Turistický región
Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Západné Tatry, Žiarska dolina
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Zábavný park Liptov

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
Obľúbené

Centrum zábavy pre deti v Liptovskom Mikuláši, časť Vitálišovce. Pod šírym nebom tu na ploche 25 000 m2 čaká na malých návštevníkov množstvo zábavných, ale aj športovo-adrenalínových atrakcií akými sú Paintballové ihrisko, Štvorkolkové trate, Horolezecká stena, Traverz, obrovská guľa Zorbing trať, Bazén pre aquazorbing, Bludisko v životnej veľkosti, Jazierko, Detská lanová dráha a Mini ZOO. A okrem toho aj množstvo zvieratiek, s ktorými sa deti môžu aj hrať.Tí väčší návstevníci môžu zatiaľ relaxovať pri chytaní rýb v rybníčku, alebo nájsť cestu z labyrintu v životnej veľkosti. Ďalej sú tu pre záujemcov pripravené aj zábavné hry a súťaže zamerané na všestranný rozvoj osobnosti a budovanie tímovej spolupráce. Medzi najväčšie lákadlá zábavného parku však patrí paintballové ihrisko a dve štvorkolkové trate.

Počas letných prázdnin ponúka zábavný park aj možnosť denného letného tábora s množstvom hier a zábavy, s originálnym športovým a animačným programom. V priebehu 5-tich dní čaká na detí v dennom tábore jazda na detskej terénnej štvorkolke a Buggy, streľba z luku a kuše, detská lanová dráha a lezecká stena, aquazorbing, obria nafukovacia šmýkačka MaxiSlid, skákací hrad, škola varenia, tvorivé dielne, loptové hry a súťažné a nesúťažné aktivity.

Zábavný park je ideálnym miestom pre organizovanie športových hier, firemných eventov či teambildingových aktivít. Je otvorený v mesiacoch júl - august. Viac informácií o cenách a otváracej dobe nájdete TU.Najčastejšie otázky o atrakcii Zábavný park Liptov

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3