Aquapark Trnava

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Trnava, Trnava

Aquapark sa nachádza v Trnave na ulici Rybníkovej 16, hneď pod štadiónom AŠK Slávia a ponúka svojim návštevníkom 5 bazénov (relaxačný, oddychový, detský, vonkajší výplavový a veľký bazén), 8 sáun, 2 tobogány a vnútornú a vonkajšiu vírivku.

Relaxačný bazén má plavecké dráhy ako aj vodné atrakcie, ktorými sú divoká rieka, vodná húpačka, chrliče vody, perličkové lavice a masážne trysky. Oddychový zabezpečuje 10 perličkových ležadiel, perličkové masážne trysky na sedenie, masáže chrbta a nôh, masážne trysky na masírovanie tela v rôznych výškach a chrlič vody. Súčasťou bazéna je aj bio fit bar s vodopádom.  V detskom bazéne V bazéne je detská šmykľavka veľryba, fontánky a striekajúci nosorožtek. Vonkajší bazén s príjemnou teplotou vody 35 - 38°C má k dispozícii trysky na masírovanie nôh, perličkové lavice na sedenie, masážne trysky a dva chrliče vody 72m². V letných mesiacoch je v aquaprku otvorené letné kúpalisko - vyhrievaný nerezový bazén s teplotou 28°C so 4 plaveckými dráhami, ležadlami, s perličkovým vírením, vodným barom a fontánou. Súčasťou letného areálu je vodný bar, kaviareň, bufet, Algida stánok, reštaurácia na prvom poschodí, prezliekarne, sprchy, skrinky, lehátka na slnenie pri bazéne alebo ležanie na zelenom trávniku. Ďalej sa tu nachádza lezecká stena, basketbalový kôš, lanová dráha a plávajúce lekná.

Z poskytovaných wellness služieb možno spomenúť bylinkovú inhaláciu, medvedí brloh s masážou nôh a parným kúpeľom, soľnú baňu, ľadové vedro, ľadovú studňu, Kneippov kúpeľ, vnútornú vírivku či niekoľko typov sáun. V ponuke je i široká paleta masáží. V areáli je aj vodný bar, bufet s rýchlym občerstvením, kaviareň, reštaurácia a priestranná, plne klimatizovaná reprezentačná sála s najmodernejšou konferenčnou technikou .

Pri vstupe do aquaparku je návštevníkom bezplatne poskytnutá plachta, uterák a delená šatňa. Pre viac info o vstupnom pozri Cenník.


Najčastejšie otázky o atrakcii Aquapark Trnava

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3