Turistický región
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Bratislavský kraj, Slnečné Senecké jazerá

Vodný svet Aquathermal Senec

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Senec, Senec

Rekreačno-relaxačný vodný svet s vnútornými a vonkajšími bazénmi, šmykľavkami, ihriskom na plážový volejbal a opaľovacími ležadlami sa nachádza v známom letovisku Slnečné jazerá - sever v Senci.

Celoročne je otvorených 6 bazénov a vnútorný tobogán, počas letných mesiacov vo veľkom lentom areáli ďalších 6 bazénov, 2 tobogány, 6 šmýkačiek a 1 lievik . Vo wellness centre čaká na návštevníkov celoročne veľká sauna, ruská baňa, soľná sauna turecká sauna - Hammam, bambusová sauna, aromatická parná sauna, 2 x infra sauna a vonkajšia fínska suchá sauna. Ďalej tri vírivky (2 vnútorné a 1 vonkajšia) a Kneippov kúpeľ, vodná cesta, striedanie teplého a studeného kúpeľa. V areáli sú pripravené ihriská na volejbal, pétanque, minifutbal a badminton. O poriadok a ochranu sa starajú plavčíci a o zábavu pre celú rodinu animátori. Všetko vrátane občerstvenia je pripravené tak, aby tu návštevníci dokonale relaxovali a oddýchli si. Deti do 6 rokov majú vstup zadarmo a pre deti 6 - 18 rokov, držiteľov ISIC karty a seniorov sa platí zvýhodnené vstupné. Parkovanie pred aquaparkom je bezplatné.

V aquaparku je možné relaxovať od pondelka do nedele, počas celého roka. Zimná sezóna trvá od začiatku septembra do konca mája a letná sezóna je od 1. júna do konca augusta, resp. do prvého školského dňa. Cenník vstupov a služieb aquaparku pozri TU a cenník vstupov a služieb SAI wellness centra pozri TU.Najčastejšie otázky o atrakcii Vodný svet Aquathermal Senec

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3