Turistický región
Západné Slovensko, Horná Nitra, Vtáčnik, Ponitrie, Trenčiansky kraj
Našli ste chybu alebo nám chcete odporučiť novú atrakciu

Termály Malé Bielice

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Partizánske, Partizánske
Obľúbené

Termály na okraji mesta Partizánske, v časti Malé Bielice. Minerálna termálna voda s teplotou 27 – 38°C, ktorá tu vyviera, je hydrouhličitanová, vápenato-horečnatá, hypotonická a priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo, vegetatívny systém a celkovú somatickú regeneráciu organizmu.

Návštevníkom areálu je k dispozícii 5 bazénov – 2 vnútorné (kľudový, hydromasážny) a 3 vonkajšie relaxačné bazény. V letných mesiacoch je otvorený aj nový vonkajší relaxačný bazén a tobogány (v prípade priaznivého počasia). Uvoľniť dušu i telo je moýné aj v saunovom centre (2 fínske sauny a 1 infrasauna), a tiež pri masážach rôzneho charakteru (klasická, rekondičná, športová, čínska tlaková, lymfodrenáž, aromaterapie ai).

Súčasťou termálov je aj in-line dráha, plážové ihrisko a v lete, v prípade priaznivého počasia, v rámci vstupu aj 2 tobogány, 1 šmýkľavka, 2 trampolíny a detské ihrisko. Vstup možný od 3 rokov. Počas letných dní je každý pondelok vonkajší bazén zatvorený z dôvodu čistenia a dezinfekcie. Možnosť stravovania i ubytovania. Parkovanie pri areáli je zadarmo. Cenník a otváracie hodiny.

Najčastejšie otázky o atrakcii Termály Malé Bielice

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3