Zábavný park Liptov

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš

Centrum zábavy pre deti v Liptovskom Mikuláši, časť Vitálišovce. Pod šírym nebom tu na ploche 25 000 m2 čaká na malých návštevníkov množstvo zábavných, ale aj športovo-adrenalínových atrakcií akými sú Paintballové ihrisko, Štvorkolkové trate, Horolezecká stena, Traverz, obrovská guľa Zorbing trať, Bazén pre aquazorbing, Bludisko v životnej veľkosti, Jazierko, Detská lanová dráha a Mini ZOO. A okrem toho aj množstvo zvieratiek, s ktorými sa deti môžu aj hrať.Tí väčší návstevníci môžu zatiaľ relaxovať pri chytaní rýb v rybníčku, alebo nájsť cestu z labyrintu v životnej veľkosti. Ďalej sú tu pre záujemcov pripravené aj zábavné hry a súťaže zamerané na všestranný rozvoj osobnosti a budovanie tímovej spolupráce. Medzi najväčšie lákadlá zábavného parku však patrí paintballové ihrisko a dve štvorkolkové trate.

Počas letných prázdnin ponúka zábavný park aj možnosť denného letného tábora s množstvom hier a zábavy, s originálnym športovým a animačným programom. V priebehu 5-tich dní čaká na detí v dennom tábore jazda na detskej terénnej štvorkolke a Buggy, streľba z luku a kuše, detská lanová dráha a lezecká stena, aquazorbing, obria nafukovacia šmýkačka MaxiSlid, skákací hrad, škola varenia, tvorivé dielne, loptové hry a súťažné a nesúťažné aktivity.

Zábavný park je ideálnym miestom pre organizovanie športových hier, firemných eventov či teambildingových aktivít. Je otvorený v mesiacoch júl - august. Viac informácií o cenách a otváracej dobe nájdete TU.Najčastejšie otázky o atrakcii Zábavný park Liptov

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3