Turistický región
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Belianske Tatry, Bachledova dolina, Prešovský kraj, Spišská Magura
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Lyžiarske stredisko Bachledova – Deny

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Poprad, Ždiar
Obľúbené

Nadmorská výška: 884 - 1009 m.n.m.

Lyžiarske stredisko v Bachledovej doline v pohorí Spišská Magura, patrí k penziónu Deny. V stredisku sú k dispozícii 3 lyžiarske vleky Tatrapoma a 1 nízkolanový detský vlek (dĺžka 900, 2 x 500 a 100 m) a 4 zjazdovky Deny I. (s umelým osvetlením aj na večerné lyžovanie), II., III. a detská lyžiarska škôlka. Lyžiarske svahy sú vhodné skôr pre začiatočníkov a mierne pokročilých lyžiarov. Všetky lyžiarske terény sú denne upravované snehovým pásovým ratrakom a sú aj technicky umelo zasnežované.

V areáli strediska sú v ponuke aj požičovňa lyží, snowboardov a športových potrieb, požičovňa snežných skútrov, lyžiarska a snowboardová škola (potrebná je dohoda vopred s inštruktorom) a bufet Tomi s rýchlym občerstvením. Lyžovať sa je možné aj mimo prevádzkových hodín (denné lyžovanie 9:00 - 16.00 hod., večerné lyžovanie 17:00 - 21.00 hod.) po dohode telefonicky +421 903 906 106, ale len pre skupiny nad 30 osôb.

http://www.penziondeny.com/img/mapa_strediska_deny.jpgNajčastejšie otázky o atrakcii Lyžiarske stredisko Bachledova – Deny

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3