Detské ihrisko Fun park Extrem

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Prievidza, Prievidza

Detské interiérové ihrisko, ktoré ponúka pre malých návštevníkov množstvo zábavy v meste Prievidza. Pod dohľadom rodičov môžu deti aktívne tráviť svoj voľný čas a zabávať sa so svojimi kamarátmi na elektrickom kolotoči, trampolíne, alebo veľkej hracej sieťi, ktorá je vybavená hojdačkami a dvojitou šmykľavkou. Pre menšie detičky je vymedzená hracia plocha, tzv. mini-ihrisko, ktoré je vybavené šmykľavkou, bazénom s guličkami a hojdačkou. V letných mesiacoch je možné využiť aj terasu s ďalšími detskými atrakciami.

Vyčlenený priestor je aj pre mamičky s dojčatami, ktoré nemajú veľa príležitostí sa stretnúť. V tesnej blízkosti boxov na sedenie je umiestnená ohrádka na hranie, hojdacie kreslá a nechýbajú ani jedálenské stoličky. K dispozícií je aj samostatnú miestnosť, ktorá je vybavená prebaľovacím pultom a mikrovlnou rúrou na ohrev dojčenskej stravy.

Rodičia a detičky si môžu v priestoroch Fun parku vychutnať voňavú kávičku alebo si pochutiť na skvelých, vždy čerstvo pripravených zákuskoch. Samozrejme, nechýba ani možnosť bezplatného WiFi pripojenia na internet a bezplatného parkovania. Priestory sú vybavené klimatizačným zariadením.  Vo Fun parku Extrem ponúkajú aj možnosť usporiadania detských narodeninových osláv alebo inej výnimočnej udalosti. Centrum je otvorené celoročne sedem dní v týždni od 10:00 do 20:00 hod. Pre viac info o vstupnom pozri cenník.


Najčastejšie otázky o atrakcii Detské ihrisko Fun park Extrem

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3