Turistický región
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Považie, Malé Karpaty, Považský Inovec, Sĺňava
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Golfové ihrisko Piešťany

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany
Obľúbené

Kvalitné a fyzicky nenáročné 9-jamkové golfové ihrisko so storočnou históriou v centre Piešťan. Návštevníkom ihriska je dispozícií golfová akadémia s 250 m cvičnou lúkou, tréningové jamkovisko na patovanie a čipovanie a to pod vedením profesionálnych trénerov, chipping green, putting green a driving range, zimné Indoor s Golfblaster 3D simulátorom.

Ihrisko je dostupné skoro počas celej sezóny, v prípade zlého počasia a v zimnom období možnosť neobmedzenej hry v tréningovom centre Hotela Grand (golfový simulátor, 3 podložky, puttovací green). Pre záujemcov o tento nádherný šport možnosť niekoľkých typov klubového členstva v Golf & Country Clubu. V areáli je výborná reštaurácia, kaviareň, detský kútik a v prípade záujmu aj možnosť ubytovania. Členovia klubu plánujú do budúcnosti pre návštevníkov kúpeľov zrekonštruovať chodník vedúci od kúpaliska Eva ku golfovému ihrisku. Chodník budú lemovať lavičky s ich príbehmi a víziami.

Termín je možné si rezervovať na čísle +421 907 821 374 alebo mailom recepcia@golfpiestany.sk. Pre návštevníkov Golf & Country Clubu je zabezpečené spoplatnené parkovanie v areáli Kúpeľného ostrova, no pri položkách, ktoré sú v cenníku označené symbolom p je parkovanie zadarmo. Cenník golfového ihriska.


Najčastejšie otázky o atrakcii Golfové ihrisko Piešťany

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3