Kontaktujte priamo ubytovateľa.
Navigovať do miesta
Ubytovanie Ranch 13
Antostálska 13
914 41 Nemšová
Turistický región
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty

Ubytovanie Ranch 13

Obľúbené
Poloha Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Trenčín, Nemšová
Počet zobrazení: 1595×
Kontaktujte priamo ubytovateľa.
Navigovať do miesta
Ubytovanie Ranch 13
Antostálska 13
914 41 Nemšová
Turistický región
Západné Slovensko, Stredné Považie, Považie, Strážovské vrchy, Trenčiansky kraj, Biele Karpaty

Štýlový ranč so zážitkovým ubytovaním s príbehom

O ZARIADENÍ

Štýlový ranč v krásnom prostredí mesta Nemšová, pri dedinke Ľuborča, ponúka ubytovanie s vlastným príbehom a kompletným vybavením v 24 izbách (Poštár, Sedlár Chris, Lady Kiki, Kováč Wiki a iné). Každá izba má TV/SAT a sociálne zariadenie a nechýbajú ani pracovný stôl, stoličky, kuforníky ... K dispozícií sú aj služby recepcie, plne vybavená zdieľaná kuchynka, salónik, spoločenská miestnosť s krbom a krásna stodola, kde sa organizujú rozprávkové svadby. V exteriéri si je možné príjemne posedieť na terase, záhradnej hojdačke, v altánku s grilom, kotlíkom na varenie gulášu a ohniskom či pri jazierku plnom rýb a s lehátkami. Najmenších návštevníkov poteší detské ihrisko so šmýkačkou, hojdačkou, preliezačkami, pieskoviskom ako aj možnosť pozrieť si zvieratká na ranči a vyskúšať jazdu na koni. Bonusom je určite jazdecká hala s reštauráciou, kde je možné nielen sa výborne najesť, ale aj pokochať pohľadom na jazdu na koňoch alebo si dokonca zajazdiť. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet a parkovanie zabezpečené priamo pred areálom (50 parkovacích miest). Ubytovanie je vhodné pre rodiny s deťmi, pre turistov, skupiny priateľov ako aj detské tábory, svadby či firemné akcie.

Okolie ubytovania je aj výborným štartovacím bodom na turistiku, cyklistiku či spoznávanie kultúrnych a historických miest regiónu. Oplatí sa navštíviť Skanzen Ľuborčianska Dolina, Trenčiansky hrad, Hrad Lednica alebo Dubnický kaštieľ. Medzi vyhľadávané turistické atrakcie dozaista patrí Opatovská jaskyňa, Náučný poľovnícky a lesnícky chodník – Ľuborčianska dolina, Čertova skala, Haluzická tiesňava a Púchovská skala. Letné osvieženie ponúkajú Kúpalisko Nemšová, Letné kúpalisko Trenčín, Kúpele Zelená žaba a Kúpele Trenčianske Teplice. O dokonalú dovolenku v zime sa postarajú lyžiarske strediská Homôlka a Skipark Kálnica.

UBYTOVANIE

Ranč ponúka ubytovanie v 24 štýlovo zariadených izbách s možnosťou prístelky (dvoj-, troj-, štvor-, šesťlôžkové), spoločenskú miestnosť s krbom (TV/SAT, gauč, pohovka, spoločenské hry, jedálenské sedenie, balkón), plne vybavenú kuchynku a 2 samostatné toalety. Všetky izby sú vybavené TV/SAT a vlastnou kúpeľňou (umývadlo, sprchový kút, sušič na vlasy, WC, stojan na sušenie bielizne, uteráky). Celková ubytovacia kapacita je 83 osôb (60 lôžok, 23 prísteliek, možnosť detskej postieľky).

POLOHA

V krásnom prostredí mesta Nemšová, v tichej lokalite, pri lese, 17,7 km od mesta Trenčín. V blízkej dostupnosti viacerých turistických zaujímavostí a atrakcií (napr. Skanzen Ľuborčianska Dolina (900 m), Trenčiansky hrad (17 km), Opatovská jaskyňa (10 km), Dubnický kaštieľ (10 km), Hrad Lednica (29,7 km), kúpaliska Nemšová (3,7 km), Letné kúpalisko Trenčín (18 km), Kúpele Zelená žaba (16 km) a lyžiarskych stredísk Homôlka (30 km) a Skipark Kálnica (44 km)).

PRÍSTUP

 • Vlastná doprava.
 • Verejná doprava. Autobusová zastávka je od ubytovania vzdialená 1000 m, vlaková stanica 3 km.

STRAVOVANIE

Na prípravu jedál slúži plne vybavená kuchynka v spoločných priestoroch (keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou, umývačka riadu, jedálenské sedenie). V prípade záujmu je možnosť objednania si raňajok. Počas víkendov, v čase pretekov, môžu návštevníci využiť aj ponuku rančových špecialít. Najbližšie potraviny sú od ranču vzdialené 3,6 km. V blízkej dostupnosti sa nachádzajú reštaurácie Gazdovstvo Uhliská (3,6 km), Slovenská pivnica u Gabu (3,8 km). Jedlo zo sebou a rozvoz jedál ponúka reštaurácia Gaudeamus (8,3 km).

TYPY IZIEB

 • Poštár dole (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, terasa, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou, súkromný vchod do budovy.
 • Sedlár Tom dole (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, terasa, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou, súkromný vchod do budovy.
 • Lady KiKi dole (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, terasa, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Doktor M+M dole (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, terasa, kúpeľňa s toaletou.
 • Farmárka Suzan dole (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, terasa, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Hodinár a zlatník John dole (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, kúpeľňa s toaletou.
 • Rybár Richmond (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, terasa, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Šerif dole (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, terasa, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Kováč Wiki a učni dole (Šesťlôžková izba): 1x manželská posteľ, 2x poschodová posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, trezor, kúpeľňa s toaletou.
 • Bullrider Invalid dole (Štvorlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x poschodová posteľ s rozšíreným spodným lôžkom, balkón, WiFi, TV/SAT, terasa, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Poštár hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, WiFi, TV/SAT, kúpeľňa s toaletou.
 • Sedlár Tom hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, WiFi, TV/SAT, terasa, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Lady KiKi hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Doktor M+M hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Rozhodca hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Izba č. 23 hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – rozkladacia posteľ, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Izba č. 13 hore (Trojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x jednolôžková posteľ, 1x prístelka – rozkladacia posteľ, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Farmárka Suzan hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Hodinár a zlatník hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Bankár Tom hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Šerif a väzni hore (Šesťlôžková izba): 1x manželská posteľ, 2x poschodová posteľ, 1x prístelka – rozkladacia posteľ, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.ň
 • Kováč Wiki hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Jazdec Engi hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.
 • Lasári hore (Dvojlôžková izba): 1x manželská posteľ, 1x prístelka – výsuvné lôžko, WiFi, TV/SAT, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

OD ZJAZDOVKY

44000 m

NAJBLIŽŠIA VLAKOVÁ STANICA

3000 m

NAJBLIŽŠIA AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA

1000 m

NAJBLIŽŠIA REŠTAURÁCIA

2000 m

NAJBLIŽŠIE POTRAVINY

2000 m

Izby

Poštár dole (Dvojlôžková izba)

Poštár dole (Dvojlôžková izba)

Izba s manželským lôžkom a možnosťou prístelky vo forme výsuvného lôžka.

Sedlár Tom dole (Dvojlôžková izba)

Sedlár Tom dole (Dvojlôžková izba)

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou, s možnosťou jednej prístelky vo forme výsuvného lôžka.
Lady KiKi dole (Dvojlôžková izba):

Lady KiKi dole (Dvojlôžková izba):

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou, s možnosťou prístelky vo forme výsuvného lôžka.

Doktor M+M dole (Dvojlôžková izba)

Doktor M+M dole (Dvojlôžková izba)

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou s možnosťou prístelky vo forme výsuvného lôžka.
Farmárka Suzan dole (Dvojlôžková izba):

Farmárka Suzan dole (Dvojlôžková izba):

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou s možnosťou prístelky vo forme výsuvného lôžka.

1 x manželská posteľ, 1 x prístelka – výsuvné lôžko, balkón, WiFi, TV/SAT, terasa, pracovný stôl, kúpeľňa s toaletou
Hodinár a zlatník John dole (Dvojlôžková izba):

Hodinár a zlatník John dole (Dvojlôžková izba):

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou s možnosťou prístelkou vo forme výsuvného lôžka.

Rybár Richmond (Dvojlôžková izba):

Rybár Richmond (Dvojlôžková izba):

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou s možnosťou prístelky vo forme výsuvného lôžka.
Šerif dole (Dvojlôžková izba):

Šerif dole (Dvojlôžková izba):

Dvojlôžková izba s manželským lôžkom a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.
Kováč Wiki a učni dole (Šesťlôžková izba):

Kováč Wiki a učni dole (Šesťlôžková izba):

izba s manželskou posteľou, dvomi poschodovými posteľami, s možnosťou prístelky vo forme výsuvného lôžka.
Bullrider Invalid dole (Štvorlôžková izba):

Bullrider Invalid dole (Štvorlôžková izba):

Izba s manželskou posteľou a poschodovou posteľou, ktorá má rozšírené spodné lôžko.

Poštár hore (Dvojlôžková izba):

Poštár hore (Dvojlôžková izba):

izba s manželskou posteľou a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.

Sedlár Tom hore (Dvojlôžková izba):

Sedlár Tom hore (Dvojlôžková izba):

Izba s manželskou posteľou a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.
Lady KiKi hore (Dvojlôžková izba):

Lady KiKi hore (Dvojlôžková izba):

Izba s manželským lôžkom a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.
Doktor M+M hore (Dvojlôžková izba):

Doktor M+M hore (Dvojlôžková izba):

Dvojlôžková izba s manželským lôžkom a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.
Rozhodca hore (Dvojlôžková izba):

Rozhodca hore (Dvojlôžková izba):

Dvojlôžková izba s manželskou posteľou a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.

Izba č. 23 hore (Dvojlôžková izba):

Izba č. 23 hore (Dvojlôžková izba):

izba s manželským lôžkom a prístelkou vo forme rozkladacej postele.
Izba č. 13 hore (Trojlôžková izba):

Izba č. 13 hore (Trojlôžková izba):

Izba s manželským lôžkom, samostatným lôžkom a s možnosťou prístelky vo forme rozkladacej postele.
Farmárka Suzan hore (Dvojlôžková izba):

Farmárka Suzan hore (Dvojlôžková izba):

izba s manželským lôžkom a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.

Hodinár a zlatník hore (Dvojlôžková izba):

Hodinár a zlatník hore (Dvojlôžková izba):

Izba s manželským lôžkom a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.

Bankár Tom hore (Dvojlôžková izba):

Bankár Tom hore (Dvojlôžková izba):

Izba s manželským lôžkom a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.
Šerif a väzni hore (Šesťlôžková izba):

Šerif a väzni hore (Šesťlôžková izba):

Izba s manželskou posteľou, dvomi poschodovými posteľami a s možnosťou prístelky vo forme rozkladacej postele.
Kováč Wiki hore (Dvojlôžková izba):

Kováč Wiki hore (Dvojlôžková izba):

Izba s manželskou posteľou a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.

Jazdec Engi hore (Dvojlôžková izba):

Jazdec Engi hore (Dvojlôžková izba):

Izba s manželským lôžkom a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.
Lasári hore (Dvojlôžková izba):

Lasári hore (Dvojlôžková izba):

Izba s manželským lôžkom a prístelkou vo forme výsuvného lôžka.

VYBAVENIE UBYTOVANIE RANCH 13

ŠPORT

 • Futbal
 • Cyklistika
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Bežecké lyžovanie

DETI

 • Detský kútik
 • Detské ihrisko vonkajšie
 • Detské stoličky v reštaurácii
 • Detská postieľka zadarmo
 • Detská hojdačka
 • Preliezky
 • Detská stolička
 • Hračky pre deti
 • Šmýkačka
 • Detské ihrisko
 • Pieskovisko

VYBAVENIE IZBY

 • Počet spální
  24 spální
 • Počet kúpelní
  24 kúpeľní, 26 toaliet

PARKOVANIE

 • Parkovisko strážené
 • Parkovanie
 • Počet parkovacích miest
  50 parkovacích miest

INTERNET

 • Internet Wi-Fi v celom zariadení

SLUŽBY

 • WiFi pripojenie na internet

EXTERIÉR

 • Terasa
 • Altánok
 • Ohnisko
 • Gril
 • Záhradná hojdačka
 • Kotlík
 • Vonkajšie posedenie

JEDLO A NÁPOJE

 • Kuchyňa/ kuchynský kút
 • Raňajky formou menu
 • Vybavenie na grilovanie

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP

 • Izby / zariadenie pre telesne postihnutých
  len niektoré izby

DOMÁCE ZVIERATÁ

 • Domáce zviera povolené iba po dohode s majiteľom

KONGRESY A ŠKOLENIA

 • Konferenčná sála

VYBAVENIE ĎALŠIE

 • Všetky priestory sú nefajčiarske

NÁSTUPY NA POBYT A ODCHODY

 • Check in - nástup na pobyt od
  od 14:00 hod.
 • Check out - odhlásenie sa z pobytu do
  od 10:00 hod.

OBJEKT JE V PREVÁDZKE

 • Celoročne

UBYTOVATEĽ SA DOHOVORÍ

 • Slovensky
 • Česky
 • Anglicky

BÝVA MAJITEĽ V OBJEKTE?

 • NIE, počas pobytu sa nezdržiava / nebýva v objekte
 • Objekt MÁ recepciu
 • NIE, objekt nie je oplotený

MINIMÁLNA KAPACITA

 • Počet osôb
  min. 1 osoba

VZDIALENOSŤ PARKOVANIA OD OBJEKTU

 • Pri objekte

SPÔSOB KÚRENIA V OBJEKTE

 • Elektrické

FAJČENIE V OBJEKTE POVOLENÉ?

 • NIE JE v interiéri povolené

V OBJEKTE JE POKRYTIE MOBILNÝM SIGNÁLOM

 • Telekom
 • Orange
 • O2
 • 4ka
 • Vodafone

AGROTURISTIKA V OBJEKTE / V AREÁLI OBJEKTU

 • Domáce zvieratá
 • Kone

UBYTOVANIE JE VHODNÉ PRE

 • Pre motorkárov
 • Pre turistov
 • Pre seniorov
 • Pre nenáročných
 • Pre rodiny s deťmi

UBYTOVANIE JE VHODNÉ NA

 • Školenia a semináre
 • Teambuilding
 • Firemné akcie
 • Aktívna dovolenka
 • Pri koňoch
 • Víkendové pobyty
 • Na leto 2022
 • Rekreačné poukazy

POLOHA OBJEKTU

 • Mimo obce / mesta

SPRESNENIE POLOHY OBJEKTU

 • Pri lese / na okraji lesa
 • Pri vode

MAXIMÁLNA KAPACITA

 • Počet osôb
  max. 83 osôb (60x pevné lôžko + 23x prístelka)

Rezervujte si pobyt

 

Spracovávame Vašu objednávku.Spracovávame vašu otázku.
Prosíme Vás, nezatvárajte prehliadač. Môže to trvať aj 1 alebo 2 minúty.
Momentálne v ponuke nie sú žiadne akciové ponuky !

Najčastejšie otázky o zariadení Ubytovanie Ranch 13

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3