Katamarany loď MARA Vyhliadkové plavby

Poloha
Stredné Slovensko, Žilinský kraj, Liptovský Mikuláš, Liptovský Trnovec

Liptovská Mara sa počas letných mesiacov stáva obľúbeným miestom trávenia voľných chvíľ a dovoleniek. A preto ak dovolenkujete na Liptove, urobte si výlet na Liptovskú Maru, ktorá ponúka úžasné vyhliadkové plavby loďou po Liptovskej Mare. Na výber sú:

Pravidelné okružné plavby na lodi MARA s kapacitou do 24 osôb na na trase Trnovec, Dechtáre, Marský kostolík, Havránok a späť, ktorá premáva v pravidelných intervaloch. Plavby sú vhodné pre všetky vekové kategórie a najmä pre rodiny s deťmi. Samotná plavba trvá 1 hodinu, nalodenie a vylodenie 15 minút. Okružné plavby sú dostupné v mesiaci jún každý víkend a počas letných prázdnin denne.

Možnosť prenájmu celej lode, katamaránu, s kapitánom. Katamaran s kapacitou 12 osôb, je otvorená motorová loď s rozmermi 8m x 2,5m, riadená pomocou volantu. Je vybavená plátenou strieškou, čalunenými sedačkami, rádiom s CD prehrávačom, rebríkom pre nastupovanie z vody a stolčekom s držiakmi na nápoje. Vhodné najmä pre uzavreté skupiny, firemné akcie, narodeninové párty, rybolov a pod.

Príjemným spestrením pobytu na Liptove sú aj vyhliadkové dobrodružné plavby loďou MARA spojené so zastávkou a možnosťou ochutnávky liptovských špecialít priamo na brehu Liptovskej Mary, kúpaním z lode, romantická plavba s fľašou sektu, alebo piknik na vode a pod.

Predajné miesto sa nachádza v strede parkoviska plážového kúpaliska Liptovský Trnovec, kde je umiestnený karavan označený logom a fotografiami z plavieb. Odchody a ceny.Najčastejšie otázky o atrakcii Katamarany loď MARA Vyhliadkové plavby

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3