Turistický región
Orava, Malá Fatra, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Chočské vrchy, Kubínska Hoľa, Oravská Magura
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

AquaRelax Dolný Kubín

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Dolný Kubín, Dolný Kubín
Obľúbené

Aquapark v centre mesta Dolný Kubín má dve časti, vnútornú časť, ktorá je v prevádzke počas celého roka a vonkajšiu časť, ktorá je návštevníkom k dispozícií počas letných mesiacov. V letnej sezóne je otvorený vonkajší areál s detským bazénom a ďalším bazénom o dĺžke 25 metrov, slnečnou terasou s ležadlami a slnečníkmi, bufetom s občerstvením, relaxačnými vakmi, trampolínu pre deti a trávnatou plochou s rozlohou 200 m² na relax a opaľovanie.

Vnútornú časť aquaparku tvorí vodný a saunový svet, fitness centrummasážne centrum a reštaurácia. Vodný svet pozostáva s veľkého multifunkčného bazéna pod základňou pyramídy (26 x 19 m, hĺbka 110 - 130 cm) s teplotou vody 32°C (súčasťou bazéna a jeho okolia sú bublinkovače, masážna lavica pre 6 osôb, 3 masážne sprchy, vodný hríb, 6 masážnych trysiek, divoká rieka, hojdací záliv, ostrov, 2 vírivé vaňe s teplotou vody 36°C, 4 vyhrievané lavice, 200 lehátok, 2 fontánky s pitnou vodou, 2 tobogány a dvojšmýklavka Niagara) a plaveckého bazéna so 6 dráhami (25 x 15 m, hĺbka 1,5 - 2,0 m) a s teplotou vody 27°C. Vo wellness centre je návštevníkom k dispozícii infra, fínska, parná bylinková a parná soľná sauna, ochladzovací bazén, vírivka pre 6 osôb a relaxačná miestnosť.

Bezplatné parkovanie je zabezpečené priamo pred areálom aquaparku. Pre viac info o cenníku a dôležitých oznamoch aquaparku pozri TUNajčastejšie otázky o atrakcii AquaRelax Dolný Kubín

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3