Termály Malé Bielice

Poloha
Západné Slovensko, Trenčiansky kraj, Partizánske, Partizánske

Termály na okraji mesta Partizánske, v časti Malé Bielice. Minerálna termálna voda s teplotou 27 – 38°C, ktorá tu vyviera, je hydrouhličitanová, vápenato-horečnatá, hypotonická a priaznivo pôsobí na pohybové ústrojenstvo, vegetatívny systém a celkovú somatickú regeneráciu organizmu.

Návštevníkom areálu je k dispozícii 5 bazénov – 2 vnútorné (kľudový, hydromasážny) a 3 vonkajšie relaxačné bazény. V letných mesiacoch je otvorený aj nový vonkajší relaxačný bazén a tobogány (v prípade priaznivého počasia). Uvoľniť dušu i telo je moýné aj v saunovom centre (2 fínske sauny a 1 infrasauna), a tiež pri masážach rôzneho charakteru (klasická, rekondičná, športová, čínska tlaková, lymfodrenáž, aromaterapie ai).

Súčasťou termálov je aj in-line dráha, plážové ihrisko a v lete, v prípade priaznivého počasia, v rámci vstupu aj 2 tobogány, 1 šmýkľavka, 2 trampolíny a detské ihrisko. Vstup možný od 3 rokov. Počas letných dní je každý pondelok vonkajší bazén zatvorený z dôvodu čistenia a dezinfekcie. Možnosť stravovania i ubytovania. Parkovanie pri areáli je zadarmo. Cenník a otváracie hodiny.

Najčastejšie otázky o atrakcii Termály Malé Bielice

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3