Holidaypark Kováčová

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Zvolen, Kováčová

Centrum zábavy a oddychu v Kováčovej, medzi Banskou Bystricou a mestom Zvolen. Novovybudovaný areál vznikol na mieste pôvodného termálneho kúpaliska, ktoré malo dlhodobú tradíciu a tešilo sa veľkej obľube návštevníkov. Ponúka vnútorné (relaxačný bazén, detský bazén a whirpool bazén) a vonkajšie bazény (sedací, plavecký, regeneračný, rekreačný a detské bazény) s termálnou vodou s príjemnou teplotou 26 do 38°C. Voda v Kováčovej je termálna, hypotonická, minerálna, síranovo-hydrouhličitanová, vápenato-horečnatá, pri vrte má teplotu 48,5°C a v kúpeľníctve sa využíva najmä na liečbu pohybového ústrojenstva.

A keďže Holidaypark nie je len o relaxe v termálnej liečivej vode, ale aj o strávení príjemných chvíľ a zábavy s rodinou alebo s priateľmi, k dispozícii je v ňom aj využitie športových ihrísk, minigolfu, plážového volejbalu, mini futbalu, masáží, fitparku s niekoľkými zariadeniami na posilnenie svalstva a tématických víkendových animácií pre deti. V novopostavenej budove Holidayparku sa nachádza rýchloobslužná reštaurácia s letnou terasou, k dispozícii sú aj bufety s rýchlym občerstvením, Fresh bar zameraný na čerstvé ovocné šťavy a osviežujúce nápoje ako aj bar Termál.

Parkovanie je zabezpečené priamo pred areálom kúpaliska. Pre viac info o cenníku pozri Cenník Holidayparku Kováčová.Najčastejšie otázky o atrakcii Holidaypark Kováčová

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3