Turistický región
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Bratislavský kraj, Slnečné Senecké jazerá
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Golfový areál Green Resort Borša

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Senec, Hrubá Borša
Obľúbené

Golfový areál v obci Hrubá Borša, vzdialený od mesta Senec cca 9 km. 18-jamkové ihrisko golfového areálu, ktorého projektantmi sú architekt Martin Munka a Dávid Záleský, je otvorené od 10. augusta 2014. Väčšina ihriska sa ťahá po typickej juhoslovenskej rovine. Široké Fairwaye so špičkovou kvalitou trávy sú krásne tvarované do zaujímavých obrazcov prerušovaných bunkrami či vodnými hladinami. Posledný vzhľad dráham i greenom udal medzinárodne uznávaný šejper Angličan Chris Horn. Dopadové zóny sú široké 70 - 80 m, celková dĺžka ihriska je však 6 691 m z čiernych, 6 254 m z bielych, 5 711 zo žltých, 5 269 z modrých a 4 677 m z červených odpalísk. Ihrisko je dokonale pripravené aj na hru profesionálov a na organizovanie prestížnych a majstrovských súťaží.

Súčasťou areálu sú ďalej golfové ihrisko pre verejnosť a driving range. 9-jamkové verejné ihrisko bolo otvorené v roku 2013. Ponúka možnosť hry a tréningu na krátku vzdialenosť s vodnými prekážkami a pieskovými bunkrami. V krytej budove driving rangu je vybudovaných 17 osvetlených odpalísk s umelou odpalovacou rohožou, ktoré sú skvelou voľbou pri daždivom počasí. Počas golfovej sezóny sa hrá z trávnatých odpalísk, kde je kapacita tréningovej plochy 25 odpalísk. Tréningové zázemie pre hráčov tu tvoria: driving range s dĺžkou 250 m, putting green s rozlohou 800 m2, chipping green s rozlohou 2 500 m2 a cvičný pieskový bunk.

V priestoroch klubového domu je reštaurácia 19th Hole Restaurant s letnou terasou priamo na jazere, v ktorej výborná moderná medzinárodná kuchyňa v kombinácii s miestnymi špecialitami zo surovín z okolitých fariem a polí dáva príležitosť vychutnať si príjemné prostredie golfového areálu. K dispozícii je aj profesionálna golfová predajňa Golf Universe, ktorá zabezpečuje ponuku gofového tovaru na recepcii v club house, nabíjanie elektromobilov na parkovisku pred club housom a klasické umývanie áut v Royal Car Was umyvárni.Najčastejšie otázky o atrakcii Golfový areál Green Resort Borša

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3