Turistický región
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Malé Karpaty, Bratislavský kraj
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Questum - Escape Room Bratislava

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava II, Bratislava - Ružinov
Obľúbené

Zábavné centrum únikových miestností v Bratislave. Escape room alebo úniková miestnosť je nová interaktívna hra pre skupinku ľudí a jej cieľ je jasný a jednoduchý, uniknúť. Hráči sú podrobení rôznym hádankám, musia prísť na zaujímavé spojitosti a nakoniec nájsť to podstatné, cestu von. Hneď po vstupe do miestnosti sa hráčom spúšťa časový limit, v ktorom sa musia dostať von. A samozrejme, že čas je ich nepriateľ a hrá proti nim.

V Questume si je možné objednať jeden zo 4 scenárov: • Strašidelné príbehy socializmu - cesta do Leningradu a vyšetrovanie zločinu, ktorého stopy vedú k záhadnému bytu. • Tajomstvo Nikola Teslu - pátranie po tajomstve slávneho fyzika Nikola Tesly.  • Tajomné laboratórium - boj o svoj vlastný život, ktorý sa musí zvládnuť do hodiny a • Prekliatie Mayov - pokus prísť na to, čo sa stalo s istým etnografom.

Vezmite teda svojich známych, priateľov, rodinu či kolegov a prežite s nimi neopakovateľný zážitok v jednom z Escape miestností zábavného centra Questum. Priestory centra je možné si prenajať na pracovné teambuildingy alebo aj na iné príležitosti, a dokonca aj ako tábor pre deti. Rezervácia a ceny.Najčastejšie otázky o atrakcii Questum - Escape Room Bratislava

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3