Turistický región
Východné Slovensko, Košice a okolie, Košický kraj, Abov, Slanské vrchy
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Steam factory centrum zábavy a športu Košice

Poloha
Východné Slovensko, Košický kraj, Košice
Obľúbené

Najväčšie zábavno-športové centrum na východnom Slovensku sa nachádza v nákupnom centre Atrium Optima v Košiciach. Na ploche 5000 m2 sú tu pre verejnosť k dispozícii detský svet, lezecká stena, lanové centrum a ďalšie aktivity.  30 metrov dlhé a 5 metrov široké detské ihrisko na dvoch poschodiach s netradičným dizajnom, množstvom preleziek a trampolín je to pravé miesto pre rozvíjanie pohybovej aktivity detí. Lezecká stena zaberá viac ako 800 m2 vertikálnej plochy s maximálnou výškou až 12 m, nachádza sa nej viac ako 80 lezeckých ciest obtiažnosti IV až IX UIAA a viac ako 50 bouldrov. Lanové centrum  s prekážkovou dráhou s 19 prekážkami a 30 m dlhou lanovkou je určené nielen pre dospelých, ale aj pre deti s výškou minimálne 140 cm.

V Steam factory je v ponuke aj možnosť korčuľovania v príjemnom prostredí prvej krytej korčuliarskej dráhy na východnom Slovensku, strelnica, ktorá okrem statickej presne mierenej streľby na pevný terč umožňuje aj dynamickú streľbu na vyklápacie terče, ideálna skupinová hra Laser podobná paintballu, avšak bez rizika bolestivých zásahov a Game zóna, v ktorej si môžu svoju hráčsku vášeň vyskúšať deti, ale aj dospelí. A nakoniec fitness zóna s vysokokvalitnými posilňovacími a kardio strojmi, medzi ktorými nechýbajú bežecký pás, rotoped, stepper, posilňovacie stroje pre vybrané svalové skupiny, polyfunkčný posilňovací stojan s kladkami a široký výber jednoručných činiek a kettlebellov.

Oddýchnuť si je možné v Cafe and Bare pri výbornej káve, dobrom drinku, ovocnom pohári, tiramisu alebo vynikajúcom cheesecaku. 


Najčastejšie otázky o atrakcii Steam factory centrum zábavy a športu Košice

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3