Turistický región
Východné Slovensko, Šariš, Prešovský kraj, Slanské vrchy, Čergov, Branisko
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Letné kúpalisko Plaza Beach Resort Prešov

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Prešov, Prešov
Obľúbené

Letné kúpalisko je súčasťou Plaza Beach Resortu v Prešove. Exotické miesto, ktoré návštevníkom pripomína známe dovolenkové stredomorské destinácie, čím sa odlišuje od ostatných kúpalísk a podobných komplexov na Slovensku. Architektonické stvárnenie areálu kúpaliska je inšpirované Gaudim, nachádzajú sa tu palmy, plážové postele a ležadlá pre každého návštevníka, suchozemský maják so skalami a vyhliadkou na celé okolie Prešova a Vysoké Tatry.

Areál kúpaliska ponúka dvojlagúnový bazén pre dospelých s max. hĺbkou 1,90 m, detský teplý bazén s vodnými atrakciami, plavecký bazén (25 x 12,5 m) s max. hĺbkou vody 1,80 m so štvormiestnou šmýkľavkou a dojazdovým bazénom s hĺbkou 0,90 m. Z ďalčích služieb sú to VIP La Veranda a VIP maják (privátne boxy so servisom priamo na pláži), pizzeria s originálnou talianskou pecou na drevo a prípravou pizze pred očami zákazníka, Cocktail Bar, doplnkové služby - zapožičanie podušiek na lehátka a skriniek pre osobné veci a kútik pre mamičky, prebaľovacie pulty, detské ihrisko s trampolínou, tenisový kurt s umelým povrchom, stolný tenis. Za predpokladu priaznivého počasia je možné aj večerné kúpanie a to každý piatok (potrebné informovať sa na infolinke kúpaliska).

Plaza Beach Resort s luxusným boutique hotelom Vila Plaza, Golden Therapy - Natural Spa Wellnessom a kúpaliskom je jedinečné miesto, kde sa návštevníci skutočne budú cítiť ako na exotickej dovolenke pri mori. Kúpalisko je otvorené počas letnej sezóny v mesiacoch jún - september a len v prípade priaznivého počasia. Infolinka aktívna počas letnej sezóny od 8:30 do 19:00 hod.: +421 0911 726 852. Cenník kúpaliska.Najčastejšie otázky o atrakcii Letné kúpalisko Plaza Beach Resort Prešov

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3