Zavolajte nám - 02 21 02 57 57
Navigovať do miesta
Hotel Lesana *** Stará Lesná 152
05952 Stará Lesná - Tatranská Lomnica
Turistický región
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Spiš, Tatry, Prešovský kraj

Hotel Lesana Stará Lesná

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Kežmarok, Stará Lesná
Zavolajte nám - 02 21 02 57 57
Navigovať do miesta
Hotel Lesana *** Stará Lesná 152
05952 Stará Lesná - Tatranská Lomnica
Turistický región
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Spiš, Tatry, Prešovský kraj

Hotel s neobmedzeným wellness a vstupom do detského Kinderlandu

O ZARIADENÍ

Hotel Lesana *** sa nachádza v malebnej obci Stará Lesná, v príjemnom prostredí Vysokých Tatier, a ponúka ubytovanie v priestranných izbách, apartmánoch či chate so službami hotela. V roku 2014 hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou a pribudlo novučičké wellness, detské centrum a renovovaná konferenčná miestnosť. Vo wellness centre sa hostia môžu uvoľniť v jacuzzi, vyhriať sa vo fínskej, parnej či infra saune, dopriať si Kneipov kúpeľ, soľnú terapiu, masáže alebo načerpať energiu tatranských hôr v oddychovej miestnosti. V blízkosti hotela je aj detské ihrisko s preliezačkami a oddychový park s rozlohou až 300 árov a milovníci prírody tu nájdu výborné podmienky nielen na oddych, ale i šport, a to v každom ročnom období.


Skvelá poloha hotela je ideálnym východiskovým bodom pre vychádzky a cyklotúry v lete a rovnako aj pre zimné športy. Hotel Lesana je ideálnou voľbou na strávenie príjemnej dovolenky s kamarátmi, pre školské výlety, pracovné ale aj väčšie skupinové podujatia.

UBYTOVANIE

Hotel poskytuje ubytovanie v 40 dvojlôžkových izbách, 3 dvojlôžkových apartmánoch a v Chate Lesana s kapacitou 8+1. Každá izba, s očarujúcim panoramatickým výhľadom na Lomnický štít a okolité štíty, má vlastné sociálne zariadenie – WC, kúpeľňa so sprchovacím kútom , TV s kanálmi v slovenskom jazyku. Chata disponuje 2 spáľňami, sociálnym zariadením s vaňou a sprchovacím kútom, priestrannou kuchyňou s vybavením a obývačkou / spoločenskou miestnosťou s krbom a televíziou. Je vo vyššom štandarde a nachádza sa v skutočne malebnom prostredí tatranskej prírody.

POLOHA

V Starej Lesnej (časť Tatranskej Lomnice).

STRAVOVANIE

V hotelovej reštaurácii s kapacitou 100 miest. Raňajky sa podávajú formou švédskych stolov, večera je dvojchodová a tradičná slovenská kuchyňa je spojená s obľúbenými medzinárodnými špecialitami. Obedy je možné doobjednať. Šálku kávy či čaju si môžu hostia dať vo vynovenej kaviarni a večer si môžu posedieť v hotelovom bare.

TYPY IZIEB

 • Dvojlôžkové izby
 • Izby s vlastnou loggiou a kompletným sociálnym zariadením.
 • Apartmány
 • Tri priestorovo bohaté apartmány v podkroví s nádhernými výhľadmi, vlastným sociálnym zariadením, spoločenskou izbou a spálňou pre 2 osoby.
 • Chata Lesana
 • Vybavená vo vysokom štandarde a s kapacitou 8+1.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

VYBAVENIE HOTEL LESANA *** STARÁ LESNÁ

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE
Menší hotel v tatranskom podhorí vhodný pre menej náročných klientov. Tiché prostredie, no zároveň skvelá poloha hotela je ideálnym východiskovým bodom pre vychádzky a cyklotúry v lete a rovnako aj pre zimné športy. Za priateľské ceny sú hosťom k dospozícii domáca kuchyňa, wellness centrum, ku ktorému pribudne aj vonkajší bazén s teplu a slanou vodou, a obrovský oddychový park (300 árou) s ihriskom pre deti, ktorý je pýchou hotela.
PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • výborná poloha
 • wellness centrum
 • vonkajší bazén s teplou a slanou vodou
 • slovenská domáca kuchyňa
 • veľký oddychový park
 • prijateľná cena


Najčastejšie otázky o zariadení Hotel Lesana *** Stará Lesná

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3