Turistický región
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Pohronie, Štiavnické vrchy, Vtáčnik, Žiarska kotlina, Kremnické vrchy

Vodný raj Vyhne

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Žiar nad Hronom, Vyhne

Aquapark s celoročnou prevádzkou sa nachádza v krásnom prostredí Štiavnických vrchov, v obci Vyhne, na území, ktoré  je odpradávna známe svojimi termálnymi a liečivými prameňmi.

Vonkajšiu časť vodného parku tvorí viacúčelový bazén, ktorý je rozdelený na neplaveckú relaxačnú časť s vodnými atrakciami, dve priestranné plavecké časti a jednu potápačskú komoru. Viacúčelový bazén sa plní prírodnou termálnou vodou, ktorej teplota pri zdroji je 36,5 - 37°C. Neplavecká i plavecká majú rovnakú teplotu 29 – 30°C. Pre deti je pripravený neplavecký toboganový bazén a detský bazén s teplotou vody 29 - 30°C. Viacúčelový bazén je v prevádzke v hlavnej letnej sezóne, ktorá trvá od mája do septembra. V mimosezóne, od septembra do mája, je v prevádzke vnútorný výplavový bazén s perličkami a jacuzzi, s celoročným výplavom do exteriéru. Výplavový bazén s vodnými atrakciami – hydromasážne lavice, tzv. perličky, protiprúd a jacuzzi má  teplotu vody 36°C. V areáli športovo-relaxačného centra sú ďalej v ponuke aj široká škála masáží, bowling s dvoma dráhami, pin-pong a squash.

Bez ohľadu na počasie, či ročné obdobie, je v relaxačno-športovom centre Vodný raj Vyhne k dispozícii celý rad wellness služieb a možností na športové vyžitie, príjemný relax a oddych. V blízkosti vodného parku sa nachádzajú aj cyklistické trasy a značené turistické chodníky rôznej dĺžky a náročnosti.

Pre viac info o cenách vstupov a služieb do vodného parku pozri TU a náš tip na ubytovanie viď TU.Najčastejšie otázky o atrakcii Vodný raj Vyhne

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3