Navigovať do miesta

Wellness hotel Patince Patince

Zariadenie je momentálne vyradené z našej ponuky !
Obľúbené
Poloha Západné Slovensko, Nitriansky kraj, Komárno, Patince
Počet zobrazení: 213230×
Navigovať do miesta

Wellness, vnútorné a vonkajšie bazény, detský bazén, masáže, bowling, biliard

Pobyty v okolí

Ubytovanie v okolí

O ZARIADENÍ

Wellness hotel Patince **** sa nachádza v juhovýchodnej časti Podunajskej nížiny, v areáli termálneho kúpaliska Patince. Ponúka komfortné ubytovanie, súčasťou ktorého je aj vstup do bazénového sveta (komplex 10 bazénov a s teplotou vody 30 - 36°C, ktorá pochádza z liečivého termálneho prameňa a priaznivo vplýva na pohybové ústrojenstvo), a saunového sveta (5 druhov sáun, ľadový relax, Kneippov kúpeľ a jacuzzi).  Vo wellness centre je možné využívať aj služby špičkových masérov, ktorí majú v ponuke rôzne druhy klasických aj thajských masáží. Detskí návštevnícii sa môžu do sýtosti vyšantiť na jednom zo štyroch toboganov alebo sa zapojoť do pestrého programu pod dohľadom hotelových animátorov. Pre najmenších je k dispozícii aj detský kútik pri hotelovej recepcii, nový Flippy kids club priamo v bazénovej hale nad Thermal parkom a herňa pre väčšie deti, kde tiež prebiehajú animačné programy.

Hotel je ideálnym miestom pre príjemne strávenú dovolenku, pretože sa tu nachádza množstvo príležitostí na relax, odborníkmi zostavené špeciálne pobyty a hotelové služby na vysokej úrovni. Prvoradým je aj osobitný prístup ku každému klientovi podľa individuálnych želaní. Niekoľko rokov za sebou je to najobľúbenejšia dovolenková destinácia Nitrianskeho kraja, ktorá liečivú vodu z patinských prameňov. Z doplnkových služieb poteší aj zabezpečenie (za poplatok) dopravy z Komárna do Patiniec a späť. O túto službu je však  potrebné požiadať už pri rezervácii pobytu. Hotel je skutočnou oázou pokoja a harmónie, kam ke možné uniknúť pred stresom okolitého uponáhľaného sveta a je zameraný na wellness pobyty s deťmi, rodinné pobyty i pobyty pre seniorov.

Využívanie termálnych prameňov v Patinciach má dávnu tradíciu. Termálna voda sa vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a priaznivo pôsobí najmä na pohybové ústrojenstvo. Relaxácia v termálnej vode má upokojujúci účinok na organizmus, podporuje prívod tepla najmä do končatín, ktoré sú vždy chladnejšie. Zvýšenie telesnej teploty vyvoláva významné zrýchlenie biochemických zmien v organizme – zvyšuje sa spotreba kyslíka a výdaj oxidu uhličitého, zlepšuje sa pružnosť svalov, väzov a spojivových tkanív, pričom sa znižuje svalové napätie, zvyšuje sa prekrvenie kože a telesného jadra v dôsledku prijatého tepla. Špeciálny relaxačný kúpeľ v areáli hotela – posedenie okolo prameňa, tzv. Rímsky kúpeľ, sa nachádza vo vonkajšom areáli. Je možné si pri ňom príjemne posedieť a relaxovať a nechať pôsobiť termálnu vodu na organizmus.

UBYTOVANIE

Hotel ponúka ubytovanie v komfortne zariadených dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky (aj detské postieľky), rodinných izbách, nadštandardných Superior a De luxe izbách a luxusných apartmánoch. Maximálna kapacita ubytovania hotela je 99 izieb, 218 pevných lôžok a 32 prísteliek. Všetky izby sú vybavené klimatizáciou, vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením, TV, rádiom, telefónom, chladničkou s minibarom a trezorom. Väčšina izieb má balkón.

POLOHA

V areáli termálneho kúpaliska Patince, 15 km od mesta Komárna.

STRAVOVANIE

V hotelovej reštaurácii, ktorá ponúka vynikajúce kulinárske špeciality, regionálne i zahraničné jedlá. Raňajky a večera sa podávajú formou bufetových stolov, obed na základe výberu z jedálneho lístka. Možnosť diétneho stravovania (vegetariánske a bezlepkové jedlá). Všetky požívané suroviny sú od domácich i regionálnych producentov. Ponuku skvelých jedál dobre dopĺňa široký výber regionálnych a zahraničných vín. Novinkou v hoteli je Panorama Restaurant & Bar, ktorá sa nachádza v Thermal parku a je miestom, kde sa stretáva moderná kuchyňa s výhľadom na termálne bazény, ďalej sa tu nachádza hosťami obľúbený Pool bar, v ktorom je možné si vychutnať rôzne typy nápojov priamo v bazéne, a samozrejmosťou je aj hotelový Lobby bare pri recepcii alebo Bowling bar.

TYPY IZIEB

 • Izba Štandard
  štandardná dvojlôžková izba s balkónom a možnosťou prístelky
 • Izba Superior
  väčšia dvojlôžková izba (zväčšená o balkónový priestor, v ktorom sa nachádza rozkladací gauč, ktorý slúži ako prístelka pre 2 menšie deti) bez balkóna
 • Economy izba
  dvojlôžková izba s možnosťou prístelky bez balkóna
 • De Luxe izba
  mezonetová dvojlôžková izba s obývačkou, spálňou (v mezonete) a balkónom
 • Family izba
  4-lôžková mezonetová izba s balkónom a 2 spálňami
 • Apartmán 2-, 4-lôžkový, Apartmán Imperiál
  apartmán dvojlôžkový s obývačkou, spálňou a balkónom, apartmán 4-lôžkový s obývačkou a 2 spálňami, apartmán Imperiál mezonetový 6-lôžkový s obývačkou a 3 spálňami

WELLNESS

RELAXAČNÉ & WELLNESS SLUŽBY 
Thermal park so 4 vnútornými termálnymi bazénmi a 10 letnými bazénmi, Wellness centrum s 5 saunami, vírivkou, ochladzovacím bazénom, ľadovými vedrami a oddychovou miestnosťou. Relaxačné masáže, thajské masáže a kozmetické ošetrenia. 
 • VNÚTORNÉ BAZÉNY
  4 vnútorné bazény v Thermal Parku sú naplnené vodou z vlastného termálneho prameňa Hévíz s teplotou 27°C, ktorý vyviera z hĺbky 200 m. Termálna voda sa v Patinciach vyznačuje vysokým obsahom hydrouhličitanov, vápnika, horčíka i síranov a vďaka tomu veľmi priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo a proti jeho chorobám.
 • VEĽKÝ RELAXAČNÝ BAZÉN
  Krytý relaxačný bazén na Slovensku s hĺbkou vody 1,2 m a teplotou vody max. 30°C. V bazéne sa nachádza aj množstvom atrakcií, ako sú napríklad masážne vodné postele a delá, trysky, chrliče, divoká rieka a jaskyňa.
 • ODDYCHOVÝ BAZÉN
  Ideálne miesto na oddych. Voda v bazéne má príjemných 36°C a má priaznivé účinky na pohybové ústrojenstvo a jeho ochorenia.
 • VÍRIVKA
  Desaťmiestna vírivka aktivuje samoozdravné sily organizmu, voda má teplotu 35°C a pobyt v nej má mimoriadne priaznivé účinky na ľudský organizmus a uvoľnenie.
 • DETSKÝ VNÚTORNÝ BAZÉN
  Bazénik s toboganom s príjemne teplou vodou 34°C a hĺbkou len do 70 cm.
 • VONKAJŠIE BAZÉNY
  Otvorené denne počas letnej sezóny v mesiacoch júl a august.
 • DETSKÝ VONKAJŠÍ BAZÉN
  So šmykľavkou a fontánou. Hĺbka vody je iba 40 cm a jej teplota je 30°C.
 • VONKAJŠÍ LETNÝ BAZÉN
  Bazén s tobogan a lezeckou stenou s rozlohou viac než než 600 m2.
 • LETNÉ KÚPALISKO PATINCE
  Počas letnej sezóny majú hoteloví hostia vstup do areálu letného kúpaliska Patince, v ktorom sa nachádza  rekreačný bazén, športový bazén, sedací bazén, detský bazén s atrakciami, tobogánový svet, plavecký bazén.

VOĽNÝ ČAS - DETSKÉ ATRAKCIE

 • DETSKÉ KÚTIKY
  Kútiky pre malých i veľkých. Ak hľadáte pobyt, počas ktorého si na svoje prídu aj vaše ratolesti. Ste na správnom mieste. V hoteli za deti môžu zabaviť v troch detských kútikoch.
 • FLIPPY KIDS CLUB
  V našom Wellness Hoteli Patince sme si pre našich malých hostí pri recepcii pripravili špeciálny detský kútik plný zábavy a radosti. Pri vstupe sa môžu deti rovno vrhnúť do bazéna s farebnými guličkami a zahrať sa s mäkkými plyšovými hračkami. Pre tých, ktorí majú umelecké ruky, sme pripravili možnosť vymaľovať si nášho milého priateľa Flippyho, čím si môžu vyjadriť svoju umeleckú dušu a vytvoriť jedinečné umelecké dielo. A rodičia, nezabudli sme na vás! Zatiaľ čo vaše deti objavujú všetky tieto zábavné aktivity, môžete si vychutnať pokojnú kávu alebo osviežujúci drink v našom lobby bare. Ten sa nachádza hneď vedľa detského kútika, takže môžete byť v blízkosti svojich malých dobrodruhov, aj keď si oddychujete. Náš prvý detský kútik je naozaj miestom, kde sa deti môžu hrať, učiť a spoločne tráviť čas. Sú tam hračky pre najmenšie deti, detská kuchynka na vytváranie svojich vlastných "pochúťok" a prebiehajú v ňom animačné programy, ktoré sú plné zábavy a vzdelania. U nás si vaše deti užijú nezabudnuteľné chvíle a vy budete mať čas na oddych a relax.
 • FLIPPY KIDS PARK
  V bazénovom svete Thermal parku, priamo vedľa reštaurácie Panorama, sme vytvorili špeciálny detský kútik, ktorý je oázou zábavy pre našich malých hostí. Tento kútik je miestom, kde sa deti môžu nechať unášať svojím detským nadšením a rozvíjať svoje dobrodružné chute. V našom detskom kútiku nájdete preliezky, šmýkalky a bazén plný farebných guličiek. Okrem toho sme pre najmenšie detičky pripravili množstvo hracích hračiek, ktoré ich budú baviť a stimulovať ich zvedavosť. A to nie je všetko! V našom detskom kútiku prebiehajú animačné programy počas vybraných hodín, a to v spoločnosti nášho maskota Flippyho. Deti sa môžu tešiť na zábavné aktivity, hry a tvorivé dielne, ktoré im umožnia vyjadriť svoju kreativitu a mať skvelý čas s novými priateľmi. Celý tento kútik je navrhnutý tak, aby deti mali v Thermal parku ešte viac možností na zábavu a dobrodružstvo, čo prinesie úsmev na ich tvárach a poskytne vám príležitosť relaxovať a užiť si svoj čas v reštaurácii Panorama, s vedomím, že vaše deti sú v bezpečných a zábavných rukách.
 • FLIPPY GAME ZONE
  V herni Flippyho nájdete nepretržitý prúd zábavy pre našich hostí. Je to miesto kde sa vaše deti poriadne zabavia. Stolný futbal je jednou z našich obľúbených atrakcií v herni. Tu sa deti môžu postaviť proti svojim priateľom a ukázať svoje futbalové zručnosti. Pre ďalších sú pripravené zábavné hracie detské automaty alebo autíčka. Naše Flippyho herné centrum je miestom, kde sa deti môžu zabaviť, stretnúť nových priateľov a vytvoriť si nezabudnuteľné spomienky. Je to skvelý spôsob, ako tráviť voľný čas počas vášho pobytu v našom hoteli.
 • ANIMAČNÉ PROGRAMY
  Počas tematických pobytov, víkendov i prázdnin sa o skvelú výplň času postarajú animačné programy. Čakajú tu na vás rôzne súťaže, kreslenie na tvár, zapletanie vrkočov a mnoho iného. Vyskúšať si je možné aj dokonca kŕmenie sumcov. Počas letných prázdnin sú animačné programy pripravené každý deň. Mimosezónne od piatka do nedele a samozrejme tiež počas sviatkov a školských prázdnin.
 • DETSKÉ IHRISKO
  C hoteli si na svoje prídu aj deti. V exteriéri sú prístupné detské ihriská – domček so šmykľavkou, sieťou na šplhanie a s malou horolezeckou stenou, hojdačky, kolotoč, hojdacie zvieratká. Svoju energiu môžu vyskákať na veľkej 6 miestnej detskej trampolíne.

ĎALŠIE AKTIVITY 

 • V hoteli  a blízkom okolí si svoje záľuby nájde každý a počas pobytu sa určite nebude nudiť. Interiérové doplnkové aktivity pre všetky vekové kategórie sú ponúkané celoročne a a v každom počasí si tu je možné dopriať chvíle zábavy ale aj športových zážitkov (Bowling, biliard, šípky, minigolf, cykloturistika, vyhliadkové plavby loďou po Dunaji, vodné bicykle, člnkovanie na našom jazierku alebo rybolov).

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

PARKOVANIE

Parkovisko pri hoteli je pod dohľadom kamerového systému a je neplatené.

VYBAVENIE WELLNESS HOTEL PATINCE **** PATINCE

WELLNESS & SPA

 • Bazén
  Veľký relaxačný s rozlohou 900 m2 a teplotou vody 31°C.
 • Bazén vonkajší
  Rozmery 25 x 25 m a hĺbka 1,2 m s teplotou vody 26°C - 29°C.
 • Bazén sedací kľudový
 • Ľadopád
 • Vírivá vaňa vnútorná - Jacuzzi
 • Kneippov kúpeľ - vodná cesta

ŠPORT

 • Aerobic aqua
  Tiež cvičenie pilates.
 • Bowling
 • Minigolf
 • Tenisový kurt
 • Šípky
 • Požičovňa bicyklov
 • Plážový volejbal

DETI

 • Detské ihrisko vonkajšie
 • Detský animačný program
 • Detská postieľka za príplatok
 • Detský bazén
  Vnútorný s teplotou vody 34°C a vonkajší s teplotou vody 30°C.

VYBAVENIE IZBY

 • Balkón
  Takmer všetky izby.
 • Minibar
 • Chladnička
 • Sušič vlasov
  Na každej izbe.
 • Klimatizácia
  V každej izbe.

PARKOVANIE

 • Parkovisko zadarmo
 • Parkovisko monitorované kamerovým systémom
 • Parkovanie
  Parkovisko pri hoteli je pod dohľadom kamerového systému a je neplatené.

INTERNET

 • Internet Wi-Fi v celom zariadení

SLUŽBY

 • Kozmetický salón

MASÁŽE

 • Masáže
  Klasická, relaxačná a thajská.

KÚPELE - VODOLIEČBA

 • Kúpeľ
  Rímsky bahenný kúpeľ a vaňový kúpeľ.
 • Plávanie dojčiat

ZÁBALY A OBKLADY

 • Zábaly
  Termický, bahenný, medový a rašelinový.

JEDLO A NÁPOJE

 • Reštaurácia
 • Bezlepková strava
 • Raňajky formou bufetu
  Podávajú sa v čase od 7:30 hod. do 10:30 hod.
 • Večera formou bufetu
  Podáva sa v čase od 17:30 hod. do 21:00 hod.
 • Obed výber z jedálneho lístka
  Podáva sa v čase od 12:00 hod. do 15:00 hod.
 • Nočný bar
  Otvorený cez týždeň do 24:00 hod. a cez víkend do 2:00 hod.
 • Bar
  Lobby bar otvorený do 21:00 hod.

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP

 • Izby / zariadenie pre telesne postihnutých
  Hotel má 2 imobilné izby, hneď prí výťahu na 1. poschodí, dvere sú rozšírené aj pre vstup s vozíkom a kúpeľňa so sprchou je prispôsobená bezbariérovo.
 • Bezbariérový prístup

DOMÁCE ZVIERATÁ

 • Domáce zviera povolené

KONGRESY A ŠKOLENIA

 • Konferenčná sála
  Grand congress hall s kapacitou 180 miest školské sedenie, 250 miest – kinosedenie, klimatizácia a kompletné technické vybavenie.
 • Salónik
  Workshop salónik s kapacitou 16 miest - školské sedenie, 20 miest – kinosedenie, klimatizácia a kompletné technické vybavenie.
 • Kongresová sála
  S kapacitou 40 miest, klimatizácia a kompletné technické vybavenie.

SAUNY

 • Sauny
  Bylinková, fínska, parná, slnečná lúka.

VYBAVENIE ĎALŠIE

 • Všetky priestory sú nefajčiarske
  Fajčiť je možné len pred hotelom.

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE
Hotel je súčasťou termálneho kúpaliska Patince, kde sa nachádza bazénový komplex s termálnou vodou liečivého prameňa, ktorý ma pozitívny vplyv na pohybové ústrojenstvo. V rámci areálu sa nachádza jazero s možnosťou rybolovu. Komfortné ubytovanie, termálne bazény, sauny, pestrá ponuka procedúr a kongresové centrum. Hotel je vhodný aj pre rodiny s deťmi. Skutočná oáza pokoja, relaxu a harmónie. Na požiadanie možnosť zabezpečenia dopravy z Komárna za príplatok.
PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • 10 bazénov s termálnou vodou
  (3 celoročne otvorené vnútormé a 7 vonkajšíci bazénov itvirených v letnej sezóne)
 • bohatá ponuka wellness služieb
 • ideálny aj pre rodiny s deťmi
 • vynikajúca gastronómia
 • rybolov v hotelovom jazierku
 • osobitný prístup personáluMomentálne v ponuke nie sú žiadne akciové ponuky !
3,0Nedostatočné
Sklamanie Slovensko Rea - 13.3.2024
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
7.5 Personál
10 Čistota
0 Okolie
5 Poloha
2.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 04.03 - 11.03.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: strava
Mínusy: málo možností, bazén studený, kľudový bazén v čase príchodu vypustený, neskôr opäť vypustený, žiadna organizácia....
Vyjadrenie od zamestnanca zariadenia:
Vážený klient, veľmi nás mrzí, že ste sa počas pobytu stretli s nedostatkami, ktoré ovplyvnili Váš celkový dojem z pobytu. Počas Vášho pobytu došlo k neplánovanej odstávke z technickej príčiny, ktorú sme nevedeli ovplyvniť. Teplota voda sa meria každé ráno a musí sa dodržiavať podľa predpisov a noriem. velky vnutorny : 29-30 detský : 33-34 sedací :36-37 vírivka : 34-35 s úctou rezervačný manažér Wellness Hotel Patince ****
8,0Vynikajúce
Letný pobyt Slovensko Milan - 29.8.2023
10 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
7.5 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 21.08 - 26.08.2023
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Počet bazénov a voľný vstup do nich.
Mínusy: Nástup na pobyt. Čakali sme dve hod. pokiaľ upracú izbu.
10,0Vynikajúce
Slovensko Erich - 1.8.2023
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 28.07 - 30.07.2023
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Profesionálny prístup personálu.
Mínusy: Nebol telefón na izbe,aby sa dalo v prípade kontaktovať recepciu.Vypadával TV signál.
1,0Hrozné
Slovensko Mariana - 22.7.2023
0 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
5 Personál
7.5 Čistota
2.5 Okolie
5 Poloha
2.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 16.07 - 20.07.2023
Počet dospelých/detí: 2/0
10,0Vynikajúce
Slovensko Gabriela - 14.7.2023
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 06.07 - 08.07.2023
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Ochotný personál. Vynikajúca strava .Krásne prostredie všade čistota.Urcite sa tam ešte vrátime.
Mínusy: Nemám čo vytknúť .
10,0Vynikajúce
Veľmi sme boli spokojné Slovensko hornackovalubka@gmail.com - 18.6.2023
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
5 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 12.06 - 15.06.2023
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Strava vynikajúca, prístup personálu ústretový, kľud, čistota nemáme čo vytknúť.
10,0Vynikajúce
nadstandartní Slovensko Anna baumanová - 28.5.2023
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
7.5 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 22.05 - 25.05.2023
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: ochota personálu,jídlo,prostředí
Mínusy: měkké matrace
5,0Priemerné
malá pozornost pořádku Slovensko Dušan - 29.8.2022
5 Ubytovanie
5 Stravovanie
7.5 Personál
5 Čistota
0 Okolie
0 Poloha
2.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 20.08 - 24.08.2022
Počet dospelých/detí: 4/1
Mínusy: nedostatečná pozornost věnovaná venkovnímu prostředí, zanedbanost. hrozné okolí.
8,0Vynikajúce
Slovensko Štefan - 25.7.2022
7.5 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
5 Personál
7.5 Čistota
5 Okolie
7.5 Poloha
5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 17.07 - 23.07.2022
Počet dospelých/detí: 1/1
10,0Vynikajúce
Slovensko Stanislav - 20.7.2022
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 12.07 - 18.07.2022
Počet dospelých/detí: 2/2
10,0Vynikajúce
Slovensko Rastislav Ema Juraj - 18.7.2022
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
7.5 Personál
7.5 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 09.07 - 15.07.2022
Počet dospelých/detí: 1/2
Plusy: Veľký časový rozptyl v jedálni,nikdy sme sa nemuseli naháňať... parádny bazénový a saunový svet...izby dostatočne veľké ...trochu drahšie nealko nápoje a jedlá mimo polpenzia...trochu nám s deťmi chýbala dáka herňa, klubovňa...chceli by sme prísť aj na jeseň,v zime,ale okrem bazénov tam veľa možností nie je. Ináč všetko super, určite odporúčam
Mínusy: Raz sa nám stalo pri raňajkách na terase, začali kosiť pod terasou,dosť to vírilo a padalo na stoly s jedlom... počas stolovania nám tiež raz začali utierať stôl, kým sme ešte jedli...

Najčastejšie otázky o zariadení Wellness hotel Patince **** Patince

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3