RED OAK Golf Club Nitra

Poloha
Západné Slovensko, Nitriansky kraj, Nitra, Lužianky

Golfový rezort pri Nitre s komplexným zázemím a nadštardantnými službami pre hráčov. 18-jamkové ihrisko rešpektujúce najvyššie štandardy poskytuje spolu s rozsiahlymi cvičnými plochami výborné podmienky na hru aj tréning pre skúsených rovnako ako aj pre začínajúcich hráčov.

Súčasťou rezortu sú okrem golfového ihriska moderný Club House s reštauráciou, letnou terasou a nádherným výhľadom na Zobor a Nitriansky hrad, priestory pre súkromné a komerčné akcie či golfový obchod. Club House s tromi šikmými sedlovými strechami symbolizuje tri pohoria, ako ukončenie Tribečského pohoria a dominantný vrch Zobor.

V rezorte pravidelne pripravujú Golfovú akadémiu pre verejnosť a v rámci ukážkových hodín golfu, ktoré sú zadarmo, sa môžu záujemcovia o túto hru oboznámiť s ihriskom a na vlastnej koži si vyskúšať golf. Golfová akadémia pripravuje nových adeptov tak, aby si osvojili pravidlá golfu nie len teoreticky, ale aj praktickou hrou, čo často vedie začiatočníkov k rozhodnutiu získať tzv. „oprávnenie na hru“ Zelenú kartu. Akadémia je najlepším spojením pre výuku golfovej etikety, techniky a hry na ihrisku. Cenník.Najčastejšie otázky o atrakcii RED OAK Golf Club Nitra

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3