariadenie nemá bezbariérové izby

SAUNY

 • Sauny
  V liečebnom dome Ozón.

VYBAVENIE ĎALŠIE

 • Všetky priestory sú nefajčiarske

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE
Vilky v Bardejovských Kúpeľoch poskytujú ubytovanie pre menej náročných klientov. Niektoré z nich prešli kompletnou, niektoré čiastočnou rekonštrukciou. Stravu a procedúry majú klienti k dispozícií v hoteloch Ozón alebo Astória, ktoré sú vzdialené od 100 do 500 m. Ubytovanie vo Vilkách je vhodné pre klientov, ktorí obľubujú ubytovanie v súkromí.
PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • krásne a tiché prostredie
 • privátne ubytovanie
 • pre väčšie skupiny
 • cenovo výhodné
 • bohatý kultúrny program počas letných mesiacov v rámci Medzinárodného hudobného leta

Upozoňujeme klientov, že v kúpeľných hoteloch sa nenachádzajú manželské lôžka ale lôžka, ktoré sa dajú v prípade potreby k sebe prisunúť. Manželské postele sa nachádzajú len v izbách Superior a v apartmánoch hotela Ozón.

Liečebný pobyt ŠTANDARD a cenovo zvýhodnený Senior od 60 rokov / skutočný oddych a hodnotné služby 3 procedúry denne, Wellness Spa centrum ... od 69,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Wellness relax pobyt s relaxačnými procedúrami a vstupom do wellness & spa Vstup do wellness a spa, relaxačné procedúry ... od 72,83 /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Relaxačný ozdravný pobyt v kúpeľoch so vstupom do Wellness & Spa Vstup do Wellness & Spa denne, 3x denne pitná kúra ... od 64,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Liečebný pobyt ŠTANDARD a cenovo zvýhodnený Senior od 60 rokov / skutočný oddych a hodnotné služby 3 procedúry denne, Wellness Spa centrum ... od 69,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Bezstarostné rozprávkové Vianoce v kúpeľoch Vstup do wellness, procedúry, vianočná večera, program ... od 97,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 5 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Wellness relax pobyt s relaxačnými procedúrami a vstupom do wellness & spa Vstup do wellness a spa, relaxačné procedúry ... od 72,83 /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Relaxačný ozdravný pobyt v kúpeľoch so vstupom do Wellness & Spa Vstup do Wellness & Spa denne, 3x denne pitná kúra ... od 64,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Silvestrovský pobyt v kúpeľoch, ktoré sú neodmysliteľne spojené s cisárovnou Sisi Silvestrovská večera, bohatý program pre deti aj dospelých, wellness ... od 102,83 /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 3 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Vital pobyt s liečebnými procedúrami a vstupom do wellness centra Vstup do Wellness a Spa, liečebné procedúry ai ... od 71,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 2 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť Liečebný POST COVID pobyt s laserovou terapiou Liečebný program po prekonaní ochorenia COVID-19 ... od 67,- /noc/osoba Dĺžka pobytu: od 6 nocí Možnosti stravovania: plná penzia zobraziť


Akciové pobyty

TIP
od 69,- /noc/osoba
od 72,83 /noc/osoba

Wellness relax pobyt s relaxačnými procedúrami a vstupom do wellness & spa

Od 2 Nocí
Plná Penzia
Vstup do wellness a spa, relaxačné procedúry ...
od 64,- /noc/osoba

Relaxačný ozdravný pobyt v kúpeľoch so vstupom do Wellness & Spa

Od 2 Nocí
Plná Penzia
Vstup do Wellness & Spa denne, 3x denne pitná kúra ...
TIP
od 69,- /noc/osoba
od 97,- /noc/osoba

Bezstarostné rozprávkové Vianoce v kúpeľoch

Od 5 Nocí
Plná Penzia
Vstup do wellness, procedúry, vianočná večera, program ...
od 72,83 /noc/osoba

Wellness relax pobyt s relaxačnými procedúrami a vstupom do wellness & spa

Od 2 Nocí
Plná Penzia
Vstup do wellness a spa, relaxačné procedúry ...
od 64,- /noc/osoba

Relaxačný ozdravný pobyt v kúpeľoch so vstupom do Wellness & Spa

Od 2 Nocí
Plná Penzia
Vstup do Wellness & Spa denne, 3x denne pitná kúra ...
od 102,83 /noc/osoba

Silvestrovský pobyt v kúpeľoch, ktoré sú neodmysliteľne spojené s cisárovnou Sisi

Od 3 Nocí
Plná Penzia
Silvestrovská večera, bohatý program pre deti aj dospelých, wellness ...
TIP
od 71,- /noc/osoba

Vital pobyt s liečebnými procedúrami a vstupom do wellness centra

Od 2 Nocí
Plná Penzia
Vstup do Wellness a Spa, liečebné procedúry ai ...
od 67,- /noc/osoba

Liečebný POST COVID pobyt s laserovou terapiou

Od 6 Nocí
Plná Penzia
Liečebný program po prekonaní ochorenia COVID-19 ...

Najčastejšie otázky o zariadení Ubytovanie vo vilkách **

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3