Golfové ihrisko Piešťany

Poloha
Západné Slovensko, Trnavský kraj, Piešťany, Piešťany

Kvalitné a fyzicky nenáročné 9-jamkové golfové ihrisko so storočnou históriou v centre Piešťan. Návštevníkom ihriska je dispozícií golfová akadémia s 250 m cvičnou lúkou, tréningové jamkovisko na patovanie a čipovanie a to pod vedením profesionálnych trénerov, chipping green, putting green a driving range, zimné Indoor s Golfblaster 3D simulátorom.

Ihrisko je dostupné skoro počas celej sezóny, v prípade zlého počasia a v zimnom období možnosť neobmedzenej hry v tréningovom centre Hotela Grand (golfový simulátor, 3 podložky, puttovací green). Pre záujemcov o tento nádherný šport možnosť niekoľkých typov klubového členstva v Golf & Country Clubu. V areáli je výborná reštaurácia, kaviareň, detský kútik a v prípade záujmu aj možnosť ubytovania. Členovia klubu plánujú do budúcnosti pre návštevníkov kúpeľov zrekonštruovať chodník vedúci od kúpaliska Eva ku golfovému ihrisku. Chodník budú lemovať lavičky s ich príbehmi a víziami.

Termín je možné si rezervovať na čísle +421 907 821 374 alebo mailom recepcia@golfpiestany.sk. Pre návštevníkov Golf & Country Clubu je zabezpečené spoplatnené parkovanie v areáli Kúpeľného ostrova, no pri položkách, ktoré sú v cenníku označené symbolom p je parkovanie zadarmo. Cenník golfového ihriska.


Najčastejšie otázky o atrakcii Golfové ihrisko Piešťany

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3