
Miloš s rodinou - 31.3.2016
★10 Ubytovanie
★7.5 Stravovanie
★10 Personál
★10 Čistota
★7.5 Okolie
★7.5 Poloha
★7.5 Pomer cena/kvalita
Navštívené v termíne: 24.03 - 28.03.2016
Počet dospelých/detí: 2/2
Plusy: Príjemné vystupovanie personálu na recepcii, v reštaurácii a v bare. Naša izba bola luxusná, čistá, skrátka super.
Mínusy: Začal by som asi pochvalou pre pánov kuchárou, jedlo bolo vždy super, chutné a oku lahodiace, gastronomický zážitok. Ale tu by som mal ja osobne (iný možno nie) malú výtku, asi na to nie som zvyknutý, ale ja a naše deti by sme prijal trochu menej na krásu v tom tanieri, lepšie povedané, také ľudovejšie, a aj deti by sa viacej najedli, ale chuti nevyčítam nič.