Turistický región
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty, Považský Inovec

Volt Racing center

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín, Trenčín

Motokárová dráha v Trenčíne, v mestskej časti Zlatovce, ponúka jazdu na elektrických motokárach pre veľkých aj malých návštevníkov od 125 cm. K dispozícii je jedenásť motokár značky Tomkart, z toho na dráhe môže jazdiť súčasne šesť motokár a päť motokár sa nabíja, aby bola zabezpečená nepretržitá prevádzka dráhy. Profil trate je nenáročný a vhodný pre začiatočníkov aj skúsených jazdcov. Zelenou farbou v smere šípky je vyznačená ideálna stopa motokáry pre dosiahnutie najlepšieho času na dráhe.

Motokára má 10 rýchlostí, deti začínajú na rýchlosti 4 (Speed 4), dospelí začínajú na rýchlosti 7 (Speed 7) a po dosiahnutí stanoveného času na kolo sa rýchlosť automaticky zvyšuje na vyššiu úroveň. Počas závodu je jazdcom k dispozícii na volante tlačítko TURBO, ktoré je po stlačení aktívne počas piatich sekúnd, potom sa musí 40 sekúnd dobíjať. Odporúča sa preto používať ho v úsekoch na dráhe pri najyššej rýchlosti motokáry. Na volante si jazdci tiež sledujú svoj aktuálny čas posledného kola a po dosiahnutí potrebného času na zvýšenie rýchlosti sa automaticky na displeji volantu zobrazí informácia o zmene úrovne rýchlosti.

V priestoroch centra je aj reštaurácia (salónik aj banketová miestnosť s audiotechnikou, projektorom a flipchartom) s klimatizáciou a samostanými toaletami ako aj šatňou. Ideálne prostredie napr. pre teambuildingové akcie. Rezervácia na jednotlivé jazdy nie je potrebná, ale ak je záujem o rezerváciu a prenajatie celej dráhy so všetkými motokárami na hodinu a viac, je potrebné kontaktovať recepciu centra na telefónnom čísle +421 32 640 15 89.Najčastejšie otázky o atrakcii Volt Racing center

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3