Turistický región
Západné Slovensko, Podunajsko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Podunajská nížina, Žitný ostrov, Trnavský kraj
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Areál Divoká voda

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava V, Bratislava - Čunovo
Obľúbené

Areál športu Divoká voda, 16 športových atrakcií pod jednou strechou, je jedným z najväčších areálov pre usporiadanie eventov pre veľké počty hostí. Umelý vodný kanál sa nachádza cca 20 km od samotného centra Bratislavy, v mestskej časti Čunovo, a ústi priamo do Dunaja. Unikátny športový štadión, v ktorom sa pravidelne konajú preteky vo vodnom slalome európskej i svetovej úrovne. Sprístupnený bol v roku 1996 a už o pár mesiacov na to sa tu konali prvé preteky.

Pre verejnosť je areál vodných športov voľne prístupný a ponúka okrem vodných športov aj možnosť skúsiť si rôzne adrenalínové aktivity, ako napr. hydrospeed, vodné skútre, wakeboarding za člnom, aqauzorbing či paintball, alebo off-road dráhu so štvorkolkami. Priamo z areálu je možné začať splavovať staré koryto Dunaja – Bodické ramená. K dispozícii je tu škola kajaku pre úplných začiatočníkov a to pod vedením profesionálnych inštruktorv. Rovnako sa tu dá zabaviť aj na súši, nachádza sa tu ihrisko na plážový volejbal, priestor pre paintball, bazén so slanou vodou, wellness a fitness a iné. Je to určite to pravé miesto na aktívne a netradičné strávenie voľného času, s partiou, vo dvojici alebo i samostatne.

Okrem toho ponúka aj možnosť ubytovania v hoteli Divoká Voda a stravovanie v reštaurácii s ala carte ponukou, denným menu, barbecue ponukou a zaujímavý výber ponúka aj Surfový domček.

Areál je ideálne miesto pre trávenie voľného času s rodinou, ako aj pre firmy pre ich obchodné a teambuildingové aktivity. Ponúka širokú škálu atrakcií pre rodiny, rodinné oslavy všetkého druhu, detské tábory a pod. Prístup do areálu je možný autom z centra mesta, kompou Kyselica - Vojka, MHD autobusom, ale aj netradičnými dopravnými prostriedkami: loďou, na bicykli a na korčuliach po petržalskej hrádzi.



Najčastejšie otázky o atrakcii Areál Divoká voda

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3