Dinopark Tatry Dolný Smokovec

Poloha
Východné Slovensko, Prešovský kraj, Poprad, Vysoké Tatry

Zábava pre celú rodinu. Stratený svet dinosaurov z fascinujúcej doby druhohôr vo Vysokých Tatrách pod motorestom Raimund v Dolnom Smokovci. Expozícia približuje tajomné živočíchy, ktoré žili na našej planéte Zem pred miliónmi rokov, je najväčšou koncentráciou dinosaurov na meter štvorcový a odkrýva všetky zaujímavosti a skutočné poznatky o týchto tvoroch.

Dinopark je postavený na mieste, kde kedysi tieto neskutočné tvory skutočne žili. Vystavených je tu 10 dynamických modelov dinosaurov s realistickými zvukmi. Verný pohyb a realistické zvuky vdýchli týmto pravekým zvieratám život a prebudili ich zo spánku. Návštevníci sa dozvedia zaujímavé informácie o ich spôsobe života, stravovaní a dobe, v ktorej vládli Zemi. A s každým dinosaurom je možné sa aj vyfotografovať. Súčasťou Dinoparku je aj 2D kino určené pre tých najmenších návštevníkov, trampolíny, skákaci hrad, intuitívny chodník, virtuálna realita a bufet s možnosťou občerstvenia.

Dinopark je otvorený celoročne. Bezplatné parkovanie je zabezpečené pri Dinoparku. Pri využití dopravou Tatranskou električkou zvoľte železničnú zástavku Pod Lesom, ktorá je vzdialená od Dinoparku 400 m, pešo cca 5 minút. Pre viac info pozri TU.Najčastejšie otázky o atrakcii Dinopark Tatry Dolný Smokovec

Uvedené vzdialenosti sú merané vzdušnou čiarou, skutočná dĺžka cesty môže byť iná.
Ktoré atrakcie sa nachádzajú v blízkosti?
1
3