Navigovať do miesta
Family Resort
Lučivná č. 290
059 31 Lučivná
Turistický región
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Tatry, Prešovský kraj

Family Resort Lučivná

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Poprad, Lučivná
Navigovať do miesta
Family Resort
Lučivná č. 290
059 31 Lučivná
Turistický región
Vysoké Tatry, v Tatrách, Východné Slovensko, Tatry, Prešovský kraj

Popis hotela

Family Resort patrí k jednému z najväčších rodinných rezortov, ktorý vyrástol v podhorí Vysokých Tatier, v obci Lučivná. Ponúka ubytovanie v nových, moderných a priestorovo veľkých rodinných apartmánoch, vo Ville Smrek a Ville Borievka, s prvotriednym hotelovými službami. Ubytovaným hosťom je k dispozícii  wellness centrum, tri vyhrievané vonkajšie bazény so slanou vodou a teplotou 27°C, vonkajšia vírivka a oddychová zóna ako aj lehátka. V areáli rezortu s rozlohou až 47 ha s detským vonkajším parkom (15 000 m2) sa zabavia nielen malí, ale aj veľkí navštevníci, na ktorých tu čaká množstvo rôznych oddychových a zábavných zón a voľnočasových aktivít. Tí najmenší sa môžu tešiť na ihriská s preliezačkami, šmýkľavkami, trampolínami a hojdacími sieťami, a tí váčší sa zabavia aj na lanovke či na športoviskách pri  volejbale, futbale, tenise, basketbale, footgolfe či ping-pongu. Rezort pravidelne organizuje aj celotýždňový detský animačný program a rôzne aktivity a pohyb v nich prebudia fantáziu, kreativitu a tímový duch. Celý areál rezortu je situovaný v prírodnom prostredí lesoparku, v areáli kúpeľov, v ktorom sú okrem liečebných domov rozmiestnené novovybudované polyfunkčné ihriská napr: tenisové, plážové volejbalové, plážové nohejbalové, bedmintonové, streetbalové, petangové, floorbalové ako aj detské parky s kĺzačkami, hojdačkami, pieskoviskami, preliezkami, kolotočmi. Ďalej tu nájdeme aj spoločenské hry ako ruské kolky a šachové ihrisko a taktiež požičovňu bicyklov s možnosťou vyraziť na potulky okolím. Jednoducho jedinečný rezort, ktorý patrí medzi skutočnú slovenskú elitu a pýši sa nielen svojou rozlohou, ale aj rodinnou atmosférou, kvalitnými hotelovými a doplnkovými službam.

 

Obec Lučivná je jednou zo vstupných brán do Vysokých Tatier s unikátnym výhľadom na ich panorámu. Nachádzajú sa tu  kúpele s viac ako 140-ročnou históriou zamerané najmä na liečbu ochorenia horných dýchacích ciest u detí. Priamo v obci je lyžiarske stredisko Snowpark Lučivná a neďaleko ďalšie dve strediská, Lopušná dolina a Ski Tatry. Pýchou obce je však miestny kaštieľ so 17. storočia so zachovalým historickým parkom. Blízke okolie a samotné Vysoké Tatry ponúkajú bohaté možnosti výletov a aktívneho športového vyžitia. Na svoje si tu zaručene prídu všetci nadšenci prírody, vysokohorských túr, cyklistiky, lyžovania, milovníci histórie a kultúry, ale i aquaparkov. Jedinečnosť polohy umožňuje návštevníkom nespočetné aktivity a trávenie voľného času v ktoromkoľvek ročnom období.

Ubytovanie

Rezort poskytuje ubytovanie v nových, moderných a priestranných apartmánoch Villa Smrek a Villa Borievka s kapacitou 2 - 4 osoby. K vybaveniu apartmánov patrí spálňa, vlastné sociálne zariadenie (sprchový kút, toaleta, uteráky, župany), TV/SAT, WiFi, posedenie vo vstupnej hale (Villa Smrek) alebo obývacej miestnosti s rozkladacou pohovkou  (Villa Borievka) a rýchlovarná kanvica. Vo Ville Borievka je navyše na každom poschodí spoločná kuchyňa s pračkou, chladničkou, sporákom a základným kuchynským vybavením a vo Ville Smrek sa na každom poschodí nachádza je bezbariérová izba pre imobilných klientov.

Typy izieb

Apartmán vo Ville Smrek

priestranná spálňa, smart TV, bezplatné WiFi pripojenie, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, uteráky + župany, rýchlovarná kanvica

Apartmán vo Ville Borievka

priestranná spálňa, obývacia izba s rozkladacou pohovkou (vhodná ako prístelka pre 3 osobu), smart TV, bezplatné WiFi pripojenie, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, uteráky + župany, rýchlovarná kanvica

Stravovanie

V reštaurácii Taverna raňajky vo forme bohatého menu, obed a večera. V ponuke sú tradičné domáce a medzinárodné jedlá. Lahodnú kávičku alebo pohár vínka je možné si dopriať v kaviarni rezortu Bonsaj.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

Internet

V celom rezorte je bezplatné WiFi pripojenie na internet.

Zvieratá

Domáce zvieratá povolené za poplatok.

Check in/ Check out

14:00 hod. / 10:00 hod.Najčastejšie otázky o zariadení Family Resort Lučivná

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3