Navigovať do miesta
Hotel Riverside
Športová 1397/1
058 01 Poprad
Slovenská republika
Turistický región
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Prešovský kraj

Hotel Riverside Poprad

Obľúbené
Poloha Východné Slovensko, Prešovský kraj, Poprad, Poprad
Zavolajte nám - 02 21 02 57 57
Počet zobrazení: 85580×

Dovoľujeme si vás informovať, že od 25.03.2024 bude prebiehať registrácia ( check in a check out ) hostí Hotela Riverside v hlavnej budove Aquacity Poprad, na ulici Športová 1 (na 3. poschodí). Pri check in-e hostia obdržia kľúče od izby a zároveň aj pokyny k pobytu v hoteli.

Akciové pobyty

Navigovať do miesta
Hotel Riverside
Športová 1397/1
058 01 Poprad
Slovenská republika
Turistický región
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Prešovský kraj

O ZARIADENÍ

Hotel AquaCity Riverside *** je moderný hotel, ktorý súčasťou Národného futbalového tréningového centra, a je situovaný len pár krokov od všetkých atrakcií a wellness zón rezortu AquaCity v Poprade. Hotel ponúka komfortné a štýlové ubytovanie v štandartných dvojlôžkových izbách a v priestranných dvojlôžkových izbách Superior.

Širokým výberom služieb, vstupom do vodného a wellness centra aquaparku a blízkosťou našich najmenších veľhôr, Vysokých Tatier, uspokojí aj náročnejšiu klientelu. Lyžiarske strediská Tatranská Lomnica a Starý Smokovec sú vzdialené 16 km. V širšom okolí hotela sa nachádza centrum  mesta Poprad a historické centrum mestskej časti Spišská Sobota s bohatými kultúrnymi pamiatkami a historickými skvostami. Kostol Sv. Juraja si osobne pozrela aj britská kráľovná Alžbeta II. pri svojej návšteve Popradu a Vysokých Tatier v roku 2008. Výborná poloha, nadštandardné služby a blízkosť aquaparku robí z hotela priam ideálne miesto pre strávenie dovolenky tak v letnom ako aj v zimnom období.

UBYTOVANIE

Hotel poskytuje komfortné a štýlové ubytovanie v 17 štandartných dvojlôžkových izbách a 2 priestranných dvojlôžkových izbách Superior s možnosťou prístelky (jedna izba je s možnosťou prepojenia s vedľajšou izbou). Všetky izby sú vybavené LCD TV/SAT, rádiom, vysokorýchlostným LAN pripojením na internet, telefónom s miestnou alebo medzinárodnou voľbou, sprchu, vaňou, toaletou, sušičom vlasov, uterákmi, županmi, hotelovou kozmetikou, setom na prípravu čaju a kávy, minibarom, bezpečnostnou schránkou a kartovým bezpečnostným systémom.

POLOHA

V blízkosti areálu aquaparku AquaCity Poprad (cca 300 m) a 1 km od centra mesta Poprad.

PRÍSTUP K HOTELU

Ideálny dojazd do AquaCity je diaľnicou D1 (exit Poprad – Východ) zo smeru Prešov alebo Žlina. AquaCity sa nachádza sa iba 10 min. od medzinárodného letiska v Poprade, 5 min. od medzinárodnej železničnej a autobusovej stanice a len 15 min. autom od Vysokých Tatier.

STRAVOVANIE

Raňajky a večere sú podávané formou teplých a studených bufetových stolov v reštaurácii hotela.

TYPY IZIEB

 • Izba Standard
  Štýlové ubytovanie v 17 dvojlôžkových alebo jednolôžkových izbách s manželskými alebo oddelenými posteľami, ktoré sú vhodné na ubytovanie pre 2 osoby.
 • Izba Superior
  Priestranná dvojlôžková izba so sedacou súpravou (možnosť prístelky) a možnosťou prepojenia s ďalšou izbou, vhodná pre 2 až 5 osôb. Ponúka väčší komfort a dostatok miesta až pre 2 dospelé osoby a dieťa do 15 rokov.

WELLNESS

AquaCity Poprad je unikátny komplex, ktorý ponúka širokú škálu služieb pre ideálnu dovolenku, nezabudnuteľný rodinný výlet alebo firemnú akciu či event. Multifunkčný rezort ponúka ubytovacie, relaxačné a wellness služby, možnosti na zdravotnú turistiku a športové vyžitie, gastronomické a kongresové služby pre potreby biznis klientely. Súčasťou rezortu sú rôzne štandardy 3 hotelov – Hotel Riverside , Seasons , Mountain View v Poprade. Termálny Aquapark so 14 vonkajšími a vnútornými bazénmi s vodnou plochou 3500m2, fitnes, kryocentrum, Interklinik Poprad - klinika krásy a zdravia, dvojpodlažné wellness centrum s plochou 1600 m2, masážne centrá, bary, reštaurácie, detské kútiky, ihriská a kongresové priestory.


AquaCity Poprad je svetom zábavy, relaxu a oddychu, ktorý vám poskytne viac než len oddych a relax pri vode. Súčasťou Aquaparku je 13 vonkajších a vnútorných bazénov s termálnou vodou s teplotou 28°C – 38°C, tobogany a viac ako 350 vodných atrakcií. Voda v AquaCity pochádza z prírodného podzemného zdroja a privádza sa do areálu. Technologickým procesom sa z teploty 50°C ochladzuje na 36 až 38°C. Bazény majú antikorový povrch, aby sa minimalizovala potreba používania chlóru. Na jej dezinfekciu sa využíva UV žiarenie, čím je šetrná k pokožke i k očiam. Voda v termálnych bazénoch pramení z hĺbky 1300m a obsahuje viac ako 20 rôznych minerálov priaznivo pôsobiacich na zdravie človeka. Pomáha pri problémoch s pohybovým a dýchacím ústrojenstvom, krvnému obehu, nervovej sústave a má aj priaznivé kozmetické účinky.


AQUAPARK AquaCity Poprad – vodný svet pod Vysokými Tatrami

 • 13 vonkajších a vnútorných termálnych a relaxačných bazénov
 • 350 vodných atrakcií (masážne trysky, vírivky, perličky, vodné hríby)
 • 3 vonkajšie termálne bazény (28°- 38°C)s vírivkami a vodnými atrakciami (plavecký, sedací a relaxačný)
 • vnútorné relaxačné bazény Blue Sapphire s chromoterapiou a večernou 3D Laser show
 • vnútorné luxusné bazény Blue Diamond s nápojovými barmi
 • detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov (bazén so slanou vodou, stroskotanou loďou, šmýkačkami a atrakciami, vírivka pre dospelých, terárium s leguánmi)
 • 50m plavecký bazén a parná sauna

SEDACÍ BAZÉN


Vonkajší termálny bazén / celoročný • Teplota: 38°C • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 14x7m


Vo vonkajšom sedacom termálnom bazéne sa môžete dokonale uvoľniť a oddýchnuť si. Najteplejší bazén v Aquaparku AquaCity Poprad s teplotou 38°C a hĺbkou 1,2m s masážnymi tryskami a vzduchovými perličkami na sedadlách, je ideálnym miestom na príjemnú relaxáciu v termálnej vode. Pocítite blahodarné účinky krištáľovo čistej termálnej vody s obsahom viac ako 20 rôznych minerálnych látok.


RELAXAČNÝ BAZÉN


Vonkajší termálny bazén / celoročný • Teplota: 33° – 35° C • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 25x17m V relaxačnom termálnom bazéne nájdete vzduchové podvodné masážne ležadlá s vodnými perličkami, masážne trysky, vodné hríby, chrliče, dnový výron alebo hojdací zvon. Ideálne miesto na dokonalú relaxáciu, regeneráciu a uvoľnenie vášho tela po náročnom dni.


PLAVECKÝ BAZÉN


Vonkajší termálny bazén / celoročný • Teplota: 33°C • Hĺbka: 1,5m • Rozmery: 32x15m Zaplávajte so vo vonkajšom rekondičnom plaveckom termálnom bazéne s dĺžkou 33m, ktorý je vhodným miestom pre vášnivých športovcov a aktívnych plavcov. Doprajte si aktívny športový oddych.


MAYSKÁ PYRAMÍDA


Vonkajší ohrievaný bazén / letná prevádzka • Teplota: 33° – 35°C • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 25x45m


Počas letnej sezóny (od 1.7. – 31.8.) si môžete vyskúšať pyramídu vodnej zábavy s atrakciami pre deti a dospelých. Mayská pyramída má 3 nerezové bazény, šmýkačky a veľa vodných atrakcií ako sú divoká rieka, vodný hríb, vodný ježko a vodné chrliče. Bazény s hĺbkou 1 – 1,2m a teplotou vody do 30°C sú vhodné pre deti, ale aj dospelých. Na 20m vysokej Mayskej pyramíde si môžete vyskúšať rodinnú šmýkačku, alebo si zasúťažiť na dvoch rýchlych a strmších kamikadze šmýkačkách, prípadne zajazdiť na raftovacom tobogane. Prežite nezabudnuteľný deň plný zážitkov a dobrodružstiev s vašou rodinou a objavte atraktívne miesto pre zábavu, oddych a relax.


PLAVECKÝ 50M BAZÉN


Vnútorný ohrievaný bazén / celoročný • Teplota: 26 – 28°C • Hĺbka: 1,2 – 1,8m • Rozmery: 50x21m


Pre plavcov je pripravených osem plaveckých dráh, v ktorých môžete športovať počas celého týždňa. Bazén spĺňa požiadavky na organizovanie tréningových kempov, športových sústredení i športových podujatí v plávaní. Rekonštrukcia bazéna bola navrhnutá podľa predpísaných parametrov Medzinárodnej plaveckej federácie (FINA) a zabezpečuje tak nielen kvalitný tréningový proces pre športovcov, ale tiež možnosť usporiadať súťažné podujatia. K dispozícii je šestnásť štartovacích blokov FINA. Počas sústredení, tréningov i pretekov je možnosť zapožičať si časomieru OMEGA, ktorá je k dispozícii na dve dráhy. Celý priestor je tiež vybavený LED obrazovkou s veľkosťou 4,8 m x 2,8 m. Nový nerezový bazén očarí užívateľským komfortom pre športovcov i návštevníkov. Poteší aj príjemnou teplotou vody 27°C. Dno bolo navrhnuté s konštantným spádom a hĺbkou 1,35 - 1,8 m. Nie je len miestom pre športové výkony, ale aj pre relax. Ak potrebujete ešte viac rozprúdiť krvný obeh, máte k dispozícii parnú saunu s vysokou vlhkosťou, kde sa vaše telo zbaví škodlivých látok a zrelaxuje. Zlepšite si tak svoju kondíciu a posilnite vitalitu a zdravie.


BAZÉNY BLUE SAPPHIRE


Vnútorný termálny bazén / celoročný • Teplota: 30°a 35°C • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 26x22m


Hlavnou atrakciou v aquaparku sú kryté relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35°C, ktoré ponúkajú celú škálu vodných a vzduchových masáží, vodných perličkových ležadiel a sedadiel, vodné clony a trysky, špeciálne svetlá pre chromoterapiu – liečbu svetlom, zariadenie na umelé vlnobitie a ďalšie atrakcie. Bazény sú k dispozícii dva – vonkajší bazén so štyrmi samostatnými zálivmi poskytuje relaxáciu v 35 stupňovej vode, vnútorný bazén je ochladzovací s teplotou vody 30°C, vodnými stenami a zariadením na umelé vlnobitie. Priestor bazénov Blue Sapphire je vybavený laserovou show, projekciou na 9m vysokú vodnú stenu a priestorovým audio systémom. Multimediálna laserová show v bazénoch Blue Sapphire každý večer prinesie skvelú atmosféru. Zážitok, ktorý vo vás vyvolá tento zvuk a obraz je nezabudnuteľný. Laserová show v AquaCity je ukážkou možností využitia technologicky najvyspelejších laserových projektorov.


BAZÉNY BLUE DIAMOND


Vnútorné termálne bazény / celoročné • Teplota: 34°C • Hĺbka: 1,2m • Rozmery: 16x6m Luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov sú miestom pre dokonalý relax.


BLUE DIAMOND I.


Vďaka komfortnej atmosfére, s magickými podvodnými svetlami a horúcej termálnej vode je bazén Blue Diamond, ideálnym miestom aj pre najmenšie deti a dospelých. Nápojový bar pri bazéne s terasou vytvárajú komfortnú atmosféru pre tých, ktorí sa chcú stretnúť, porozprávať, oddýchnuť si, alebo si dať osviežujúci drink.


BLUE DIAMOND II.


Exkluzívny termálny bazén Blue Diamond II s nápojovým barom priamo vo vode ponúka očakávaný luxus. Môžete si vychutnať bohatú ponuku miešaných nápojov a relaxovať na barových stoličkách v bazéne. Užívajte si príjemné chvíľky s vašou rodinou. Bazény Blue Diamond sú vhodným miestom na usporiadanie akejkoľvek spoločenskej aj kongresovej akcie. Priestor môže byť prenajatý firmami alebo organizátormi konferencií, ktorí chcú zažiť naozaj osobitný večierok alebo firemnú párty.


DETSKÝ BAZÉN TREASURE ISLAND – OSTROV POKLADOV


Vnútorný ohrievaný bazén so slanou vodou / celoročný • Teplota: 34°C • Hĺbka: 0,9m • Rozmery: 12x6m


V mori zábavy pod Tatrami sme pre všetky deti pripravili detský bazén Treasure Island – Ostrov pokladov, v štýle exotického zálivu, v ktorom nechýba stroskotaná loď so šmýkačkou a vodnými atrakciami. Všetky deti majú možnosť prežiť pocit plavby na historickej lodi, kúpať sa v slanej vode, alebo si vychutnať množstvo zábavných animačných programov. Detský svet s oddychovou terasou Summer Lounge a vírivkou pre dospelých, je so svojimi atrakciami vhodný pre celú rodinu. Na ostrove pokladov čakajú na deti aj rozprávkové živé rybičky Nemo v aquáriu a maskoti Treasure Island, dvaja živý leguáni v teráriu zo súostrovia Galapágy Hugo a Boss, ktorí sú ochrancami celého ostrova.


FUN KIDS ZÓNA


Detské vonkajšie nafukovacie bazény / letná prevádzka • Teplota: 34°C • Hĺbka: 0,6m • Rozmery: 35m


Počas letnej sezóny sa zabavíte na FUN KIDS zóne vo vonkajšom areáli. Nájdete tam 35 metrový nafukovací pirátsky vodný park, skákacie hrady, trampolíny, ihrisko s preliezkami, vláčikom a hojdačkami. Skutočný dovolenkový relax pod Vysokými Tatrami si môžete dopriať na piesočnej pláži s morským pieskom, lehátkami, slnečníkmi a plážovým barom s exotickou hudbou a nápojmi.


DETSKÝ LETNÝ BAZÉN


Detský vonkajší bazén / letná prevádzka • Teplota: 30°C • Hĺbka: 0,4m • Rozmery: 12,5 x 12,5m


Pre najmenších návštevníkom máme počas letnej sezóny k dispozícii vonkajší detský bazén s vodnými šmykľavkami. Výška vody 0,4m a teplota vody 30° C zaistí bezpečné kúpanie detí predškolského veku.


ANIMAČNÝ PROGRAM


Spestrením vášho pobytu v AquaCity Poprad budú určite aj zábavné animačné programy pre deti a dospelých počas víkendov a v letnej sezóne každý deň. Profesionálny team animátorov pre vás pripravil detské súťaže a párty, diskotéky s rozprávkovými maskotmi, facepainting – maľovanie na tvár, balónovú show, tanečný alebo fit aquaaerobic, súťaže a aktivity pre dospelých.


WELLNESS CENTRUM – FIRE & WATER WELLNESS & SPA


Na ploche viac ako 1590 m2 nájdete vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody. Tieto živly sú symbolom wellness centra rozdeleného na privátnu a party zónu, v ktorých nájdete rôzne druhy sáun a inhalačných miestností, ceremoniálnu saunu, privátnu zónu, odpočivárne a unikátny 14 m Wellness bar s ponukou smoothie, ovocných štiav, miešaných nápojov a wellness drinkov.

 • najväčšie dvojpodlažné wellness centrum na Slovensku 1590 m2
 • Vitálny svet plný kontrastov v znamení živlov ohňa a vody rozdelený na privátnu a párty zónu
 • relaxačný bazén, vírivky, 8 sáun a inhalácii (ceremoniálna sauna, parná, soľná, mentolová, suchá, infra sauna)
 • ľadová jaskyňa, oddychové a párty miestnosti
 • 14m wellness bar s trendovou ponukou koktailov
 • relaxačné masáže a spa procedúry, solárium, thajské masáže

SAUNOVÉ SHOW


Vo wellness centre Fire & Water Wellness & Spa vám ponúkame špeciálne zážitky v saunách – saunové ceremoniály, saunové rituály a peelingy. Saunovanie bude pre vás oveľa intenzívnejšie a zaujímavejšie vďaka našim sauna masterom. Sauna master špeciálnou technikou vírenia vzduchu v saune, polievaním kameňom vonnými esenciami zvyšuje pocitovú teplotu a vnesie do vášho pobytu v saune nový zážitok. Doprajte si výnimočný wellness a skvelú zábavu pri rôznych druhoch tematických saunových show, ktoré sprevádza príjemná vôňa, hudba, osvetlenie a príbeh.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

PARKOVANIE

Parkovisko pri hoteli je strážené a neplatené.

VYBAVENIE HOTEL RIVERSIDE *** POPRAD

WELLNESS & SPA

 • Bazén vnútorný
  Relaxačné bazény s teplotou vody 30 – 35°C Blue Sapphire s Laser show
 • Bazén pre deti
  Treasure Island – Ostrov pokladov - stroskotaná loď so šmýkalkami a vodnými strakciami so slanou vodou.
 • Bazén plavecký vnútorný
  Plavecký bazén s teplotou vody 26-28°C a hĺbku od 1,2 m do 1,8 m s dĺžkou 50 m.
 • Bazén sedací kľudový
  Privátny bazén ,,TAJOMNÁ LAGÚNA“ s teplotou vody 33 °C, nachádzajp sa v ňom hydromasážné atrakcie – masážne postele, chrliče, vírivky, trysky perličky, dnový výron s držadlami a vodné hríby.
 • Bazén termálny vnútorný
  Blue Diamond ponúka luxusné termálne bazény s množstvom vodných atrakcií, víriviek, masážnych trysiek a vodných prúdov.
 • Bazén termálny vonkajší
  Celoročné vonkajšie bazény s teplotou 30 – 38°C.
 • Tepidárium (oddychová zóna s lehátkami)
  Oddychové miestnosti s biokrbom - "WELLNESS OÁZA POKOJA“ a ,,WELLNESS OÁZA OSVIEŽENIA“.
 • Ľadopád
 • Tobogán
  Celoročne otvorené tobogány, 71m dlhý tobogan Čierna diera a 54m dlhý tobogan Twister s množstvom zákrut. V lete je k dispozícii aj rodinná šmýkačka Family Slide na Mayskej pyramíde s tobogánmi Kamikadze a raftovací tobogán s dĺžkou až 30m.
 • Vírivá vaňa vnútorná - Jacuzzi
  S teplotou vody 36 ˚C.
 • Ľadová jaskyňa
  Snežná jaskyňa s teplotou -14 °C.
 • Aquapark
  Hotel sa nachádza 300 metrov od AquaCity Poprad.
 • Kryocentrum
  Komora s priemernou teplotou -120°C a intenzívne cvičenie – Kineziterapia.

ŠPORT

 • Fitness centrum
  Ponúka posilňovacie stroje, kardio stroje, bežecké pásy, veslovacie trenažéri,...
 • Futbal
  Ihrisko na plážový futbal s bránkami. Nachádza sa tu aj futbalový štadión Národné tréningové futbalové centrum.
 • Spinning
 • Tenisový kurt
 • Plážový volejbal
  2 ihriská.

DETI

 • Detský kútik
 • Detský animačný program
  Denne detská škôlka, cez víkendy program s témou Egypt alebo Piráti Karibiku. Maskot a ochranca – leguán HUGO a BOSS, ktorý sú v detskom bazéne Ostrov pokladov.
 • Detské stoličky v reštaurácii
 • Detská postieľka zadarmo

VYBAVENIE IZBY

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV so SAT programami
 • Minibar
 • Sušič vlasov
  V každej izbe.
 • Župan
  V každej izbe.

PARKOVANIE

 • Parkovisko zadarmo
 • Parkovisko strážené
 • Parkovanie
  Parkovisko pri hoteli je strážené a neplatené.

INTERNET

 • Internet cez kábel LAN na izbe

SLUŽBY

 • Kozmetický salón
  Manikúra a pedikúra.
 • Animačný program
  Počas letnej sezóny animatóri, zumba, salsa, ...
 • Nočný klub, diskotéka
  Humno Music Pub v Tatranskej Lomnici.
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Zmenáreň
 • Úschovňa batožín
 • Čistiareň
 • WiFi pripojenie na internet
  Zadarmo.

MASÁŽE

 • Masáže
  Klasická, relaxačná, relaxačná aromatická, reflexná masáž chodidiel, čokoládová, bambusová, športová a iné.
 • Masáž pre najmenších
 • Masáž pre tehotné ženy
 • Thajská masáž
  Špeciálna masáž chrbta, tradičná thajská masáž (Nuad thai), horúca bylinná masáž (Rít tee – MAGICKÁ SILA) a iné.

PROCEDÚRY OSTATNÉ

 • Solárium
 • Peeling (píling)
  Mango – nektárinka, vanilka – med, zelený čaj, čokoláda , malina.

KÚPELE - VODOLIEČBA

 • Plávanie dojčiat
  Baby club HIPPO Poprad organizuje kurzy “plávania” pre deti od 3 mesiacov do 3 rokov.
 • Tropická sprcha

ZÁBALY A OBKLADY

 • Zábaly
  Luxusné zábaly - rašelinový, levanduľa, kokos, ajuvérdske bylinky.

JEDLO A NÁPOJE

 • Bezlepková strava
 • Raňajky formou bufetu
  Podávajú sa v čase od 7:00 hod. do 10:00 hod.
 • Večera formou bufetu
  Podáva sa v čase od 18:00 hod. do 21:30 hod.
 • Nočný bar
  Hollywood Suite & Cocktail Bar v AquaCity.
 • Bar
  Exkluzívny termálny bazén Blue Diamond II s nápojovým barom priamo vo vode.
 • Izbová služba

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP

 • Izby / zariadenie pre telesne postihnutých
  Hotel má 1 izby typu štandard, dvere sú rozšírené aj pre vstup s vozíkom a kúpeľňa je prispôsobená bezbariérovo.
 • Bezbariérový prístup

DOMÁCE ZVIERATÁ

 • Domáce zviera povolené

SAUNY

 • Ochladzovací bazén
  Ochladzovací arktická bazén s teplotou vody 7 – 10 °C.
 • Sauny
  Fínska suchá, ceremoniálna, bylinková, horúca parná, eukalyptová, soľná, tatranská infrasauna a iné.

VYBAVENIE ĎALŠIE

 • Výťah
 • Obchody (na mieste)
  Predaj suvenírov a pamätných mincí.
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
  Fajčiť je možné len pred hotelom.

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE
Menší hotel situovaný v blízkosti všetkých atrakcií a wellness zón rezortu AquaCity v Poprade. Nový hotel s moderným zariadení odporúčame najmä pre mladé páry.
PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • dostupná cena a vstup do všetkých zariadení aquaparku
 • moderne zariadené izby
 • v blízkosti celoročne otvoreného aquaparku
 • hotelový aqua ski bus v zimných mesiacoch (bezplatná doprava vo Vysokých Tatrách)7,0Dobré
Slovensko Renáta - 3.4.2024
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 29.03 - 01.04.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Klid, čistota
10,0Vynikajúce
Relax v Popradu Slovensko Petr - 23.11.2023
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 19.11 - 21.11.2023
Počet dospelých/detí: 4/0
Plusy: Pěkné a čisté ubytování, výborné jídlo a skvělé koupání a relax.
8,0Vynikajúce
Slovensko Norbert - 21.7.2023
5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 16.07 - 19.07.2023
Počet dospelých/detí: 3/1
Plusy: Čistota,blízkosť Aquaparku
Mínusy: Možno malé izby,ale nakoľko sme tam trávili málo času tak to bolo v pohode.
9,0Vynikajúce
Víkendový oddych Slovensko Marek - 13.3.2023
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 03.03 - 05.03.2023
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Prostredie tyche personál ochotný
Mínusy: Víkendový oddych : max 7,30h budicek upratovacka s vysávačom
8,0Vynikajúce
spokojenost Slovensko JanaM - 6.11.2022
7.5 Ubytovanie
5 Stravovanie
7.5 Personál
7.5 Čistota
7.5 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 26.10 - 29.10.2022
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Výborné jídlo
Mínusy: Byli jsme tu už potřetí a pociťujeme mírné zhoršení u personálu. Jedna z recepčních v hotelu nás při příjezdu i odjezdu nechala stát u pultu několik minut, než vůbec zvedla oči a na něco se zeptala Ačkoli jídlo je výborné, číšníci nestačí obsluhovat.
7,0Dobré
Slovensko Ingrid - 5.9.2022
2.5 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
2.5 Čistota
2.5 Okolie
7.5 Poloha
5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 29.08 - 02.09.2022
Počet dospelých/detí: 2/1
Plusy: Strava
Mínusy: Ziadna klima, izba horuca,chladnicka hriala nie chladila, ovladac na TV fungoval asi na 6 stlacenie, zaluzie ktore dozivaju, okna sa tazko otvarali, na izbe spinavy koberec a na pristelke chuchvalce prachu. Ziadne skrine na vylozenie veci.
9,0Vynikajúce
Slovensko Andrea - 25.8.2022
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 20.08 - 22.08.2022
Počet dospelých/detí: 2/0
10,0Vynikajúce
Slovensko Marek - 6.8.2022
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 01.08 - 04.08.2022
Počet dospelých/detí: 2/1
Plusy: Možnosť ubytovania so psíkom.
10,0Vynikajúce
Slovensko Antonie - 10.9.2021
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 03.09 - 08.09.2021
Počet dospelých/detí: 6/0
9,0Vynikajúce
Skvelá dovolenka Slovensko Alena - 28.8.2021
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 22.08 - 26.08.2021
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Čistá izba, velmi milí a ústretoví personál
Mínusy: Žiadne nedostatky neboli
9,0Vynikajúce
Riverside Poprad Slovensko Václav - 23.8.2020
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 17.08 - 21.08.2020
Počet dospelých/detí: 2/1
Plusy: Prijemne vystupování všech lidí,recepce, číšníci, uklízečky atd. Hotel kousek od aquaparku. Krásný,výhled na Tatry. Vše v dostupnosti,obchod ,restaurace.

Najčastejšie otázky o zariadení Hotel Riverside *** Poprad

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3