Letné kúpalisko Plaza Beach Resort Prešov

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Prešov, Prešov

Letné kúpalisko je súčasťou Plaza Beach Resortu v Prešove. Exotické miesto, ktoré návštevníkom pripomína známe dovolenkové stredomorské destinácie, čím sa odlišuje od ostatných kúpalísk a podobných komplexov na Slovensku. Architektonické stvárnenie areálu kúpaliska je inšpirované Gaudim, nachádzajú sa tu palmy, plážové postele a ležadlá pre každého návštevníka, suchozemský maják so skalami a vyhliadkou na celé okolie Prešova a Vysoké Tatry.

Areál kúpaliska ponúka dvojlagúnový bazén pre dospelých s max. hĺbkou 1,90 m, detský teplý bazén s vodnými atrakciami, plavecký bazén (25 x 12,5 m) s max. hĺbkou vody 1,80 m so štvormiestnou šmýkľavkou a dojazdovým bazénom s hĺbkou 0,90 m. Z ďalčích služieb sú to VIP La Veranda a VIP maják (privátne boxy so servisom priamo na pláži), pizzeria s originálnou talianskou pecou na drevo a prípravou pizze pred očami zákazníka, Cocktail Bar, doplnkové služby - zapožičanie podušiek na lehátka a skriniek pre osobné veci a kútik pre mamičky, prebaľovacie pulty, detské ihrisko s trampolínou, tenisový kurt s umelým povrchom, stolný tenis. Za predpokladu priaznivého počasia je možné aj večerné kúpanie a to každý piatok (potrebné informovať sa na infolinke kúpaliska).

Plaza Beach Resort s luxusným boutique hotelom Vila Plaza, Golden Therapy - Natural Spa Wellnessom a kúpaliskom je jedinečné miesto, kde sa návštevníci skutočne budú cítiť ako na exotickej dovolenke pri mori. Kúpalisko je otvorené počas letnej sezóny v mesiacoch jún - september a len v prípade priaznivého počasia. Infolinka aktívna počas letnej sezóny od 8:30 do 19:00 hod.: +421 0911 726 852. Cenník kúpaliska.Najčastejšie otázky o atrakcii Letné kúpalisko Plaza Beach Resort Prešov

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3