Navigovať do miesta
Holiday Village Tatralandia
Ráztocká 21
031 05 Liptovský Mikuláš
Slovenská republika
Turistický región
Nízke Tatry, Jasná, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovská Mara, Chopok Sever, Chopok

Holiday Village Tatralandia Liptovský Mikuláš

Obľúbené
Poloha Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
Zavolajte nám - 02 21 02 57 57
Počet zobrazení: 143792×

Akciové pobyty

Navigovať do miesta
Holiday Village Tatralandia
Ráztocká 21
031 05 Liptovský Mikuláš
Slovenská republika
Turistický región
Nízke Tatry, Jasná, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovská Mara, Chopok Sever, Chopok

Jedinečné štýlové ubytovanie v bungalovoch pri aquaparku Tatralandia

O ZARIADENÍ

Ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia je súčasťou Tatralandia Holiday Resortu, ktorý je najväčším celoročne otvoreným areálom vodnej zábavy s ubytovaním v strednej Európe. Zdroj termálnej vody prúdiaci z viac ako 2500 m hĺbky s teplotou až 60,7°C zabezpečuje celoročnú prevádzku. V areáli vodného parku okrem ubytovacieho komplexu Holiday Village  sa tu nachádza aj prímorský raj Tropical Paradise s celoročnou teplotou 30°C, s bazénmi so slanou aj čírou vodou, šnorchlovacím bazénom, palmami a pirátskou loďou a detská zóna Karibik Kid´s Island s bazénovou a oddychovo-zábavnou časťou. Počas celého roka je tak v prevádzke celkom 9 bazénov s termálnou a čírou vodou, ďalšie 4 sú otvorené v letnej sezóne. V lete si je v Tatralandii môžné užiť zábavu na 22 toboganoch, z ktorých 6 môžu návštevníci vyskúšať aj v zimnej sezóne. Počas letných prázdnin sa o zábavu návštevníkov stará aj profesionálny animačný tím. Milovníci saunovania a wellness by mali určite navštíviť Keltský saunový svet alebo vyskúšať niektorú z množstva masáží a procedúr vo Wellness centre. V areáli vodného parku sa nachádza množstvo reštaurácií a barov, ihriská, športoviská a iné atrakcie. V blízkosti areálu je možné navštíviť Liptov Arénu, mini ZOO či Hurricane Factory. Rezort je ideálnym miestom nielen na letnú, ale aj zimnú dovolenku a to pre všetky vekové kategórie. Pre milovníkov lyžovania je k dispozícii  aj skibus, ktorý ich odvezie do známeho lyžiarskeho strediska na Slovensku, Jasná Nízke Tatry.


Tatralandia  sa nachádza v obľúbenom regióne Liptov, na severnom brehu priehrady Liptovská Mara len 2 km od Liptovského Mikuláša. Región obklopený Vysokými a Nízkymi Tatrami, Veľkou a Malou Fatrou a Chočskými vrchmi je bohatý na historické a kultúrne pamiatky a je známy svojráznou ľudovou kultúrou a folklórom.

UBYTOVANIE

Holiday Village Tatralandia je jedinečný ubytovací komplex svojho druhu na Slovensku. Tvorí ho vyše 150 samostatne stojacích chatiek a apartmánových domov s kapacitou viac ako 600 osôb, rozdelených do 11 štýlových tematických osád. Rezort Holiday Village Tatralandia ponúka ubytovanie v chatkách rôznych kategórií. Vybrať si je možné z apartmánov rôznych kapacít, pre náročnejších ponúka ubytovanie v apartmánoch a bungalovoch DELUXE. Súčasťou areálu je centrálna budova s vlastnou reštauráciou, lobby barom a voľnočasovými aktivitami. Každá ubytovacia jednotka má k dispozícii spoločenskú miestnosť so sedením (niektoré s krbom), TV/SAT, rádio, telefón, kuchynský kút, chladničku, sprchu, WC, elektrické kúrenie, letnú terasu (niektoré majú balkón). Vonkajšie krby, ohniská na grilovanie, detské ihriská, tenisový kurt či basketbalové ihrisko sľubujú široké možnosti využitia voľného času. Ďalšie služby ako bowling, biliard či spoločenské hry sa postarajú o zábavu vo večerných hodinách.

Súčasťou ubytovania v Holiday Village Tatralandia sú neobmedzené multivstupy na každý deň pobytu do vodného parku Tatralandia, kam sa hostia dostanú špeciálnym vstupom určeným výlučne pre ubytovaných hostí.

POLOHA

V srdci regiónu Liptov, pri vodnom parku Tatralandia, v blízkosti brehov priehrady Liptovská Mara, len 2 km od Liptovského Mikuláša a 15 km od známeho turistického a lyžiarskeho strediska Jasná.

STRAVOVANIE

Reštaurácia Holiday Village ponúka tradičnú kuchyňu v originálnom podaní, domáce aj zahraničné špeciality. Príjemné poobedie pri zákusku a chutnej káve si môžu hostia vychutnať v lobby bare, ktorý sa nachádza hneď pri reštaurácii. Je tu aj možnosť urobiť si vlastnú grilovačku pred chatkou. Záhradné grily a ohniská sú hosťom plne k dispozícii. V areáli vodného parku je k dispozícii viacero reštaurácií a barov.

TYPY IZIEB

 • Apartmán DeLuxe (4 + 1)
  Luxusné a komfortné ubytovanie pre celú rodinu. Na prvom poschodí sa nachádza kuchynka s obývačkou, kde sa dá gauč jednoducho premeniť na plnohodnotnú jednolôžkovú posteľ. Rovnako tu nájdete aj moderne zariadenú kúpeľňu so sprchovacím kútom. Na druhom poschodí je útulne zariadená spálňa s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Ďalšie služby a benefity: telefón, satelitná televízia, WiFi pripojenie, trezor, uteráky do Aquaparku, možnosť využitia tenisového kurtu zadarmo, detské preliezačky, hojdačky, vonkajšie grily, kryté altánky. Posedieť si je možné aj vonku pred apartmánom a užívať si výnimočné výhľady na Nízke Tatry a Liptov. Rozloha apartmánu: od 29 m2 . Tento typ ubytovania sa nachádza v Central Parku.
 • Chatka DeLuxe (2 + 3)
  Jednopodlažné samostatne stojace chatky so spoločenskou miestnosťou so sedacou súpravou, ktorá slúži aj ako prístelka. K dispozícii je plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou, umývačkou riadu a rýchlovarnou kanvicou. V spálni je umiestnená manželská posteľ a rozkladacia prístelka, ktorá slúži ako pridané lôžko. Ostatné vybavenie tvorí kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, telefón, satelitná televízia, WiFi pripojenie, trezor, župany a uteráky na použitie v aquaparku. Každá chatka má svoju vlastnú terasu so súkromným sedením a príjemný výhľadom na panorámu Nízkych Tatier. Rozloha chatky: od 45 m2. V Holiday Village Tatralandia sa nachádza 10 chatiek tohto typu v osade Slnečná zátoka.
 • Chatka Komfort (2 + 2)
  Jednopodlažné samostatne stojace nové chatky so spoločenskou miestnosťou so sedacou súpravou, ktorá slúži aj ako prístelka. K dispozícii je ďalej plne vybavená kuchyňa s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a rýchlovarnou kanvicou. V spálni je manželská posteľ, ktorú je možné, v prípade potreby, rozdeliť na samostatné lôžka a tiež rozkladacia prístelka. Ostatné vybavenie tvorí kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, satelitná televízia, WiFi pripojenie, trezor, župany a uteráky na použitie vo vodnom parku. Každá chatka má svoju vlastnú terasu so sedením. Chatky sa nachádzajú sa v zadnej časti rezortu s výhľadom na Západné Tatry a okolitú prírodu. V Holiday Village Tatralandia sa nachádza 16 chatiek tohto typu v osade Maladinky. Rozloha chatky: od 43 m2. Predaj bude spustený od 16.07.2023.
 • Chatka / Apartmán A (4 + 1)
 • Na prízemí sa nachádza kuchyňa, kúpeľňa a spoločenská miestnosť. V spoločenskej miestnosti je gauč, ktorý slúži ako prístelka. Na poschodí je spálňa s manželskou posteľou a dvoma samostatnými lôžkami. Každá chatka má balkón, letnú terasu s dreveným nábytkom a plne funkčné elektrické kúrenie. Ubytovaní hostia majú k dispozícii posteľnú bielizeň, osušky a uteráky. Rozloha chatky: od 29 m2. Tento typ ubytovania sa nachádza v Central parku, Detskom svete a Romantickej záhrade.
 • Chatka B (3 + 1)
 • Samostatne stojace chatky s letnou terasou s dreveným nábytkom a plne funkčným elektrickým kúrením. V jednopodlažnej chatke je spoločenská miestnosť s gaučom, plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa. V spálni je umiestnená manželská posteľ, samostatné lôžko a skriňa. Ubytovaní hostia majú k dispozícii posteľnú bielizeň, osušky a uteráky. Rozloha chatky: od 42 m2. Tento typ ubytovania sa nachádza vo Westernovej osade, v Liptovskej dedine, Indiánskej osade, Rybárskej zátoke, Skautskom tábore, U vinára a na Remeselníckom dvore. 
 • Chatka C (7 + 1)
 • Samostatne stojace priestranné chatky s letnou terasou s dreveným nábytkom a plne funkčným elektrickým kúrením. V chatke na prízemí je spoločenská miestnosť s gaučom, plne vybavená kuchyňa a kúpeľňa. Poschodie pozostáva z dvoch spální. 3-lôžková izba ponúka klientom manželskú posteľ a jedno samostatne stojace lôžko. V 4-lôžkovej izbe je manželská posteľ a dve samostatné lôžka alebo 4 samostatne stojace lôžka. Ubytovaní hostia majú k dispozícii posteľnú bielizeň, osušky a uteráky. Rozloha chatky: od 40 m2. Tento typ ubytovania sa nachádza U poľovníka a na Remeselníckom dvore. 

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

PARKOVANIE

Parkovisko neplatené, nestrážené.

VYBAVENIE HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

WELLNESS & SPA

 • Bazén vnútorný
  Ocean s teplotou vody 32°C a Paradise Pool s teplotou vody 34–36 °C a tiež Tropical Pool s teplotou vody 34–36 °C.
 • Bazén vonkajší
  Thermal Pool s teplotou vody 36°C.
 • Bazén so slanou vodou
  White Lagoon s teplotou vody 34–36 °C a vnútorný bazén s morskou vodou Bubble Pool s teplotou vody 34–36 °C.
 • Tobogán
  26 tobogánov a šmýkačiek, z toho 20 letných a 6 v prevádzke počas celého roka.
 • Aquapark
  Súčasťou Aquaparku Tatralandia.
 • Bazén plavecký vonkajší
  Niagara Pool s teplotou vody 28°C.

ŠPORT

 • Biliard
 • Bowling
 • Stolný tenis
 • Volejbal
 • Tenisový kurt
 • Šípky
 • Požičovňa bicyklov
  Korčúľ.

DETI

 • Detský kútik
 • Detské ihrisko vonkajšie
  Rozprávkové pestrofarebné domčeky so 14 štvormiestnymi apartmánmi, vstupná brána od „Matelka“, ihriská, preliezačky, hojdačky a krížový farebný altánok.
 • Detský bazén

VYBAVENIE IZBY

 • TV so SAT programami
 • Chladnička
 • Sprchovací kút

PARKOVANIE

 • Parkovisko nestrážené
  Zadarmo.
 • Parkovanie
  Parkovisko neplatené, nestrážené.

INTERNET

 • Internet Wi-Fi iba v spoločných priestoch
  Len v budove recepcie.

SLUŽBY

 • Gril, ohnisko
 • Animačný program
  Summer City - letné atrakcie pre deti aj dospelých, Westernové mestečko.
 • Recepcia s nepretržitou prevádzkou
 • Zmenáreň

EXTERIÉR

 • Terasa
  Niektoré len balkón.

MASÁŽE

 • Masáže
  Klasická, medová, anticelulitídová, aromatickú bylinková, ovocná, škoricová, športová, thajská masáž, lymfodrenážna masáž a iné.

PROCEDÚRY OSTATNÉ

 • Procedúry
  Pleťové masky, elektroliečba, bioptrón, horské slnko, solux, oxygenoterapia a iné.

KÚPELE - VODOLIEČBA

 • Kúpeľ
  Kyslíkový regeneračný kúpeľ, kyslíkový regeneračný kúpeľ so smrekovou arómou, omladzujúci chladiaci kúpeľ z 31 liečivých bylín a iné.

JEDLO A NÁPOJE

 • Reštaurácia
  Zbojnícka koliba, U Furmana.
 • Kuchyňa/ kuchynský kút
 • Bezlepková strava
 • Raňajky formou bufetu
  Podávajú sa v čase od 7:00 hod. do 10:00 hod.
 • Večera formou menu
  Podáva sa v čase od 18:00 hod. do 20:00 hod.
 • Bar
  Lobby bar.
 • Á la carte reštaurácia

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP

 • Izby / zariadenie pre telesne postihnutých
  Bungalov je prispôsobený pre vstup s vozíkom.

DOMÁCE ZVIERATÁ

 • Domáce zviera zakázané

KONGRESY A ŠKOLENIA

 • Kongresová sála
  Kongresové centrum s kapacitou 420 miest, možnosť rozdeliť aj na 3 samostatné miestnosti .

SAUNY

 • Sauny
  Keltský saunový svet - komplex 17 parných, vodných a masážnych kúpeľov, sáun a procedúr.

VYBAVENIE ĎALŠIE

 • Obchody (na mieste)
  Minimarket, športové oblečenie a doplnky.

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE

Štýlovo zariadené chatky situované v bezprostrednej blízkosti najväčšieho vodného parku na Slovensku. Chatky sú rozdelené  do 11 tematických osád. Jednoducho ubytovanie, zábava, relax a dobrodružstvo 365 dní v roku na jednom mieste. Vhodné pre rodinné dovolenky.

PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • nádherné prostredie Liptova
 • jedinečný ubytovací komplex
 • vodný park
 • letné animačné programy
 • bezplatný skibus počas zimnej sezóny do lyžiarskeho strediska Jasná
 • v okolí množstvo aktivítDovoľujeme si Vás informovať o úprave prevádzky lanových dráh v horských strediskách TMR z dôvodu pravidelnej technickej údržby lanových dráh, ktorá sa realizuje po skončení hlavnej sezóny.
 
NÍZKE TATRY:

JASNÁ – Chopok:
 • denná prevádzka strediska skončila v nedeľu 14.4.2024;
 • víkendová prevádzka strediska začína v sobotu 20.4.2024 a vybrané lanovky budú k dispozícii v čase od 08.30 - 15.00 hod.
VYSOKÉ TATRY:

Starý Smokovec:
 • do 18.4.2024 vrátane je pozemná lanovka mimo prevádzky;
 • od soboty 19.4.2024 začína denná prevádzka.
Tatranská Lomnica:
 • denná prevádzka strediska skončila v nedeľu 14.4.2024;
 • vybrané lanovky budú v prevádzke počas víkendov 20.04. - 21.04., 27.04. - 28.04. a 18.05. - 19.05., ako aj v období od 01.05. - 08.05.2024;
 • denná prevádzka lanoviek začína od 23.05.2024.
Štrbské Pleso:
 • lyžiarska sezóna skončila v nedeľu 14.04.2024. Od 15.04. do 21.04.2024 je sedačková lanovka na Solisko v prevádzke len pre peších turistov.
 • lanovky budú premávať v období od 01.05. – 08.05.2024 vrátane, a následne až do 02.06.2024 len počas víkendov (sobota – nedeľa).
 • denná letná prevádzka lanoviek začína 08.06.2024.
10,0Vynikajúce
Slovensko Michaela - 24.4.2024
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 19.04 - 21.04.2024
Počet dospelých/detí: 3/1
Plusy: Príjemné prostredie, chatka útulná, vhodné pre rodiny s deťmi, dokonca aj s dieťaťom autistom.
9,0Vynikajúce
Domalenka v HVT Slovensko Peter - 21.4.2024
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
7.5 Poloha
5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 12.04 - 14.04.2024
Počet dospelých/detí: 3/3
Plusy: bývanie - i keď tam trávime najmenej času iba na prespatie. raňajky - pestrosť, veľký výber vodný svet - deťom je malo aj 24h lanovky - vynikajúci doplnok ako sa ísť pozrieť na iné miesta komunikácia
Mínusy: možno len detaily že Vám chyba niečo z kuchynskej výbavy (utierky, struhadlo..)
10,0Vynikajúce
Tatralandie Slovensko Jana - 3.4.2024
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 27.03 - 01.04.2024
Počet dospelých/detí: 3/0
Plusy: Vše bylo skvělé, ubytování, snídaně luxusní, obsluha vynikající, personál vstřícný.
Mínusy: Uvítala bych při příjezdu na recepci při registraci ubytování, více informací o Tatralandii, jak vše funguje.
9,0Vynikajúce
Slovensko Pavel - 20.3.2024
7.5 Ubytovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
7.5 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 10.03 - 15.03.2024
Počet dospelých/detí: 4/0
Plusy: Zoo v kontakte, skipasy, vstup Bešeňová.
Mínusy: Mikrokuchyň se 2 plotýnkami.
10,0Vynikajúce
Pobyt Slovensko Ján - 10.10.2023
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 06.10 - 08.10.2023
Počet dospelých/detí: 2/2
10,0Vynikajúce
Super dovolenka Slovensko Peter Jariabka - 12.9.2023
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 08.09 - 10.09.2023
Počet dospelých/detí: 4/1
Plusy: Asi všetko Veľmi veľa tobogánov super bazény Hlavne vyšlo krásne počasie
Mínusy: Chýba mi tu len nejaký obchodík z potravinami
8,0Vynikajúce
Slovensko Miroslav - 10.9.2023
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 05.09 - 08.09.2023
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Príjemné prostredie. Skvelé raňajky. Pohodlný prístup k bazénom. Parkovanie autom.
Mínusy: Neskoré ubytovanie /po 16 hod./
10,0Vynikajúce
Slovensko Miloš - 24.8.2023
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 19.08 - 22.08.2023
Počet dospelých/detí: 3/1
8,0Vynikajúce
Slovensko Ľudovít - 8.8.2023
7.5 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
7.5 Čistota
10 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 03.08 - 06.08.2023
Počet dospelých/detí: 2/2
10,0Vynikajúce
Slovensko Erika - 20.7.2023
10 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 15.07 - 17.07.2023
Počet dospelých/detí: 3/0
10,0Vynikajúce
Slovensko Jitka - 13.7.2023
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 05.07 - 09.07.2023
Počet dospelých/detí: 3/2
Plusy: Je to prima resort pro rodiny s dětmi.... Byli jsme 2 rok a pokud budou peníze příští rok, nepojedeme jinam.....

Najčastejšie otázky o zariadení Holiday Village Tatralandia Liptovský Mikuláš

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3