Laser aréna Pulzar Prešov

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Prešov, Prešov

Prešovská Laser aréna Pulzar je vybavená najmodernejšími zbraňami holandského výrobcu Lasermaxx Lasergames, konkrétne modelom Lasermaxx Evo-5 3D-Vest. Má rozmery 12 x 24 m a nachádza sa v nej viac ako 35 rôznych prekážok zhotovených z trvanlivých odolných tabúľ s výškou 2,2 alebo 1,2 m. Tie sú pevné ukotvené k podlahe a zabezpečujú tak ich vysokú stabilitu.

Herný cyklus v aréne je nastavený tak, že každých 20 min. (15 min. hra + 5 min. inštruktáž)  začína nová hra. Akčná hra je inšpirovaná činnosťou policajných zásahových jednotiek S.W.A.T., využíva pri tom najmodernejšie technológie, a je podobná airsoftu, alebo paintballu. V hre, ktorá má viacero herných režimov, ide o bezbolestné zasiahnutie protihráča laserovým lúčom a jeho dočasné vyradenie z aktívnej hry. Odohráva sa v šere kombinovanom s hmlou, za zvukov hudby a navigáciu v priestore arény zabezpečujú UV svetlom nasvietené obrysy rôznorodých prekážok.

Hra je určená tak pre jednotlivca ako aj celú skupinu a jeden tím si pri návšteve arény zahrá v priemere 2 - 3 hry. Ideálne pre firemné, rodinné akcie ako aj školské kolektívy. V aréne je návštevníkom k dispozícii aj bar a v prípade prenájmu aj pohostenie formou cateringu. Kapacita prevádzky je 28 osôb v barovej časti a 11 osôb v hernej časti.Najčastejšie otázky o atrakcii Laser aréna Pulzar Prešov

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3