Turistický región
Západné Slovensko, Dolná Nitra, Nitriansky kraj, Ponitrie
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

RED OAK Golf Club Nitra

Poloha
Západné Slovensko, Nitriansky kraj, Nitra, Lužianky
Obľúbené

Golfový rezort pri Nitre s komplexným zázemím a nadštardantnými službami pre hráčov. 18-jamkové ihrisko rešpektujúce najvyššie štandardy poskytuje spolu s rozsiahlymi cvičnými plochami výborné podmienky na hru aj tréning pre skúsených rovnako ako aj pre začínajúcich hráčov.

Súčasťou rezortu sú okrem golfového ihriska moderný Club House s reštauráciou, letnou terasou a nádherným výhľadom na Zobor a Nitriansky hrad, priestory pre súkromné a komerčné akcie či golfový obchod. Club House s tromi šikmými sedlovými strechami symbolizuje tri pohoria, ako ukončenie Tribečského pohoria a dominantný vrch Zobor.

V rezorte pravidelne pripravujú Golfovú akadémiu pre verejnosť a v rámci ukážkových hodín golfu, ktoré sú zadarmo, sa môžu záujemcovia o túto hru oboznámiť s ihriskom a na vlastnej koži si vyskúšať golf. Golfová akadémia pripravuje nových adeptov tak, aby si osvojili pravidlá golfu nie len teoreticky, ale aj praktickou hrou, čo často vedie začiatočníkov k rozhodnutiu získať tzv. „oprávnenie na hru“ Zelenú kartu. Akadémia je najlepším spojením pre výuku golfovej etikety, techniky a hry na ihrisku. Cenník.Najčastejšie otázky o atrakcii RED OAK Golf Club Nitra

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3