Turistický región
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Pohronie, Štiavnické vrchy, Vtáčnik, Žiarska kotlina, Kremnické vrchy
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Vodný raj Vyhne

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Žiar nad Hronom, Vyhne
Obľúbené

Aquapark s celoročnou prevádzkou sa nachádza v krásnom prostredí Štiavnických vrchov, v obci Vyhne, na území, ktoré  je odpradávna známe svojimi termálnymi a liečivými prameňmi.

Vonkajšiu časť vodného parku tvorí viacúčelový bazén, ktorý je rozdelený na neplaveckú relaxačnú časť s vodnými atrakciami, dve priestranné plavecké časti a jednu potápačskú komoru. Viacúčelový bazén sa plní prírodnou termálnou vodou, ktorej teplota pri zdroji je 36,5 - 37°C. Neplavecká i plavecká majú rovnakú teplotu 29 – 30°C. Pre deti je pripravený neplavecký toboganový bazén a detský bazén s teplotou vody 29 - 30°C. Viacúčelový bazén je v prevádzke v hlavnej letnej sezóne, ktorá trvá od mája do septembra. V mimosezóne, od septembra do mája, je v prevádzke vnútorný výplavový bazén s perličkami a jacuzzi, s celoročným výplavom do exteriéru. Výplavový bazén s vodnými atrakciami – hydromasážne lavice, tzv. perličky, protiprúd a jacuzzi má  teplotu vody 36°C. V areáli športovo-relaxačného centra sú ďalej v ponuke aj široká škála masáží, bowling s dvoma dráhami, pin-pong a squash.

Bez ohľadu na počasie, či ročné obdobie, je v relaxačno-športovom centre Vodný raj Vyhne k dispozícii celý rad wellness služieb a možností na športové vyžitie, príjemný relax a oddych. V blízkosti vodného parku sa nachádzajú aj cyklistické trasy a značené turistické chodníky rôznej dĺžky a náročnosti.

Pre viac info o cenách vstupov a služieb do vodného parku pozri TU a náš tip na ubytovanie viď TU.Najčastejšie otázky o atrakcii Vodný raj Vyhne

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3