Turistický región
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Bratislavský kraj, Slnečné Senecké jazerá
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Golfové ihriská (Bernolákovo, Malacky), Black & White resort

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Senec, Bernolákovo
Obľúbené

Spojený rezort Black and White vznikol v roku 2009 po dokončení 27-jamkového golfového areálu White Eurovalley Golf Park v Malackách ako prirodzený dôsledok spojenia dvoch golfových rezortov v tesnej blízkosti hlavného mesta Slovenska, Bratislavy a svojim návštevníkom ponúka celkovo 55 grínov.

Golfové ihrisko Golf and Country Clubu sa nachádza v nádhernom parku s barokovým kaštieľom v meste Bernolákovo a Golfový areál White Eurovalley Golf Park na Záhori v atraktívnom biotope borovicových lesov a snehovobielych pieskov v Malackách. Ihriská sú určené pre všetky vekove kategórie. V ponuke sú 4 ihriská rôznych úrovní, počnúc najľahším ihriskom Park, footgolfovým ihriskom Public, ihriskom White a končiac športovo najnáročnejším ihriskom v Európe, ihriskom Black River.

Kaštieľ, Theresia Chateau, ktorý bol pôvodne obývaný Máriou Teréziou, je po kompletnej rekonštrukcii v roku 2014 obrazom prvotriedneho a luxusného golfového clubhouse, ktorý poskytuje tie najkvalitnejšie služby v golfovom segmente.

V rámci rezortu sú poskytované štandardné služby klubový dom so sociálnym zázemím, reštaurácia, komplexné služby požičovne športových a golfových potrieb, Pro shop (predaj golfovej výstroje), požičovňa motorových vozíkov, tenisové kurty, snack bar s letnou terasou ako aj možnosť ubytovania. Golf academy pomáha zažínajúcim golfistom oboznámiť sa s golfovou etiketou, pravidlami, technikou hry a základnými informáciami o tejto hre. Výuka je orientovaná na samotnú prípravu k hre na golfovom ihrisku a klub poskytuje účastníkom aj základnú golfovú výbavu. Cenník.


Najčastejšie otázky o atrakcii Golfové ihriská (Bernolákovo, Malacky), Black & White resort

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3