Turistický región
Stredné Slovensko, Západné Slovensko, Horná Nitra, Vtáčnik, Strážovské vrchy, Ponitrie, Trenčiansky kraj
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Mysterium Bojnice

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza, Bojnice
Obľúbené

Únikové hry sú zábavné logické tímové hry pre ľudí rôzneho veku. Je to jeden zo skvelých spôsobov, ako zbierať spoločné zážitky, zabaviť sa, utužiť kolektív či precvičiť komunikáciu a logiku. Mysterium, časom aj návštevníkmi osvedčený bojnický podnik na zážitky, ponúka 3 tajuplné vnútorné únikové hry, tzv. escape rooms, a 2 vonkajšie únikové hry s mobilnou aplikáciou. Všetky hry sú vhodné ako pre slovenských, tak aj zahraničných návštevníkov mesta.

Vonkajšie hry – outdoor escape games

Vonkajšie hry sú nielen zaujímavý spôsob tímovej zábavy, ale súčasne netradičná cesta zoznamovania sa s historickými zaujímavosťami mestečka Bojnice. Hry Bojnická veštica či William Brown vás prenesú do 17. a 18. storočia. Rezervácia nie je potrebná, stačí si stiahnuť aplikáciu Hunter Games a objednať hru online. Viac informácií na https://www.mysterium.sk/zazitkove-hry.

Vnútorné hry – escape rooms

Cieľom hry je dostať sa von z uzamknutej miestnosti v časovom limite, a to pomocou objavovania indícií, spájania symbolov či odomykania zámkov. Témy vnútorných únikových hier sú z oblasti mystickej stredovekej alchýmie (hra Alchymista a Rád modrej ruže) či čarovného obdobia začiatku 20.storočia (hra Salónik). Na každú vnútornú hru máte 60 min. Dostanete sa von? Na vnútorné hry je potrebné spraviť si rezerváciu prostredníctvom online rezervačného systému.

Hry sú vhodné pre pre skupiny 3 - 6 ľudí vo veku od 11 - 99+ rokov.  Mystérium, ktoré bolo otvorené v roku 2015 má za sebou už stovky hier a podarilo sa mu rozšíriť nie len repertoár hier, ale aj doplnkové a zážitkové aktivity. Navštevujú ho vo veľkom nielen skupiny z blízkeho okolia a regiónu, ale aj z ďalších slovenských miest, a nechýbajú ani zahraniční hostia. 

Všetky hry je možné hrať celoročne. Parkovanie v centre Bojníc je spoplatnené. Odporúčané parkovanie je na parkovisku za mestským úradom. Viac informácií o hrách či ďalších zážitkových programoch vrátane cenníku nájdete TU.Najčastejšie otázky o atrakcii Mysterium Bojnice

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3