Informácie a novinky v aquaparku GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ

Z dôvodu pokračujúcich rekonštrukčných prác bude termálny bazén BT5 v termíne od 19.05 do 22.5.2015 (utorok - piatok) MIMO PREVÁDZKY.


Zároveň Vám oznamujeme, že dňa 25.5.2015 začnú rozsiahlejšie rekonštrukčné práce na bazéne s termálnou vodou BT3. Z tohto dôvodu budú hotelové bazény BT1, BT2, BT3 mimo prevádzky. Ukončenie oprav je plánované na 10.6.2015 (termín sa môže skrátiť v závislosti od realizácie prác).
 
Klientom bude počas odstávky bazéna BT5, ako aj hotelových bazénov BT1, BT2, BT3 k dispozícii veľký plavecký bazén s termálnou vodou BT7. Hoteloví hostia môžu vonkajšie termálne bazény využívať nasledovne:

-     v termíne 19.5. - 22.5. už od 09:30 hod. budú k dispozícii bazény BT1, BT2, BT3, BT4
-     od 25.5. - 10.6. od 09:30 budú k dispozícii bazény BT4, BT5, BT6

Aquapark Bešeňová - číslovanie bazénov

Taktiež by sme Vás chceli informovať, že z dôvodu plánovanej firemnej akcie bude v sobotu 30.5.2015 MIMO PREVÁDZKY toboganová veža v priestoroch adrenalínovej zóny. Klientom budú v priebehu tohto dna k dispozícii 3 vonkajšie tobogány s termálnou vodou (Insano, Kobra, Rebel) a 1 nerezový tobogán v bazénovej hale (Sharks).
 
Vážený partner, nakoľko vodný park je návštevníkom k dispozícii počas celého roka, areál si okrem pravidelnej údržby vyžaduje aj výraznejšie renovácie a úpravy. Tieto prace sa prevádzka vodného parku snaží vykonávať v mimosezónnom období, kedy je návštevnosť v porovnaní s letnou sezónou nižšia. Zároveň sú tieto prace rozdelene na viac termínov, vďaka čomu nie je potrebne uzavrieť celý areál aquaparku. Všetky čiastočné obmedzenia prevádzky areálu sa realizujú s cieľom zvýšenia kvality služieb a komfortu klientov aquaparku, ako aj hotelových hosti.

Pre zvýšenie pohodlia ubytovaných hosti v hoteli GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ bol zavedený novy debetný platobný systém. Klient – hosť hotela GINO PARADISE BEŠEŇOVÁ – už nemusí pri čerpaní služieb v rámci areálu potrebovať finančnú hotovosť ani platobnú kartu.
Doplatkové baličky, služby a produkty bude možné čerpať s použitím čipu, a to až do výšky 50 €. Čerpanú čiastku za služby následne hosť uhradí na centrálnej recepcii hotela.

Vyššie uvedená zmena čipového systému naviac prináša možnosť využitia vopred neaktivovaných (neobjednaných) balíkov a služieb (Business, VIP, masáže, ...) bez potreby aktivácie danej služby vopred na recepcii.
 

Späť na hotel