Turistický región
Stredné Slovensko, Podpoľanie, Banskobystrický kraj, Pohronie, Kremnické vrchy, Javorie
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Holidaypark Kováčová

Poloha
Stredné Slovensko, Banskobystrický kraj, Zvolen, Kováčová
Obľúbené

Centrum zábavy a oddychu v Kováčovej, medzi Banskou Bystricou a mestom Zvolen. Novovybudovaný areál vznikol na mieste pôvodného termálneho kúpaliska, ktoré malo dlhodobú tradíciu a tešilo sa veľkej obľube návštevníkov. Ponúka vnútorné (relaxačný bazén, detský bazén a whirpool bazén) a vonkajšie bazény (sedací, plavecký, regeneračný, rekreačný a detské bazény) s termálnou vodou s príjemnou teplotou 26 do 38°C. Voda v Kováčovej je termálna, hypotonická, minerálna, síranovo-hydrouhličitanová, vápenato-horečnatá, pri vrte má teplotu 48,5°C a v kúpeľníctve sa využíva najmä na liečbu pohybového ústrojenstva.

A keďže Holidaypark nie je len o relaxe v termálnej liečivej vode, ale aj o strávení príjemných chvíľ a zábavy s rodinou alebo s priateľmi, k dispozícii je v ňom aj využitie športových ihrísk, minigolfu, plážového volejbalu, mini futbalu, masáží, fitparku s niekoľkými zariadeniami na posilnenie svalstva a tématických víkendových animácií pre deti. V novopostavenej budove Holidayparku sa nachádza rýchloobslužná reštaurácia s letnou terasou, k dispozícii sú aj bufety s rýchlym občerstvením, Fresh bar zameraný na čerstvé ovocné šťavy a osviežujúce nápoje ako aj bar Termál.

Parkovanie je zabezpečené priamo pred areálom kúpaliska. Pre viac info o cenníku pozri Cenník Holidayparku Kováčová.Najčastejšie otázky o atrakcii Holidaypark Kováčová

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3