Turistický región
Nízke Tatry, Jasná, Liptov, v Tatrách, Severné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovská Mara, Chopok Sever, Chopok
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Zábavné centrum Paradox

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Mikuláš
Obľúbené

Centrum so zábavnými atrakciami v Liptovskom Mikuláši. Ponúka návštevníkom ponoriť sa do nových svetov a stráviť niekoľko minút za hranicami všednosti prostredníctvom virtuálnej reality a vďaka headsetu od Oculus Rift. Kto túži zajazdiť si na športovom aute, vžiť sa do kože automobilového pretekára, tak v Paradoxe je to reálne. Stačí si zobrať kamarátov alebo rodinu, zarezervovať si termín a potom už len dupnúť na plyn a spraviť si preteky.

Pre návštevníkov, ktorí chcú tímové dobrodružstvo a spoluprácu, sú k dispozícii escape rooms Prípad Sherlocka Holmesa, Útek z väzenia a Záhada stratenej ponorky. Tím 2 - 5 ľudí  v stanovenom čase 60 minút musí vyriešiť sériu hlavolamov, hádaniek a záhad, ktoré vedú k nájdeniu spôsobu ako uniknúť z miestnosti. A ako prvý a jediný na Slovensku prináša Paradox aj možnosť v priebehu 30 minút si vyskúšať unikovú miestnosť, mini escape room Telefónna búdka, ktorá je určená len pre jednu osobu.

Súčasťou centra je aj bar, kde je možné si posedieť pri kávičke alebo zdravom smoothies a zdielať spoločne s priateľmi zážitky nadobudnuté pri hre v escape rooms. Paradox je ideálnym miestom aj pre teambuildingové akcie a pre budovanie tímu mimo pracoviska a navyše so skvelým zážitkom. Online rezervácia.Najčastejšie otázky o atrakcii Zábavné centrum Paradox

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3