Golf Carpatia

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava IV, Bratislava - Záhorská Bystrica

Mestské tréningové 9-jamkové golfové ihrisko Carpatia v Záhorskej Bystrici (mestská časť mesta Bratislava) je vhodné najmä na pravidelné tréningy. Má prevažne rovinatý terén, umelé depresie, menšie pieskové bunkre, dĺžku 1.916 m a plochu cca 200.000 m2. Vstup na ihrisko je podmienený skúškou "Zelenej karty", prípadne je možný v sprievode trénera, inštruktora alebo skúseného hráča.

Golfová akadémia s rozlohou cca 50.000 m2 ponúka na menšej ploche všetko, čo na veľkom, spravidla 9-, 18- alebo 27-jamkovom ihrisku, 300 m dlhý Driving Range, (14 živých, zavlažovaných odpalísk), 1x zavlažovaný Chipping area, 1x zavlažovaný putting zone a 1x pieskový bunker. Deťom je k dispozícii detský golfový klub. Detské tréningy s profesionálnymi športovcami prebiehajú na ihrisku v určitých vyhradených dňoch v týždni.

Súčasťou golfového areálu sú ClubHouse s bufetom a výhľadom na Driving Range a tréningové plochy, terasa s prestrešením a dlažbou a parkovisko s kapacitou 25 automobilov. Golfové centrum Carpatia je otvorené v mesiacoch marec – november podľa svetelných podmienok v tom ktorom mesiaci.


Najčastejšie otázky o atrakcii Golf Carpatia

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3