Navigovať do miesta
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
Turistický región
Nízke Tatry, Jasná, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovská Mara, Chopok Sever, Chopok

Demänová Rezort Liptovský Mikuláš

Obľúbené
Poloha Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
Zavolajte nám - 02 21 02 57 57
Počet zobrazení: 59154×

Akciové pobyty

Navigovať do miesta
Demänová Rezort
Demänová 584
031 01 Liptovský Mikuláš
Turistický región
Nízke Tatry, Jasná, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovská Mara, Chopok Sever, Chopok

O ZARIADENÍ

Ekologický Demänová Rezort v srdci Liptova, v Liptovskom Mikuláši, ponúka tri typy ubytovacích zariadení, luxusná chata, rodinný Apartmánový dom Limba a hotelový štýl apartmánov Apartmánový dom Pinea. Okrem ubytovania sú hosťom k dispozícii Funcentrum, Skicentrum, Kids Zone, reštaurácia, fitness a wellness. Vo Fun centre si malí, ale aj veľkí návštevníci užijú kopec zábavy na lezeckej stene, v bike parku, F1 simulátore, Jump zóne a v jednej z najväčších atrakcíí, 3D bludisku. Vo veľkom areáli sa o zábavu pre deti postarajú aj šmýkačky, hojdačky a preliezačky. Priamo v rezorte sa nachádza detský aquapark s 20 m bazénom, nafúkovacou guľou a džungľou plnou nafúkovacích a dvojitých jungle šmýkačiek a wellness centrum so saunami (fínska, parná a infrasauna), ochladzovacou kaďou, odpočivárňou a vonkajšou vírivkou s úžasným výhľadom na panorámu Tatier. Súčasťou wellnesu je aj fitness. V letnej sezóne poteší letné kino, obrovské nafukovacie plátno s výborným ozvučením na veľkej trávnatej ploche rezortu. Tí aktívnejší môžu využiť požičovňu športových potrieb, bicyklov a e-bikov. Jedinečný škandinávsky štýl ubytovania, prvotriedne komplexné služby, oddych vo wellness zóne aj s ponukou masáží, bohaté možnosti trávenia voľného času, to je jednoducho kombinácia pre všetky vekové kategórie, ale najmä pre rodiny s deťmi, páry a väčšie skupiny. V Demänová Rezorte si nájde každý to svoje pre tú najkrajšiu dovolenku.

Okolie ubytovania je skvelým štartovacím bodom na spoznávanie krás Liptova. V tesnej blízkosti sa nachádza aquapark Tatralandia, ZOO kontakt, veterný tunel Hurricane Factory i zábavný park Tatrapolis. Ak sa vyberiete na cykloturistiku, k dispozícii je v blízkosti niekoľko cyklotrás a v prípade vysokohorskej turistiky si stačí len vybrať – Západné Tatry, Nízke Tatry alebo Chočské Vrchy. V zimných mesiacoch je bonusom blízka zastávka bezplatného skibusu, ktorý jazdí priamo do strediska Jasná - Nízke Tatry. Toto miesto ponúka bohaté možnosti športových a rekreačných aktivít v každom ročnom období. Svojou strategickou polohou a vybavenosťou rezort poskytuje  maximálny komfort pre dovolenku na Liptove. Ubytovaným hosťom poskytuje rezort zľavy na rôzne vodné akcie či plavbu Loďou Mária na Liptovskej Mare.

UBYTOVANIE

Ubytovanie škandinavského typu v luxusnej DeLuxe chate a apartmánoch (Apartmánový dom Limba a Pinea). Z každého apartmánu je nádherný výhľad na panorámu Nízkych a Vysokých Tatier, zo severnej strany vidieť Kriváň a Vysoké Tatry, a z južnej strany Nízke Tatry a Chopok. Na prízemí Deluxe chaty sa nachádza plne zariadená kuchyňa s jedálenským sedením, obývačka s TV/SAT, sociálne zariadenie (sprchový kút, toaleta a privátna sauna). Na poschodí sú tri oddelené izby s možnosťou pridania prístelky a ďalšia kúpeľňa s vaňou a samostatnou toaletou. Apartmány v Limbe poskytujú veškerý komfort a je možné si vybrať od menej kapacitných až po luxusné lofty. Všetky apartmány máme zariadené kvalitnými materiálmi, majú plne vybavenú kuchyňu a veľkú jedáleň. V centre rezortu sa nachádza hotelový štýl Apartmánov Pinea. Každá izba má vlastnú menšiu terasu, ktorá poskytuje výhľad na krásnu okolitú prírodu a hory.


Chata Deluxe (kapacita 7 lôžok a 2 prístelky)

 • plne vybavená kuchyňa
 • fínska sauna a krbová pec
 • 3 parkovacie miesta strážené kamerovým systémom
 • 2 kúpeľne (1 sprchový kút a 1 vaňa, toaleta)
 • terasa s výhľadom na areál rezortu (8 m2)
 • káblová TV, telefón, WiFi pripojenie na internet
 • detská postieľka (je potrebné vopred vyžiadať)

Apartmánový dom Limba (rodinné apartmány pre 4 - 10 osôb)

 • vlastné vstupy z exteriéru
 • parkovanie priamo pri apartmánoch/ strážené kamerovým systémom
 • vlastná lyžiareň/kočikáreň
 • vlastná terasa
 • detská postieľka (je potrebné vopred vyžiadať)

Apartmánový dom Pinea (hotelový štýl apartmánov pre 1 - 10 osôb)

 • výťah a izby s rekuperáciou vzduchu
 • ski in ski out apartmány – v lyžiarkach rovno na svah
 • parkovanie v prízemí
 • vlastná lyžiareň/kočikáreň
 • vlastná terasa
 • detská postieľka (je potrebné vopred vyžiadať)

POLOHA

Demänová Rezort sa nachádza v krásnom regióne Liptova, v Liptovskom Mikuláši, 8 km od aquaparku Tatralandia, 9 km od vodnej nádrže Liptovská Mara, 4 km od rezortu je Demänovská ľadová jaskyňa a 7 km Demänovská jaskyňa slobody.

STRAVOVANIE

V štýlovo zariadenej reštaurácii Pinus s krbom v závislosti od zvoleného variantu sú v cene raňajky alebo polpenzia. K dispozícii je aj Coctail bar s krytou terasou s kachlovou pecou, alebo vonkajšie sedenie s bohatým výberom miešaných naápojov, špeciálnych alkonád či výberovej kávy Vero. Rezort má aj vlastnú pekáreň a obchod s tradičnými slovenskými špecialitami akými sú oštiepky, ťahaničky, ovčie alebo kravské zrejúce syry v bio kvalite a taktiež domáce medíky, vínka a mäsové špeciality, či vlastnoručne vyrábané kváskove chlebíky, bagetky a iné pečivo.

TYPY IZIEB

 • Apartmán Štandard (Apartmánový dom Pinea) (2 - 4 osoby)
  2x pevné lôžka, 2x prístelka (rozkladací gauč), 1 samostatná izba a obývačka s kuchynským kútom, kúpeľňa  (WC, sprchový kút), terasa s výhľadom (12,7 m2), káblová TV a telefón, WiFi

  Jednoposchodový partmán je ideálny pre dvoch alebo na letnú dovolenku aj pre štvorčlennú rodinku. Obývaciu izbu vieme pomyselne rozdeliť na dve menšie časti, obývačku a malú kuchynku so stolom pre štyri osoby. V rámci obývačky pohodlie poskytne veľký, pohodlný gauč, ktorý je možné rozložiť ako posteľ pre dve osoby. Zariadenie dopĺňa malý stolík a káblová televízia. V spálni je veľká manželská posteľ a ďalšie odkladacie priestory. Okrem postele a vybudovaných skriniek sa tu nachádza aj vchod na balkón, ktorý lemuje celú jednu stranu apartmánu a je priam stvorený na večerné posedenie pri vínku.
 • Apartmán View (Apartmánový dom Pinea) (2 - 4 osoby)
  2x pevné lôžka, 2x prístelka a rozkladací gauč, obývačka s kuchynským kútom, 1x kúpeľňa (WC, sprchový kút), balkón s výhľadom (6,3 m2), káblová TV a telefón, WiFi

  Mezonetový apartmán je rozdelený na dve poschodia. Pri vstupe na prvé poschodie sa nachádza obývacia miestnosť s TV, rozkladacím gaučom spojená s kuchynkou a kuchynským stolom. Dominantou prízemia menšia terasa s  krásny výhľadom na okolitú prírodu Demänovskej doliny a na panorámu Nízkych Tatier. Na druhom poschodí je menšia chodba, ktorá vedie ku priestrannej spálni s pohodlnou manželskou posteľou, štýlovou skriňou a malým pracovným stolíkom. Okrem spálne sa tu nachádza aj sociálne zariadenie (sprchový kútom, toaleta a menšia komora, ktorá je ideálna na uloženie kufrov, puzdier na lyže a snowboardy, i ďalšej batožiny.

 • Apartmán Plus (Apartmánový dom Pinea) (3 osoby)
  3x pevné lôžko alebo 2x pevné lôžko + 1x prístelka, kuchynský kút, 1x kúpeľňa (WC, 1 sprchový kút), terasa s výhľadom (6,17 m2), káblová TV a telefón, WiFi

  Jednoizbový apartmán škandinávskeho typu, v ktorom pri vstupe sú dvoje dvere, každé na jednej strane malej chodby. Jedny vedú do kúpeľne, druhé do komory, ktorú je možnévyužiť na odloženie batožiny, kufrov a prípadne púzdier z lyží alebo snowboardu. Ďalej sa vchádza do priestrannej a presvetlenej izby, ktorá v sebe ukrýva kuchynský kút, malé posedenie vo forme stolíka a stoličiek a manželskú posteľ. Dominantou celého apartmánu je menšia terasa, ktorá vďaka presklenej stene, dodáva dostatok denného svetla. Podľa dostupnosti sú k dispozícii dva typy apartmánov Plus. V izbe sa nachádzajú buď 3 pevné lôžka, alebo 2 pevné lôžka + 1 prístelka vo forme pohodlnej rozkladacej pohovky.

 • Apartmán Smart (Apartmánový dom Pinea) (2 alebo 4 osoby)
  2x lôžko bez prístelky, kuchynský kút, 1x kúpeľňa (WC, sprchový kút), terasa z výhľadom (5,95 m2), káblová TV a telefón, WiFi (možnosť prepojenia s vedľajším apartmánom spoločným balkónom)

  Apartmán zaujímavý kombináciou dreva s farebnými prvkami. Hneď vedľa dverí, po ľavej strane sa nachádza komora na odloženie kabátov a tašiek. Nasledujú druhé dvere vedúce do kúpeľne. V apartmáne je aj kuchynský kút, ideálny na prípravu nenáročných raňajok alebo malého občerstvenia a nakoniec priestranná miestnosť s mäkkou manželskou posteľou, stolíkom, stoličkami a káblovou televíziou. Dominantou celého apartmánu je menšia terasa, ktorá poskytuje nádherný výhľad na okolité hory Nízkych Tatier a krásnu prírodu Demänovskej doliny. Apartmán vhodný aj pre štvorčlenné rodiny po prepojení dvoch apartmánov tohto istého typu spoločnou terasou.

 • Apartmán Relax (Apartmánový dom Limba) (2 alebo 4 osoby)
  2x pevné lôžka, 2x prístelka (rozkladací gauč), 1 samostatná izba a obývačka s kuchynským kútom, kúpeľňa  (WC, sprchový kút), terasa s výhľadom (8 m2), káblová TV a telefón, WiFi

  Do apartmánu, ktorý je zariadený v škandinávskom štýle, sa vchádza cez malú terasu. V interiéri sa nachádza menšia chodbička na odloženie topánok a kabátov, za ňou je dominantná obývacia izba s pohodlným rozťahovacím gaučom a televíziou ako o plne zariadená kuchyňa s dotykovým sporákom. Z kuchyne vedie chodba dvoma smermi – do kúpeľne a do veľkej spálne.

 • Apartmán Comfort (Apartmánový dom Limba) (4 alebo 6 osoby)
  4x pevné lôžka, 2x prístelka (rozkladací gauč), 2 samostatné izby a obývačka s kuchynským kútom, 2 kúpeľne  (WC, sprchový kút, vaňa), terasa s výhľadom (16 m2), káblová TV a telefón, WiFi

  Do apartmánu sa vchádza cez väčšiu terasu a ďalej cez menšiu chodbičku do dominanty celého apartmánu, obývacej miestnosti s pohodlný rozkladací gauč, veľkým stolom, televíziou, telefónom a WiFi. Vedľa obývacej izby je plne vybavená kuchyňa. Súčasťou apartmánu sú dve spálne s manželskými posteľami a dve kúpeľne.

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

OD CENTRA

5000 m

DIEŤA ZADARMO

Do 2,99 rokov.

VYBAVENIE DEMÄNOVÁ REZORT LIPTOVSKÝ MIKULÁŠ

WELLNESS & SPA

 • Bazén vnútorný
 • Bazén vonkajší
 • Bazén pre deti
 • Tepidárium (oddychová zóna s lehátkami)
 • Ľadopád
 • Vírivá vaňa vnútorná - Jacuzzi
 • Bazén vonkajší (sezónne otvorený)
 • Aquapark
  Detský.
 • Kneippov kúpeľ - vodná cesta
 • Bazén s vodnými atriakciami
 • Bazén plavecký vonkajší

ŠPORT

 • Fitness centrum
 • Basketbal
 • Bedminton
 • Biliard
 • Lyžiarske stredisko
 • Stolný tenis
 • Cyklistika
 • Požičovňa bicyklov
 • Pešia turistika
 • Lyžovanie
 • Bežecké lyžovanie
 • Predaj skipasov
 • Lyžiarska škola

DETI

 • Detský kútik
 • Detské ihrisko vonkajšie
 • Detský animačný program
 • Detské stoličky v reštaurácii
 • Detská postieľka zadarmo
 • Babysitting - opatrovanie detí
 • Detský bazén
 • Dieťa zadarmo
  Do 2,99 rokov.
 • Prebaľovací pult

VYBAVENIE IZBY

 • Nefajčiarske izby
 • Rodinné izby
 • TV s plochou obrazovkou
 • TV so SAT programami
 • Výhľad
 • Balkón
 • Izby s manželskou posteľou
 • Izby s oddelenými lôžkami
 • Možnosť prístelky
 • Telefón
 • Kúpeľňa s WC
 • Chladnička
 • Kúpeľňa
 • Sušič vlasov
 • Župan
 • WC
 • Vaňa
 • Sprchovací kút

PARKOVANIE

 • Parkovisko zadarmo
 • Parkovisko monitorované kamerovým systémom
 • Parkovisko pri zariadení

INTERNET

 • Internet Wi-Fi v celom zariadení
 • Internet zadarmo

SLUŽBY

 • Lyžiareň, úschovňa lyží
 • Práčovňa
 • Animačný program
 • Kúpeľné a wellness centrum

EXTERIÉR

 • Terasa
 • Slnečná terasa

MASÁŽE

 • Masáže
 • Akupresúra - tlaková masáž
 • Anticelulitídna masáž
 • Aromatická masáž
 • Klasická masáž
 • Masáž a aromaterapia
 • Masáž lávovými kameňmi
 • Medová masáž
 • Povzbudzujúca a vyživujúca procedúra s riasmi
 • Reflexná masáž
 • Relaxačná masáž

KÚPELE - VODOLIEČBA

 • Kneipova vodoliečba (šľapací kúpeľ, vodná cesta)
 • Ľadové vedro
 • Vírivý kúpeľ
 • Whirlpool (jacuzzi)

JEDLO A NÁPOJE

 • Reštaurácia
 • Kuchyňa/ kuchynský kút
 • Bezlepková strava
 • Raňajky formou bufetu
 • Večera formou bufetu
 • Obed výber z jedálneho lístka
 • Večera výber z jedálneho lístka
 • Podávanie stravy
 • Bar
 • Á la carte reštaurácia
 • Vybavenie na grilovanie
 • Izbová služba

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP

 • Zariadenie nemá bezbariérový prístup

DOMÁCE ZVIERATÁ

 • Domáce zviera povolené

KONGRESY A ŠKOLENIA

 • Konferenčná sála
 • Kongresová sála

SAUNY

 • Ochladzovací bazén
 • Fínska sauna
 • Infrasauna
 • Parná sauna - aromaterapia
 • Sauny
 • Tepidárium

VYBAVENIE ĎALŠIE

 • Výťah
  V Apartmánovom dome Pinea.
 • Všetky priestory sú nefajčiarske
 • Klimatizácia v priestoroch
  V spoločných priestoroch / reštaurácie, konferenčná miestnosť.

NÁŠ NÁZOR NA ZARIADENIE
Nový rodinný rezort v nádhernom prostredí Liptova ponúka škandinávsky štýl ubytovania, prvotriedne služby, oddych vo wellness zóne a fitness ako i bohaté možnosti trávenia voľného času pre malých i veľkých návštevníkov. Skutočne ideálne miesto pre rodinnú dovolenku a pre väčšie skupiny ľudí.
PREČO SI VYBRAŤ TOTO ZARIADENIE
 • výborná poloha
 • komplexné služby
 • tri druhy ubytovania v škandinávskom štýle
 • wellness centrum, fitness
 • zábavný park, aquapark
 • bio jazierko
 • letné kino
 • Liptov region card, karta zliav
 • zľava na zapožičanie elektrobicyklov
 • chutná strava
 • vlastný obchod s biovýrobkami, zľava10,0Vynikajúce
Slovensko Marek - 10.2.2024
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 05.02 - 08.02.2024
Počet dospelých/detí: 2/0
9,0Vynikajúce
Slovensko Zdenka - 21.11.2023
10 Ubytovanie
10 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
7.5 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 17.11 - 19.11.2023
Počet dospelých/detí: 2/0
9,0Vynikajúce
Úžasný výlet supee počasie a veľmi nápomocní ľudia na recepcii Slovensko Tomáš - 24.6.2023
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 17.06 - 20.06.2023
Počet dospelých/detí: 2/2
10,0Vynikajúce
Výborné miesto pre relax. Slovensko Jana - 28.6.2022
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 22.06 - 26.06.2022
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: - lokalita, - nové a čisté apartmány, - bohaté raňajky, - vybavenie rezortu.
9,0Vynikajúce
Slovensko Sisa - 3.11.2021
10 Ubytovanie
5 Stravovanie
5 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 29.10 - 01.11.2021
Počet dospelých/detí: 2/2
10,0Vynikajúce
Super vikend s 1. rocnym babatkom Slovensko Matúš - 29.9.2021
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 25.09 - 27.09.2021
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Vzhladom na skutocnost ze sme boli ubytovani s babatkom bolo okolie velmi dobre vybavene (preliezky atd) + v restauracii Pinus sa je dobry detsky kutik. V cene bola aj lanovka na Chopok a pozicanie bicyklov takze sme o program mali postarane :)
9,0Vynikajúce
Vynikajuci pobyt pre rodinu s malym dietatom. Slovensko Tomáš - 24.9.2021
7.5 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
10 Čistota
7.5 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 06.09 - 10.09.2021
Počet dospelých/detí: 2/0
Plusy: Pekne ciste ubytovanie, detske ihrysko pre male deti. Vynikajuca strava. Vela doplnkovych aktivit. Dobra poloha na vylety.
Mínusy: Apartman orientovany na zapad sa cez den dokazal rychlo prehriat aj na 28 stupnov Po zapade slnka sa ale rychlo vyvetral.
8,0Vynikajúce
Slovensko Mária - 14.9.2021
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
7.5 Poloha
5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 09.09 - 12.09.2021
Počet dospelých/detí: 2/1
9,0Vynikajúce
Slovensko Daniela - 1.9.2021
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 23.08 - 26.08.2021
Počet dospelých/detí: 2/1
8,0Vynikajúce
Slovensko Lubomir - 31.8.2021
10 Ubytovanie
7.5 Stravovanie
7.5 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 26.08 - 29.08.2021
Počet dospelých/detí: 2/2
10,0Vynikajúce
Great place for families with kids Slovensko Eray Sali - 30.8.2021
10 Ubytovanie
10 Stravovanie
10 Personál
10 Čistota
10 Okolie
10 Poloha
10 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 23.08 - 26.08.2021
Počet dospelých/detí: 2/1
Plusy: If you have the option buy the version with the half board, it is well worth it :)

Najčastejšie otázky o zariadení Demänová Rezort Liptovský Mikuláš

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3