Kontaktujte priamo ubytovateľa.
Navigovať do miesta
Apart Hotel VILLA IVICA
Marianka - Karpatská 107
841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica
Turistický región
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Malé Karpaty, Bratislavský kraj

Apart Hotel VILLA IVICA Záhorská Bystrica

Obľúbené
Poloha Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava IV, Bratislava - Záhorská Bystrica
Počet zobrazení: 1495×
Kontaktujte priamo ubytovateľa.
Navigovať do miesta
Apart Hotel VILLA IVICA
Marianka - Karpatská 107
841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica
Turistický región
Západné Slovensko, Bratislava a okolie, Južné Slovensko, Malé Karpaty, Bratislavský kraj

Štýlové ubytovanie s reštauráciou pri Bratislave

O ZARIADENÍ

Ubytovanie hotel-apartmánového typu na okraji hlavného mesta Bratislavy, v prímestskej časti Záhorská Bystrica, ponúka na prenájom štýlové malé i väčšie suity, štúdiá a apartmány. Všetky ubytovacie jednotky disponujú okrem spálne TV, kuchynským kútom a vlastným sociálnym zariadením. Niektoré apartmány sú vybavené aj klimatizáciou. Príjemne posedieť a oddýchnuť si je možné v reštaurácii s kaviarňou, v bare alebo na zimnej terase s vykurovaním, ktorá je určená na menšie komorné stretnutia či na letnej terase s krbom a ohniskom s nádherným výhľadom na panorámu okolia. Pre neformálne priateľské posedenia slúži aj jedinečná vínna pivnica. Samozrejmosťou je bezplatné WiFi pripojenie na internet a parkovanie zabezpečené priamo pred objektom (8 parkovacích miestach). Ubytovanie je vhodné pre krátkodobé a víkendové romantické pobyty ako aj pre organizovanie rôznych spoločenských posedení, firemných eventov, rodinných osláv a priateľských stretnutí.
 
Záhorská Bystrica je súčasťou nášho hlavného mesta, ktoré je kultúrnym centrom Slovenska, kde sídli niekoľko múzeí, galérií, divadiel, vedeckých a vzdelávacích inštitúcií. Bratislava je známa aj ako mesto s pulzujúcim nočným životom a množstvom historických pamiatok. Dominantou mesta je Bratislavský hrad a najatraktívnejšou časťou Bratislavy je Staré mesto s najväčšou koncentráciou historických pamiatok a kultúrnych inštitúcií. Samotná obec napriek tomu, že patrí medzi tie najmodernejšie, si stále zachováva svoj vidiecky charakter a drží sa aj tradícií. Odjakživa tu bývali včelári, vinári a poľnohospodári. K významným pamiatkam určite patrí barokový kostol sv. Petra a Pavla, kaplnka svätého Jána Nepomuckého alebo tradičná architektúra v podobe zachovalých malých sedliackych domčekov. Bratislavský lesopark, Marianka, najstaršie pútnické miesto na Slovensku a prvé mariánske pútnické miesto v celom Uhorsku, ale aj neďaleký hrad Pajštún, sú skvelým miestom na turistiku či bicykel v prekrásnom lesnom prostredí. Jednoducho okolitá krajina ponúka množstvo atrakcií pre milovníkov prírody aj kultúrnych pamiatok.

UBYTOVANIE

K dispozícii sú menšie a väčšie apartmány (suity, štúdia a dvoj-, troj- a štvorizbové apartmány) so súkromnými vchodmi vybavené vlastnou kúpeľnou s toaletou (sprchový kút alebo plastová vaňa, umývadlo), kuchynkou, chladničkou, mikrovlnkou, kuchynským supportom a LCD TV. Vo väčšine apartmánov je aj automatická práčka a klimatizácia. Celková kapacita ubytovania je 49 osôb (38 lôžok, 11 prísteliek).

POLOHA

Na úpätí Malých Karpát, na okraji Bratislavy, v mestskej časti Záhorská Bystrica. V blízkej dostupnosti mnohých zaujímavých miest a atrakcií (Lurdská jaskyňa Marianka, hrad Pajštún, Dračí hrádok a Kačín (do 4 km), rozhľadňa pod Kamzíkom, ZOO Bratislava, hrad Biely kameň, Sokoliareň a Minizoo Devín (do 10 km), hrad Devín, Grasalkovičov palác, Divadlo Nová scéna a Zlaté piesky sa nachádzajú (do 12 km)).

PRÍSTUP

 • Vlastná doprava.
 • Verejná doprava. Autobusová zastávka sa nachádza 30 m od ubytovania, vlaková stanica je vo vzdialenosti 6 km.

STRAVOVANIE

V reštaurácii vily sú raňajky podávané formou švédskych stolov a obedové menu (pondelok - piatok) á la carte podľa výberu. V ponuke je česko-slovenská kuchyňa, ale aj tradičná rakúsko-uhorská, značkové české pivá (Pillsner Urquell, Gambrinus), vyberané akostné a archívne ako i sudové rozlievané vína, kvalitné značkové destiláty či liehoviny. Hosťom sú k dispozícii i letná a zimná terasa, posedenie s krbom, ohniskom a nádherným výhľadom na okolie. Na prípravu vlastných jedál slúži v jednotlivých apartmánoch rôzne zariadená kuchyňa/kuchynský kút (elektrický sporák, elektrická rúra, keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička). Najbližší obchod s potravinami sa nachádza 600 m od ubytovania.

TYPY IZIEB

 • Business Studio: Jednolôžková spálňa (1x samostatné lôžko, WiFi, rádio, chladnička, rýchlovarná kanvica, káblová TV, detská postieľka), kuchynský kút (elektrický varič, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, indukčná varná doska), kúpeľňa s toaletou (sprchovací kút, umývadlo, sušič na vlasy, uteráky).
 • Rustical studio: Dvojlôžková spálňa (1x manželská posteľ, WiFi, chladnička, krb / kachle na izbe, rýchlovarná kanvica, káblová TV, terasa, pohovka, sieťka proti komárom), obývací priestor (krb / kachle, káblová TV, pohovka), kuchynský kút (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička), kúpeľňa s toaletou.
 • Trip studio: Trojlôžková spálňa (1x manželská posteľ, 1x prístelka-výsuvné lôžko, káblová TV, WiFi, sieťka proti komárom), obývací priestor (krb / kachle, TV/SAT, pohovka), kuchynský kút (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička), kúpeľňa s toaletou (vaňa, umývadlo, sušič na vlasy, práčka, stojan na sušenie bielizne, uteráky).
 • Premium studio: Trojlôžková spálňa (2x samostatné lôžko, 1x prístelka/výsuvné lôžko, WiFi, TV, chladnička, rýchlovarná kanvica, káblová TV, pohovka, sieťka proti komárom), kúpeľňa bez toalety (vaňa, umývadlo, práčka, stojan na sušenie bielizne, uteráky), samostatná toaleta, kuchynský kút (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička).
 • Classic studio: Dvojlôžková spálňa (2x samostatné lôžko, WiFi, chladnička, krb / kachle na izbe, rýchlovarná kanvica, káblová TV, žehlička, terasa, pohovka, sieťka proti komárom), kúpeľňa s toaletou (vaňa, umývadlo, sušič na vlasy, uteráky), kuchynský kút (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička).
 • Renesance štúdio: Trojlôžková spálňa (2x samostatné lôžko, 1 x prístelka - výsuvné lôžko, balkón, káblová TV, chladnička krb/kachle, žehlička, pracovný stôl, sieťka proti komárom), kúpeľňa s toaletou (sprchovací kút, umývadlo, sušič na vlasy, práčka, stojan na sušenie bielizne, uteráky), obývací priestor (krb / kachle, TV/SAT), kuchynský kút (elektrický sporák, elektrická rúra, keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička).
 • Romantic štúdio: Štvorlôžková spálňa (1x manželská posteľ, 1x samostatné lôžko, 1x prístelka-rozkladacie kreslo, balkón, WiFi, chladnička, káblová TV, žehlička, pohovka, sieťka proti komárom), kúpeľňa s toaletou (vaňa, umývadlo, sušič na vlasy, práčka, stojan na sušenie bielizne, uteráky), kuchynský kút (elektrický sporák, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenské sedenie).
 • Heaven štúdio: Päťlôžková spálňa (4x samostatné lôžko, 1x prístelka/pohovka, WiFi, káblová TV, žehlička, terasa, sieťka proti komárom, detská postieľka), kúpeľňa s toaletou (vaňa, umývadlo, sušič na vlasy, práčka, stojan na sušenie bielizne, uteráky), kuchynský kút (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenské sedenie).
 • Family Apartmán: Trojlôžková spálňa (2x samostatné lôžko, 1x prístelka/pohovka, balkón, WiFi, chladnička, káblová TV, terasa, sieťka proti komárom), Dvojlôžková spálňa (2x samostatné lôžko, balkón, WiFi, chladnička, káblová TV, terasa, sieťka proti komárom, kúpeľňa s toaletou (vaňa, umývadlo, sušič na vlasy, uteráky), kuchyňa (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, jedálenské sedenie).
 • Palace Apartmán: Dvojlôžková spálňa (1 x manželská posteľ, WiFi, chladnička, káblová TV, terasa, sieťka proti komárom, súkromný vchod do budovy), Trojlôžková spálňa (3 x samostatné lôžko, WiFi, chladnička, káblová TV, terasa, sieťka proti komárom), kúpeľňa s toaletou (vaňa, sprchovací kút, umývadlo, práčka, stojan na sušenie bielizne, uteráky), kuchyňa (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička, jedálenské sedenie).
 • Grand Apartmán: Dvojlôžková spálňa (1x manželská posteľ, WiFi, chladnička, káblová TV, žehlička, terasa, sieťka proti komárom), Dvojlôžková spálňa (2x samostatné lôžko, WiFi, chladnička, káblová TV, žehlička, terasa, sieťka proti komárom), kúpeľňa s toaletou (vaňa, sprchovací kút, umývadlo, sušič na vlasy, uteráky), obývací priestor (2x prístelka/ pohovka, TV, gauč, balkón, jedálenské sedenie), kuchynský kút (mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, TV, jedálenské sedenie).
 • Big Apartmán: Dvojlôžková spálňa (1x manželská posteľ, balkón, WiFi, chladnička, krb / kachle, káblová TV, žehlička, sieťka proti komárom), Trojlôžková spálňa (1 x manželská posteľ, 1 x samostatné lôžko, balkón, WiFi, chladnička, krb / kachle, káblová TV, žehlička, sieťka proti komárom), Trojlôžková spálňa (2 x samostatné lôžko, 1 x prístelka-pohovka, balkón, WiFi, chladnička, krb / kachle, káblová TV, žehlička, sieťka proti komárom), obývacia miestnosť (2x prístelka/pohovka, krb / kachle, TV/SAT, gauč), kúpeľňa s toaletou (vaňa, umývadlo, sušič na vlasy, uteráky), kúpeľňa s toaletou (sprchovací kút, umývadlo, sušič na vlasy, práčka), kuchyňa (keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička, mraznička, jedálenské sedenie).

UŽITOČNÉ INFORMÁCIE

NAJBLIŽŠIA VLAKOVÁ STANICA

6000 m

NAJBLIŽŠIA AUTOBUSOVÁ ZASTÁVKA

30 m

NAJBLIŽŠIA REŠTAURÁCIA

2 m

NAJBLIŽŠIE POTRAVINY

1 m

PARKOVANIE

8 parkovacích miest

VYBAVENIE APART HOTEL VILLA IVICA ZÁHORSKÁ BYSTRICA

ŠPORT

 • Cyklistika
 • Pešia turistika

DETI

 • Detská postieľka za príplatok
 • Detská stolička

VYBAVENIE IZBY

 • Počet spální
  17 spální
 • Počet kúpelní
  13 kúpeľní, 13 toaliet

PARKOVANIE

 • Parkovanie
  8 parkovacích miest
 • Oplotené parkovisko

INTERNET

 • Internet Wi-Fi v celom zariadení

SLUŽBY

 • Práčka
 • WiFi pripojenie na internet
 • Recepcia
 • Úschovňa na bicykle
 • Možnosť platiť kreditnou kartou
 • Žehlička

EXTERIÉR

 • Terasa
 • Vonkajší krb
 • Gril
 • Vonkajšie posedenie

JEDLO A NÁPOJE

 • Reštaurácia
 • Bar
 • Vináreň
 • Vínna pivnica

BEZBARIÉROVÝ PRÍSTUP

 • Zariadenie nemá bezbariérový prístup

DOMÁCE ZVIERATÁ

 • Povolené iba malá rasa za poplatok

KONGRESY A ŠKOLENIA

 • Salónik

VYBAVENIE ĎALŠIE

 • Všetky priestory sú nefajčiarske

NÁSTUPY NA POBYT A ODCHODY

 • Check in - nástup na pobyt od
  od 14:00 do 21:00
 • Check out - odhlásenie sa z pobytu do
  od 10:00 do 10:00

OBJEKT JE V PREVÁDZKE

 • Celoročne

UBYTOVATEĽ SA DOHOVORÍ

 • Slovensky
 • Česky
 • Poľsky
 • Anglicky
 • Nemecky
 • Rusky

BÝVA MAJITEĽ V OBJEKTE?

 • Objekt MÁ recepciu
 • Objekt je čiastočne oplotený

MINIMÁLNA KAPACITA

 • Počet osôb
  min. 1 osoba

VZDIALENOSŤ PARKOVANIA OD OBJEKTU

 • Pri objekte

SPÔSOB KÚRENIA V OBJEKTE

 • Centrálne
 • Plynové

FAJČENIE V OBJEKTE POVOLENÉ?

 • NIE JE v interiéri povolené

V OBJEKTE JE POKRYTIE MOBILNÝM SIGNÁLOM

 • Telekom
 • Orange
 • O2
 • 4ka

AGROTURISTIKA V OBJEKTE / V AREÁLI OBJEKTU

 • Kone

UBYTOVANIE JE VHODNÉ PRE

 • Pre obchodných cestujúcich
 • Pre turistov
 • Pre cyklistov
 • Pre páriky
 • Pre skupiny
 • Pre náročných
 • Pre štyroch
 • Pre dvoch
 • Pre rodiny s deťmi

UBYTOVANIE JE VHODNÉ NA

 • Na letnú dovolenku
 • Školenia a semináre
 • Na zimnú dovolenku
 • Krátkodobé ubytovanie
 • Aktívna dovolenka
 • Agroturistika
 • Romantické pobyty
 • Víkendové pobyty
 • Na leto 2022
 • Rekreačné poukazy

POLOHA OBJEKTU

 • Na okraji obce / mesta

MAXIMÁLNA KAPACITA

 • Počet osôb
  max. 49 osôb (38 lôžok, 11 prísteliek)

Rezervujte si pobyt

 

Spracovávame Vašu objednávku.Spracovávame vašu otázku.
Prosíme Vás, nezatvárajte prehliadač. Môže to trvať aj 1 alebo 2 minúty.
Momentálne v ponuke nie sú žiadne akciové ponuky !

Najčastejšie otázky o zariadení Apart Hotel VILLA IVICA Záhorská Bystrica

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3