Termálne kúpalisko Komárno

Poloha
Západné Slovensko, Nitriansky kraj, Komárno, Komárno

Široká ponuka bazénov, atrakcií a relaxu v Komárne. Termálna voda vnútorných aj vybraných vonkajších bazénov kúpaliska je svojím zložením porovnateľná s priaznivými účinkami termálnej vody v Bardejovských kúpeľoch. Minerály obsiahnuté vo vode majú liečivé účinky na kĺbové, reumatické aj ženské choroby.

Bazény, ktoré obklopuje prevažne trávnatá plocha, sú rozdelené na relaxačno-liečivé, plavecké a bazén pre detského návštevníka. V prevádzke je 7 bazénov - najväčší plavecký bazén Castiglione s teplotou vody 24 - 28°C, stredný výukový bazén Castigliones s teplotou vody 24 - 29°C, neplavecký (rekreačný) bazén s teplotou vody 25 - 30°C, detský bazén pre najmenších s teplotou vody 28 - 30°C, oddychový sedací bazén vonkajší 1 a 2 s teplotou vody 36 - 40°C, bazén s mobilným prestrešením s teplotou vody 37 - 40°C využívaný celoročne a vnútorný oddychový sedací bazén vo vnúorných priestoroch kúpaliska, ktorej teplota sa pohybuje v rozmedzí 38 - 40°C. Relaxovať a oddychovať je možné aj vo fínskej saune s ochladzovacím bazénom a kapacitou až do 20 osôb. V hlavnej budove kúpaliska  je možné využiť aj ďalšie doplnkové služby ako sú masáž, pedikúru aj manikúru, zubná technika.

Areál termálneho kúpaliska disponuje aj širokým výberom zábavných atrakcií a na svoje si tu prídu veľkí aj malí, aktívni ale aj tí pasívnejší športovci. Nachádzajú sa tu: Tobogány, Šmýkalka sloník, Šmýkalka dúha, Vodné delá, Vodný hrýb, Plážový volejbal, Stolný tenis, Skákací hrad so šmyklavkou, Drevený vláčik pre najmenšie deti, Gigantický šach, Preliezky. Návštevnívi majú  možnosť občerstviť v bufetoch so širokým sortimentom a bohatou ponukou ako napr. gyros, lángoš, hranolky, zmrzlina, cukrová vata a pod. Viac info o cenníku ako aj ďalších poplatkoch pozri TU.Najčastejšie otázky o atrakcii Termálne kúpalisko Komárno

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.