Turistický región
Stredné Slovensko, Západné Slovensko, Horná Nitra, Vtáčnik, Strážovské vrchy, Ponitrie, Trenčiansky kraj

Golfové ihrisko, Golfový klub Bojnice

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza, Sebedražie

Podhorské 9-jamkové ihrisko s prvkami škótskeho golfu neďaleko mesta Prievidza v obci Sebedražie. Má rozlohu 25 ha a je situované do terénu s celkovým prevýšením 50 m. Golfové ihrisko s parom 35 je dlhé 2560 m a spolu s golfovým tréningovým centrom vytvára predpoklady pre samostatnú hru i nerušený tréning súčasne.

K dispozícii je aj 6-jamková akadémia. Jednotlivé hracie dráhy s dĺžkou 80 - 140 m sú zakomponované do svahovitého terénu a umožňujú výborný tréning krátkej hry zo všetkých pozícií (rovina, svah dole, svah hore, hra po vrstevnici z oboch strán). Odpaliská majú umelý povrch. Súčasťou tréningového ihriska je samostatný putting green a chipping green s pieskovými prekážkami. Driving range s dĺžkou 200 m je situovaný do protisvahu. Golfové tréningové centrum ponúka aj jedinečný 18-jamkový tvarovaný putting green s rozlohou 1400 m2 určený na tréning pocitových patov na nerovnom jamkovisku. Pre deti, začiatočníkov aj pokročilých, je určený denný tábor. Deťom sa venuje tím golfových profesionálov a animátoriek, ktorí si pre ne pripravujú dni nabité športom a zábavou.

Stráviť príjemné chvíle je možné v jedinečnom prírodnom prostredí, v areáli Rybníky & Grill. Od mája do októbra areál ponúka možnosť ochutnať čerstvé pečené pstruhy, zachytať si ryby aj bez rybárskeho povolenia, posedieť si pri ohni v megalitickom ohnisku, zahrať si i minigolf, navštíviť pirátsku loď s občerstvením, vidieť originálne kamenné a drevené diela popredných slovenských umelcov v galérii pod holým nebom a veľa ďalších zaujímavých atrakcií.

Cenník golfového ihriska.


Najčastejšie otázky o atrakcii Golfové ihrisko, Golfový klub Bojnice

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3