Golf Tále, golfové ihrisko Gray Bear

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Brezno, Horná Lehota

Prvé 18-jamkové majstrovské ihrisko v Nízkych Tatrách, v známom rekreačnom stredisku Tále. Golfové centrum sa rozlieha na ploche cca 60 ha. Ihrisko s dĺžkou 6296 m je prehľadné, všetky jamky sú korektné a par ihriska je 71. Odpaliská sú v malej vzdialenosti od grínov, ktoré svojrázne kopírujú terén a typicky tvrdé hracie povrchy sú pokryté zmesou kostravy, trávy akú je možné nájsť na ihriskách British Open v Škótsku. 

V auguste 2014 bola otvorená 9-jamková golfová akadémia Little Bear určená pre začínajúcich golfistov pod vedením skúsených trénerov. Zaujemcovia o golf si môžu vyskúšať a zoznámiť sa s golfom za veľmi prijateľných podmienok a skúsení golfisti si zasa môžu zdokonaliť krátku hru. Súčasťou golfovej akadémie sú tréningové plochy: chipping a putting green. Zaujímavosťou je, že akadémia sa môže hrať z dvoch smerov t.j. aj v reverznom smere, koncept je prvým a jediným svojho druhu na Slovensku. Gray Bear pravidelne organizuje aj dennú akadémiu a pobytový tábor počas letných prázdnin. Každý deň v čase 20:00 – 24:00 hod. je možnosť hrať aj nočný golf a v dňoch piatok a sobota je akadémia automaticky osvetlená. K dispozícii aj Golfshop so širokým golfovým sortimentom.

Golfový rezort je posadený do krásnej prírody a dominantou golfového ihriska sú korytá potokov, mohutné dreviny a skalnaté balvany. Pre viac informácií navštívte domovskú web stránku Golf Tále.


Najčastejšie otázky o atrakcii Golf Tále, golfové ihrisko Gray Bear

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3