Tatry vnútri Starý Smokovec

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Starý Smokovec

Nevšedná zážitková interaktívna prehliadka unikátov Tatier za každého počasia pre milovníkov Vysokých Tatier v Starom Smokovci. Jedinečná prehliadka pod jednou strechou umožní navštíviť naše veľhory a zažiť prírodné krásy, divočinu, atmosféru a unikáty Tatier originálnym spôsobom. Spoznáte výhľady a dostanete sa na miesta, ktoré osobne nemôžete navštíviť a to z dôvodu nepriaznivého počasia. A tak máte možnosť jedinečnú atmosféru Tatier spoznať a zažiť kedykoľvek, len trochu odlišným spôsobom.

Prehliadka Tatry vnútri je rozdelená do 14 tematických sekcií. Za pomoci moderných technológií a interaktívnych prvkov poskytuje návštevníkom obdivovať diela známych tatranských filmárov a fotografov,  a v prvom rade ich naučí niečo aj o tatranskej prírode. Najmenší návštevníci majú možnosť zabaviť sa pri hravých detských atrakciách, navštíviť švištiu noru alebo vyliezť po lezeckej stene.

Tatry vnútri poskytujú autentické zachytenie nášho prírodného dedičstva, nevšednou ale zato zaujímavou formou, ktorá je vhodná pre všetky vekové kategórie. Okrem jedinečného zážitku tu ponúkajú aj originálne handmade produkty a tovar od slovenských výrobcov, ktoré sa dajú zakúpiť v obchode „Tatry vnútri“. Interaktívna prehliadka sa nachádza v centre Starého Smokovca, hneď pri autobusovej zastávke a veľkého parkoviska. Kúpiť vstupenky.

Najčastejšie otázky o atrakcii Tatry vnútri Starý Smokovec

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3