Motokáry Slovakia Ring

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Dunajská Streda, Orechová Potôň

Slovenské motokárové centrum v Orechovej Potôni vybudované pod záštitou Slovenskej asociácie motoristického športu (SAMŠ) predstavuje špičkové stredisko s licenciou CIK FIA pre organizovanie národných a medzinárodných motokárových podujatí. Vonkajšia motokárová (umelo osvetlená) trať s dĺžkou 1172 m a šírkou 7 m ponúka 5 variantov jazdenia a plnohodnotného využitia. Jazdí sa v protismere hodinových ručičiek a sú možné 2 varianty súbežného jazdenia (malé okruhy).

 V ponuke sú dve 15 min. jazdy pre osoby od 15 rokov a v prípade záujmu je možné si zapožičať aj dvojmotokáru alebo motokáru upravenú pre deti do 7 rokov. Vo vybraných dňoch možnosť testovania aj vlastných motokár.

Súčasťou komplexu je paddock, dvojposchodová budova riadiaceho strediska, občerstvenie s vyhliadkovou terasou, zdravotnícke stredisko, administratívne a školiace priestory či technické a prevádzkové priestory. Motokáry sú základnou školou budúcich automobilových pretekárov a v spojení so SAMŠ ponúkajú nový komplex zázemie pre výchovu mladých talentov. Pre viac info o cenách jázd, kurzoch, permanentkách pozri TU.Najčastejšie otázky o atrakcii Motokáry Slovakia Ring

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3