Ranč pri Žiline

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Kysucké Nové Mesto, Snežnica

Rekreačno-oddychové zariadenie v Brodne, cca 5 km od Žiliny v malebnom prostredí Kysuckej Vrchoviny, ponúka pre rodiny s deťmi viaceré atrakcie. Nachádza sa tu ZOO zverinec s množstvom zvierat ako sú kone, poníky, somáriky, kozičky, ovečky, zajačiky, prasiatka, morské prasiatka, kravičky, teliatka, býky, ale vo výbehoch aj vlky, výra skalného, krkavca čierneho, papagáje, bažanty, holuby, pávy, sliepky, kačky, ryby, no sú tu aj exotické zvieratá ako levy, tigre, opice a lamy.

V areáli ranča je návštevníkom k dispozícii aj štýlová reštauráca v loveckom a westernovom štýle ponúkajúca miestne špeciality denne v čase 08.00 - 21.00 hod. V reštaurácii sa nachádza plazmová televízia, detský kútik, stolový futbal, tanečný parket. V záhradnej reštaurácii môžu deti využiť zadarmo loďkové hojdačky, detské točité manéže, trampolíny, domček na stračej nôžke a ďalšie atrakcie.  Deti i dospelí si tu môžu zahrať aj badminton, alebo si zaskákať na trampolínach v jumparéne, či v nafukovacom mega parku, jedinom na Slovensku.

Celoročne, každú sobotu sa v areáli konajú Poľské trhy, na ktorých je možné nakúpiť rôzny tovar za výhodné ceny. Trhy sa konajú v čase 07:00 - 13:00 hod.

V letnej sezóne je ZOO otvorená v čase 08:30 - 19:00 hod. V prípade nepriaznivého počasia je potrebné otváracie hodiny overiť na telefónnom čísle +421 041 596 24 20. Cenník.Najčastejšie otázky o atrakcii Ranč pri Žiline

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3