Turistický región
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Prešovský kraj
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Hall Woodrock

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Poprad, Poprad
Obľúbené

Indoorová lezecká stena v Poprade je najvyššiou lezeckou stenou nielen na Slovensku, ale aj v strednej Európe. Oficiálne zameraná a potvrdená výška steny v najvyššom bode je 31,115 m (merané z exteriéru)  ± 0,000, úroveň podlahy je približne v nadmorskej výške 680 m.n.m. a najvyšší bod niečo okolo 711 m.n.m. V ponuke centra je aj nižšia, 13 m vysoká stena, ktorá vznikla ešte v prvej etape výstavby lezeckého centra a ponúka približne 420 m2 lezeckej plochy.

Zriaďovateľom lezeckej steny je občianske združenie, Športový klub WoodRock, ktorý vznikol 1. apríla 2016, za účelom zlepšiť podmienky pre indoorové lezenie v Poprade a blízkom okolí. Je dobrovoľným združením horolezcov, turistov, lyžiarov, skialpinistov, bežcov, cyklistov, duatlonistov, triatlonistov a priaznivcov týchto ale aj iných športov z Popradu ale i rôznych miest a obcí Slovenska.

Športová hala má v ponuke okrem lezenia a lezeckých kurzov so skúsenými inštruktormi aj ďalšie služby  - požičovňa lezeckého výstroja, tandemové lety na paraglide, kurzy snowkittingu a kitesurfingu, paddeboard / požičovňa, kurzy, Airbordy / požičovňa, kurzy. Súčasťou centra je aj relax zóna, v ktorej je možné sa občerstviť a posedieť pri šálke výbornej kávy. Viac informácií o otváracej dobe a cenách pozri Cenník.


Najčastejšie otázky o atrakcii Hall Woodrock

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3