Turistický región
Malá Fatra, Horné Považie, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Považie, Súľovské vrchy
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Plte na Váhu Strečno

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Žilina, Strečno
Obľúbené

Pomerne skúsená pltnícka a raftingová skupina nadšencov tohto zaujímavého spôsobu plavenia sa po rieke ponúka svoje služby turistom už od roku 1999. Plavby sa vykonávajú na pltiach s typovým označením Strečno a s pltníkmi oblečenými v krojoch.

Návštevníci sa počas plavby zoznámia s neobyčajným množstvom kultúrnych, historických, prírodných a technických zaujímavostí, ktoré poskytuje 7 km splavovaného úseku rieky Váh. Táto časť Váhu je turisticky veľmi zaujímavá pre veľa adrenalínových zákrut. Na spestrenie ponuky atrakcie, ale aj všeobecne na spríjemnenie návštevy tejto časti Slovenska, ponúka spoločnosť aj zaujímavý doplnkový program - piknik, hudobný program počas splavu ev. program podľa požiadaviek klienta. Miestom prvého kontaktu s návštevníkmi je Gazdovský dom zariadený v tradičnom štýle, ktorý ponúka tiež občerstvenie a nápoje.

Veľký záujem klientely z celého sveta, ich spokojnosť, priaznivé ohlasy a profesionálne zvládnutie celého spektra služieb v rámci tejto nezvyčajnej ponuky s typickými slovenskými prvkami, sú predpokladom, že aj Vy si užijete túto adrenalínovú atrakciu. Objednávky sa prijímajú emailom alebo telefonicky.Najčastejšie otázky o atrakcii Plte na Váhu Strečno

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3