Golfové ihrisko, Penati Golf Resort Senica

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Senica, Šajdíkove Humence

Najväčší golfový areál na Slovensku situovaný v prekrásnom prostredí Malých Karpát uprostred voňavých borovicových lesov a unikátnych piesočných dún, len 6 km od mesta Senica. Patrí medzi najlepšie európske ihriská „The World of Leading Golf“ a ako jediný zo Slovenska je uvedený v rebríčku najlepších ihrísk kontinentálnej Európy „TOP 100 GOLF COURSES OF CONTINENTAL EUROPE“. V Penati Golf Resorte je aj najdlhšia golfová sezóna a to od skorej jari až do neskorej jesene a to vďaka piesočnému podložiu, ktoré rýchlo a efektívne absorbuje dažďovú vodu.

Nachádzajú sa tu dve kvalitatívne rovnocenné 18-jamkové ihriská s rozlohou 217 ha Legend a Heritage. 18-jamkové golfové ihrisko je vybudované podľa projektu spoločnosti Nicklaus Design, ktorá patrí k dizajnérskej špičke v tejto oblasti. Milovníci golfu tu nájdu aj najdlhšiu jamku v Európe, 712 m dlhú, číslo 15 s 11 odpadliskami. Nie menej zujímavou je aj 18. jamka v závere hry, ktorá je najužšou jamkou ihriska v prostredí prekrásneho ostrovného greenu.

Súčasťou areálu je reštaurácia, ubytovanie v moderných vilkách pri jazere priamo v rezorte alebo v štýlových apartmánoch v tesnej blízkosti golfového areálu, možnosť požičania bicyklov, člnkov, vodných bicyklov a športových potrieb. A neoddeliteľnou súčasťou rezortu je samozrejme golfová akadémia, ktorá má za úlohu pozdvihnúť záujem o golf u nových začínajúcich hráčov a skvalitniť hernú úroveň existujúcich golfistov, a ktorá je zastrešovaná kvalitnými a skúsenými trénermi. Rezervácia Tee Time.Najčastejšie otázky o atrakcii Golfové ihrisko, Penati Golf Resort Senica

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3