AquaRelax Dolný Kubín

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín, Dolný Kubín

Aquapark v centre mesta Dolný Kubín má dve časti, vnútornú časť, ktorá je v prevádzke počas celého roka a vonkajšiu časť, ktorá je návštevníkom k dispozícií počas letných mesiacov. V letnej sezóne je otvorený vonkajší areál s detským bazénom a ďalším bazénom o dĺžke 25 metrov, slnečnou terasou s ležadlami a slnečníkmi, bufetom s občerstvením, relaxačnými vakmi, trampolínu pre deti a trávnatou plochou s rozlohou 200 m² na relax a opaľovanie.

Vnútornú časť aquaparku tvorí vodný a saunový svet, fitness centrummasážne centrum a reštaurácia. Vodný svet pozostáva s veľkého multifunkčného bazéna pod základňou pyramídy (26 x 19 m, hĺbka 110 - 130 cm) s teplotou vody 32°C (súčasťou bazéna a jeho okolia sú bublinkovače, masážna lavica pre 6 osôb, 3 masážne sprchy, vodný hríb, 6 masážnych trysiek, divoká rieka, hojdací záliv, ostrov, 2 vírivé vaňe s teplotou vody 36°C, 4 vyhrievané lavice, 200 lehátok, 2 fontánky s pitnou vodou, 2 tobogány a dvojšmýklavka Niagara) a plaveckého bazéna so 6 dráhami (25 x 15 m, hĺbka 1,5 - 2,0 m) a s teplotou vody 27°C. Vo wellness centre je návštevníkom k dispozícii infra, fínska, parná bylinková a parná soľná sauna, ochladzovací bazén, vírivka pre 6 osôb a relaxačná miestnosť.

Bezplatné parkovanie je zabezpečené priamo pred areálom aquaparku. Pre viac info o cenníku a dôležitých oznamoch aquaparku pozri TUNajčastejšie otázky o atrakcii AquaRelax Dolný Kubín

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3