Kids House

Poloha
Západné Slovensko, Bratislavský kraj, Bratislava II, Bratislava - Ružinov

Detské zábavno-športové centrum v Bratislave ponúka množstvo atrakcií na ploche viac ako 1800 m2. Sídlo centra je medzi bratislavským letiskom a nákupným centrom Avion v budove Aircraft Sporthouse. Koncepcia detského centra je rozdelená na dve hlavné časti: zimné hry (pre staršie deti) a letné hry (pre najmenšie deti). Pri zimných hrách môže každý návštevník zastupovať svoju krajinu a k dispozícii sú spúšťanie sa z vrcholu zamrznutého ľadovca, sánkovanie na umelej tráve, ktoré vedie cez dva poschodia, a kanónová megabitka vo Fun Shooting Arene. Súčasťou Letných hier sú šmýkačky, preliezky, lezenie a naháňačky, lego kútik, dráha s elektrickými autíčkami, kútik plný farebných guličiek a úžasná skákacia športová hala.

Pre milovníkov kolektívnych športov je pripravená športová aréna s ihriskom na futbal, basketbal či florbal. V centre vedia zrealizovať aj rôzne oslavy a párty pre deti a tínedžerov. Filozofia Kids Housu je postavená na kombinácii top služieb animátorov, originálnych scenárov osláv (párty v zborovom lese, párty v čarodejníckej škole, disco párty, original Kids House párty), kombinácie zážitku, pohybu a emócií.

Centrum, ktoré je zástancom zdravého životného štýlu, ponúka okrem pohybu aj výnimočný koncept zdravej kuchyne. Základom sú čerstvé suroviny a jedlá sa pripravujú metódou SOUS-VIDE, ktorá zachováva v jedlách nutričné hodnoty a prirodzenú šťavnatosť. K dispozícii je v kuchyni i pultík pre deti, na ktorom majú možnosť vyskúšať si prípravu cesta ako veľkí kuchári.

Kids House centrum je otvorené celoročne sedem dní v týždni od 10:00 do 20:00 hod. Parkovanie je zabezpečene pred centrom. Cenník Kids Housu.Najčastejšie otázky o atrakcii Kids House

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3