Kontaktujte priamo ubytovateľa.
Navigovať do miesta
Ubytovanie Devínska Nová Ves
Mlynská 6834
843 10 Bratislava - Devínska Nová Ves
Turistický región
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Malé Karpaty, Bratislavský kraj

Ubytovanie Devínska Nová Ves Bratislava

Obľúbené
Poloha Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava IV, Bratislava - Devínska Nová Ves
Počet zobrazení: 1669×
Kontaktujte priamo ubytovateľa.
Navigovať do miesta
Ubytovanie Devínska Nová Ves
Mlynská 6834
843 10 Bratislava - Devínska Nová Ves
Turistický región
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Malé Karpaty, Bratislavský kraj

Ubytovanie v Bratislave v tichom prostredí Devínskej Novej Vsi

O ZARIADENÍ

Celoročné ubytovanie v Bratislave, v mestskej časti Devínska Nová Ves, ponúka hosťom 18 komfortne zariadených bytov s jednou alebo dvomi spálňami, vlastným sociálnym zariadením a kompletne vybavenou kuchyňou. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet a parkovanie zabezpečené priamo pred objektom (30 parkovacích miest). Ubytovanie je vhodné predovšetkým pre študentov, krátkodobo pre obchodných cestujúcich či na dlhodobý prenájom pre robotníkov.

Prírodnou dominantou Devínskej Novej Vsi je bezpochyby masív Devínskej Kobyly, ktorej juhozápadné svahy boli vyhlásené za Národnú prírodnú rezerváciu s jedinečnou faunou a flórou, kde svoj domov má 26 druhov orchideí a vzácne druhy motýľov. Jej najzaujímavejšou časťou je pieskový odkryv Sandberg, do ktorého je ale vstup zakázaný. Návštevníkov potešia nádherné výhľady na Hainburgské kopce, zámok Schlosshof a sútok Moravy a Dunaja s hradom Devín. Nachádza sa tu aj Slovansko-avarské pohrebisko z obdobia Samovej ríše, ktoré v rokoch 1926 – 1933 odkryl J. Eisnera a preskúmaných bolo 883 hrobov, z toho 27 žiarových. Našli sa hroby bohatých jazdcov s výzbrojou, konskými postrojmi a s vedierkami s kovovými obručami. Pochované ženy boli zdobené náušnicami a záušnicami. Najviac sa našlo hlinených nádob vytáčaných na kruhu, ale i primitívnych, zhotovených bez hrnčiarskeho kruhu. Samotný Devín je turisticky najnavštevovanejšia časť hlavného mesta s jedinečnou atmosférou. Nachádza na sútoku riek Morava a Dunaj a pýši sa jednou z najvýznamnejších pamiatok Bratislavy, hradom Devín. Ďalej tu nájdeme pamätník Srdce Európy, pomník Brána Slobody a pod hradným bralom odporúčame ochutnať miestnu špecialitu, ríbezľové víno. Oblasť je navyše popretkávaná bohatou koncentráciou cyklistických trás (Cyklomost slobody vedúci ponad rieku Morava). Samotné hlavné mesto má čo svojim návštevníkom ponúknuť. Je kultúrnym centrom Slovenska a sídli tu niekoľko múzeí, galérií, divadiel, vedeckých a vzdelávacích inštitúcií. Bratislava je známa aj ako mesto s pulzujúcim nočným životom a množstvom historických pamiatok. Dominantou mesta je Bratislavský hrad a najatraktívnejšou časťou Bratislavy je Staré mesto s najväčšou koncentráciou historických pamiatok a kultúrnych inštitúcií. V lete sa o dokonalý relax postarajú kúpaliská Matadorka, Mičurín, Rača, Lamač, Delfín alebo jazerá Veľký Draždiak, Zlaté piesky či Vajnorské jazerá. V blízkosti ubytovania sa nachádza aj mestská zóna oddychu Sad Janka Kráľa, nábrežie Dunaja a rekreačná zóna cyklotrás. V zime oblasť ponúka možnosť zjazdového lyžovania v lyžiarskych strediskách Pezinská Baba a Zochova chata.

UBYTOVANIE

Ubytovacie zariadenie má 3 poschodia, na každom je 6 ubytovacích jednotiek s dvomi izbami (2 dvoj-, 2 troj-, 1 štvor-, 7 päť-, 3 šesť- a 3 sedemlôžkové). Každá jednotka má TV, sociálne zariadenie (sprchový kút, umývadlo, WC) a kuchynku. V prípade záujmu je možné zabezpečiť každodenný upratovací servis. Celková ubytovacia kapacita je 88 osôb/lôžok.

POLOHA

V tichom prostredí Bratislavskej mestskej časti Devínska Nová Ves, 15 km severozápadne od centra Bratislavy. Na okraji Záhorskej nížiny a na úpätí Devínskej Kobyly. Západnú hranicu obce tvorí rieka Morava, ktorá je súčasne aj prírodnou hranicou medzi Slovenskom a Rakúskom. V blízkej dostupnosti turisticky zaujímavých miest a atrakcií (Bratislavský hrad (15,5 km), Sad Janka Kráľa (18,5 km), Dóm sv. Martina (19,7 km), Botanická záhrada Bratislava (13,8 km), Grasalkovičov palác (15 km), Hrad Devín (5,5 km), Galéria Multium (16,2 km), Michalská brána (15,3 km), kúpaliska Lamač (8,6 km) a kúpaliska Matadorka (18,9 km)).

PRÍSTUP

 • Vlastná doprava.
 • Verejná doprava: Autobusová zastávka MHD je od ubytovania vo vzdialenosti 800 m, vlaková stanica je v Devínskej Novej Vsi (1,2 km).

STRAVOVANIE

Na prípravu jedál slúži v jednotlivých bytoch plne vybavený kuchynský kút (elektrický sporák, elektrická rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička). Najbližšie potraviny sú od ubytovne vzdialené 38 m a najesť sa je možné v reštauráciách Kolony Club (1,3 km), Fragolino ristorante (2,3 km) a U Kmotra (2,9 km).

TYPY IZIEB

 • Byt č. 1: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), obývací priestor (TV), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa.
 • Byt č. 2: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej zo spální).
 • Byt č. 3: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa, je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
 • Byt č. 4: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
 • Byt č. 5: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej zo spální).
 • Byt č. 6: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa.
 • Byt č. 11: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), doplňujúce lôžka (1x jednolôžková posteľ – kuchyňa), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa.
 • Byt č. 12: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej zo spální).
 • Byt č. 13: 1 spálňa (1x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), 2 spálňa (2x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
 • Byt č. 14: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (2x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
 • Byt č. 15: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
 • Byt č. 16: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej zo spální).
 • Byt č. 21: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), doplňujúce lôžka (1x jednolôžková posteľ – kuchyňa), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa.
 • Byt č. 22: 1 spálňa (1x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), 2 spálňa (2x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej so spální).
 • Byt č. 23: 1 spálňa (3x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (2x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
 • Byt č. 24: 1 spálňa (1x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), 2 spálňa (1x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
 • Byt č. 25: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej zo spální).
 • Byt č. 26: 1 spálňa (2x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1x jednolôžková posteľ, 1x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

OD LETISKA

22900 m

OD ZJAZDOVKY

34900 m

NAJBLIŽŠIA VLAKOVÁ STANICA

1200 m

NAJBLIŽŠIA AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA

800 m

NAJBLIŽŠIA REŠTAURÁCIA

1300 m

NAJBLIŽŠIE POTRAVINY

38 m

PARKOVANIE

30 parkovacích miest - Pri objekte

Izby

Byt č.1 (Apartmán s 1 spálňou)

Byt č.1 (Apartmán s 1 spálňou)

Byt č. 1: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), obývací priestor (TV), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa.
Byt č.2 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.2 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 2: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej zo spální).
Byt č.3 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.3 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 3: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa, je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
Byt č.4 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.4 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 4: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
Byt č.5 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.5 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 5: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej zo spální).
Byt č.6 (Apartmán s 1 spálňou)

Byt č.6 (Apartmán s 1 spálňou)

Byt č. 6: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa.
Byt č.11 (Apartmán s 1 spálňou)

Byt č.11 (Apartmán s 1 spálňou)

Byt č. 11: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), doplňujúce lôžka (1 x jednolôžková posteľ – kuchyňa), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa.
Byt č.12 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.12 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 12: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej zo spální).
Byt č.13 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.13 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 13: 1 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), 2 spálňa (2 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 14: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (2 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 15: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
Byt č.16 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.16 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 16: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej zo spální).
Byt č.21 (Apartmán s 1 spálňou)

Byt č.21 (Apartmán s 1 spálňou)

Byt č. 21: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), doplňujúce lôžka (1 x jednolôžková posteľ – kuchyňa), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa.
Byt č.22 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.22 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 22: 1 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), 2 spálňa (2 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej so spální).
Byt č.23 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.23 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 23: 1 spálňa (3 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (2 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
Byt č.24 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.24 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 24: 1 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.
Byt č.25 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.25 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 25: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchynský kút (nachádza sa v jednej zo spální).
Byt č.26 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č.26 (Rodinná izba s 2 spálňami)

Byt č. 26: 1 spálňa (2 x jednolôžková posteľ), 2 spálňa (1 x jednolôžková posteľ, 1 x poschodová posteľ), WiFi, kúpeľňa s toaletou, kuchyňa je samostatná, je možné prenajať len 1 spálňu.

Ceny izieb

Sezóna Cena Ubyt. jednotka Poznámka ubytovateľa
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.1 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.1 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.1 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.1 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 576 € apartmán/pobyt
(Min. počet osôb: 2, Min. počet nocí: 30)
Byt č.1 (Apartmán s 1 spálňou) 3-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.2 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.2 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.2 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.2 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 893 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.2 (Rodinná izba s 2 spálňami) 5-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.3 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.3 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.3 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.3 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 893 € cena dohodou
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.3 (Rodinná izba s 2 spálňami) 5-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 1 008 € cena dohodou
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.3 (Rodinná izba s 2 spálňami) 6-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 1 080 € cena dohodou
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.3 (Rodinná izba s 2 spálňami) 7-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.4 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.4 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.4 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.4 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 893 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.4 (Rodinná izba s 2 spálňami) 5-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.5 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.5 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.5 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.5 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 893 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.5 (Rodinná izba s 2 spálňami) 5-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.6 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.6 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.6 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.6 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 576 € apartmán/pobyt
(Min. počet osôb: 2, Min. počet nocí: 30)
Byt č.6 (Apartmán s 1 spálňou) 3-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.11 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.11 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.11 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.11 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 576 € apartmán/pobyt
(Min. počet osôb: 2, Min. počet nocí: 30)
Byt č.11 (Apartmán s 1 spálňou) 3-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.12 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.12 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.12 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.12 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 1 008 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 5, Min. počet nocí: 30)
Byt č.12 (Rodinná izba s 2 spálňami) 6-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.13 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.13 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.13 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.13 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 1 080 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 6, Min. počet nocí: 30)
Byt č.13 (Rodinná izba s 2 spálňami) 7-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 893 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami) 5-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 7,92 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 9,36 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 12,96 € osoba/noc Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 1 008 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 5, Min. počet nocí: 30)
Byt č.14 (Rodinná izba s 2 spálňami) 6-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 893 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami) 5-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 7,92 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 9,36 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 12,96 € osoba/noc Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 893 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.15 (Rodinná izba s 2 spálňami) 5-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.16 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.16 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.16 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.16 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 893 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.16 (Rodinná izba s 2 spálňami) 5-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.21 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.21 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.21 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.21 (Apartmán s 1 spálňou) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 576 € apartmán/pobyt
(Min. počet osôb: 2, Min. počet nocí: 30)
Byt č.21 (Apartmán s 1 spálňou) 3-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.22 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.22 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.22 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.22 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 1 080 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 6, Min. počet nocí: 30)
Byt č.22 (Rodinná izba s 2 spálňami) 7-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.23 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.23 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.23 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.23 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 1 080 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 6, Min. počet nocí: 30)
Byt č.23 (Rodinná izba s 2 spálňami) 7-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.24 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.24 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.24 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.24 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 1 008 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 5, Min. počet nocí: 30)
Byt č.24 (Rodinná izba s 2 spálňami) 6-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.25 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.25 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.25 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.25 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 893 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.25 (Rodinná izba s 2 spálňami) 5-lôžkový byt na mesiac
Celoročne - 1. Január - 31. December 8,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 30)
Byt č.26 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 31 a viac nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 10,80 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 16)
Byt č.26 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 16 až 30 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 11,40 € osoba/noc
(Min. počet nocí: 6)
Byt č.26 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 6 až 15 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 13,20 € osoba/noc Byt č.26 (Rodinná izba s 2 spálňami) pri pobyte na 1 až 5 nocí
Celoročne - 1. Január - 31. December 893 € izba/pobyt
(Min. počet osôb: 4, Min. počet nocí: 30)
Byt č.26 (Rodinná izba s 2 spálňami) 5-lôžkový byt na mesiac

VYBAVENIE UBYTOVANIE DEVÍNSKA NOVÁ VES BRATISLAVA

ŠPORT

 • Minigolf
  1 osoba

VYBAVENIE IZBY

 • Počet spální
  32 spální
 • Počet kúpelní
  18 kúpelní

PARKOVANIE

 • Parkovanie
  30 parkovacích miest - Pri objekte

SLUŽBY

 • WiFi pripojenie na internet

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP

 • Zariadenie nemá bezbariérový prístup

DOMÁCE ZVIERATÁ

 • Domáce zviera zakázané

VYBAVENIE ĎALŠIE

 • Všetky priestory sú nefajčiarske

NÁSTUPY NA POBYT A ODCHODY

 • Check in - nástup na pobyt od
  od 14:00
 • Check out - odhlásenie sa z pobytu do
  do 11:00

OBJEKT JE V PREVÁDZKE

 • Celoročne

UBYTOVATEĽ SA DOHOVORÍ

 • Slovensky
 • Česky

BÝVA MAJITEĽ V OBJEKTE?

 • ÁNO, počas pobytu sa zdržiava / býva v objekte
 • Objekt je čiastočne oplotený

SPÔSOB KÚRENIA V OBJEKTE

 • Centrálne

V OBJEKTE JE POKRYTIE MOBILNÝM SIGNÁLOM

 • Telekom
 • Orange
 • O2

UBYTOVANIE JE VHODNÉ NA

 • Školenia a semináre
 • Dlhodobé ubytovanie
 • Krátkodobé ubytovanie
 • Firemné akcie
 • Športové sústredenia

POLOHA OBJEKTU

 • Na okraji obce / mesta

CENNÍK

Cena zahŕňa

 • Parkovanie
 • Posteľná bielizeň
 • WiFi internet

Doplatky na mieste

 • Vratná kaucia
  20€/pobyt
POZNÁMKA KU CENNÍKU: Záloha za ubytovanie - požadovaná pred nástupom na pobyt: dohodou.

Rezervujte si pobyt

 

Spracovávame Vašu objednávku.Spracovávame vašu otázku.
Prosíme Vás, nezatvárajte prehliadač. Môže to trvať aj 1 alebo 2 minúty.
Momentálne v ponuke nie sú žiadne akciové ponuky !

Najčastejšie otázky o zariadení Ubytovanie Devínska Nová Ves Bratislava

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3